Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: I jeszcze więcej o Super MD (E3 update)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Super Mystery Dungeon doczekał się kolejnego zwiastuna:

Najnowsze informacje z CoroCoro ujawniają także obecność Mega Ewolucji - po raz pierwszy w historii tych spin offów.
Razem z premierą gry w Theme Shopie pojawi się także specjalny motyw Super Mystery Dungeon
W trakcie gry spotkamy też najnowszego Pokemona - Hoopę (razem z formą Unbound).

[Obrazek: Screen_Shot_2015_06_12_at_23_29_32.png]

UPDATE: Nowy, angielski zwiastun z okazji E3 pojawił się w sieci 10 minut temu.
Ech moze zeby jeszcze zmienili tryb rozgrywki na taki przypominajacy Pokemon Rumble World to moze i bym to kupil.
(13.06.2015, 14:10)Allsix napisał(a): [ -> ]Ech moze zeby jeszcze zmienili tryb rozgrywki na taki przypominajacy Pokemon Rumble World to moze i bym to kupil.

Ale właśnie na trybie rozgrywki rogue-like polega urok Mystery Dungeonów, deklu.

Właściwie, to ja już nie mogę się doczekać tej gry. Szczerze bardziej wyczekuję MD niż ORAS'ów czy X/Y'ów. Big Grin
(13.06.2015, 15:44)Lucar napisał(a): [ -> ]
(13.06.2015, 14:10)Allsix napisał(a): [ -> ]Ech moze zeby jeszcze zmienili tryb rozgrywki na taki przypominajacy Pokemon Rumble World to moze i bym to kupil.

Ale właśnie na trybie rozgrywki rogue-like polega urok Mystery Dungeonów, deklu.

Właściwie, to ja już nie mogę się doczekać tej gry. Szczerze bardziej wyczekuję MD niż ORAS'ów czy X/Y'ów. Big Grin

Po pierwsze bez przezywania bo to nie gimbus a po drugie nie przeszkadza mi chodzenie po lochach, korytarzach bo bardzo podobnie jest przeciez w Rumble World itp. Chodzilo mi o tryb walki ktory w RW jest po prostu przyjemniejszy i dziala szybciej i sprawniej podzczas gdy w Mystery Dungeon sie to slimaczy
Bez przesady, rogalik w czasie rzeczywistym to jak wyścigi w turach. Można, tylko po co? skoro na tym opiera się idea gatunku w którym nawet poruszanie się po planszy jest turowe. Od zręcznościowych walk w czasie rzeczywistym jest Rumble, a MD to dungeon crawler pełną gębą i lepiej, żeby nim pozostał. Skoro powstaje już, chyba, czwarta część (nie licząc alternatywnych wersji i spin-offa na Wii) to znaczy, że na taką grę jest zapotrzebowanie. Parafrazując: graj w Rumble i pozwól grać w Mistery Dungeon. (Ja osobiście wolę Rumble, ale Dungeony też są ok)

PS Skoro nigdzie tego nie mówią, domyślam się, że to jednak będzie normalnie wydana gra a nie kolejny free-to-play?

PPS Ale przyznacie, Wailord czołgający się po tych korytarzykach wygląda przecudnie.
UPDATE: Nowy, angielski zwiastun z okazji E3 pojawił się w sieci 10 minut temu.
Tu macie okolo 20 minutowy gameplay z Nintendo Treehouse.