Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Kolejne motywy w Theme Shopie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już w piątek dostępne w Europie będą kolejne motywy upiększające konsole 3DS, 2DS i N3DS.
Tła Shuffle, Eevee i Mega Charizard X kosztować będą standardowo ok. 7 złotych.

[Obrazek: Screen_Shot_2015_05_26_at_12_58_51.png]
Pojawiły się filmiki.

I już wiadomo jaką muzykę dobrano do motywów. Do Shuffle'a pierwszy niesamouczkowy motyw, który w kodzie gry nazywa się Easy Stage. Całkiem niezły wybór, mógłby być lepszy, lecz naprawdę lubię tę uroczą kompozycję na przodujące skrzypce i akordeon. Motyw z eeveelucjami to PR Video Studio, nie rozumiem dlaczego akurat ten, niezbyt mi pasuje do tych Pokemonów. A Mega Charizard Gym z XY, utwór w porządku, choć ten aranż jest tego tematu do bólu sztampowy.
Co do Charizarda... Serio, czy nie mogli już wkleić tej drugiej, igrekowej, wersji? Z pewnością, prezentowałoby się to lepiej, niż kopiujwklejka tego samego obrazka na ładnym tle. Shufflowy motyw o wiele lepiej wypada pod tym względem - przynajmniej mordki potworków na dolnym ekranie się zmieniają.

Motyw w Eevee nawet ładny (aczkolwiek, za słodki, jak dla mnie), ale zgodzę się z Chicorii - muzyka kompletnie do niego nie pasuje.
Ładne Smile Pora kupić 3DS...
A skoro ostatnio tak się skupiłam na filmikach, że aż zapomniałam napisać, co sądzę o tych motywach, to dodam, że najbardziej podoba mi się motyw shuffle'owy, choć w dużej mierze dlatego, iż bardzo lubię tę grę, na tyle, że mocno przywiązałam się do jej stylu graficznego (inna sprawa, że mordki Pokemonów to lekko przerobione obrazki z Link Battle, z dodanymi alternatywnymi formami i mega ewolucjami, których podobnoż w tej grze nie ma) i dlatego, bo ma najciekawszy motyw muzyczny. PR Video Studio to jedna z nudniejszych kompozycji Hitomi Sato (może poza tym lekko jazzującym fortepianem, podoba mi się jego lekkość, ale to jedyne dobre, co mogę o tym utworze powiedzieć), a iksowoigrekowa aranżacja Gymu zdążyła mnie znużyć zanim wysłuchałam ją do końca po raz pierwszy (serio, wystarczyło poznać połowę pętli, żeby się przekonać, że ta orkiestracja jest wtórna jak mało co).
Chicorii wylała na mnie kubeł zimnej wody. Za glacka w rogu byłem gotowy nawet dać te 8 złociszy, ale motyw dźwiękowy który za nic nie pasuje trochę mnie zniechęcił, no cóż - Zaoszczędzę 8zł XD
Spełnili moje marzenie! Odkąd zrobili te skórki marzyłam o takiej z Eevee.
Kiedy w końcu pozwolą nam ustawiać muzykę na konsoli (np. tak jak to jest teraz ze skórkami).
Przeboleje te 8 zł (zwykle tyle kosztują) muszę mieć te Eeveelucje.
[Obrazek: 14327528170044.jpg]
[Obrazek: 14327527760047.jpg]
[Obrazek: 14327527960064.jpg]