Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowe eventy w Shuffle
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od dzisiaj w Pokemon Shuffle dostępne są nowe eventy. Aby były one dostępne, należy pobrać najnowszego patcha do gry, który aktualizuje do wersji 1.1.13.

Dobrą wiadomością jest fakt, że przez ten tydzień na nowo można zdobyć Lucarionite. Tak samo, jak w przypadku pozostałych eventów z Mega Kamieniami, i tutaj jest ograniczenie ilu graczy może zdobyć Lucarionite. W Europie trzeba znaleźć się w Top 15000, Ameryce - Top 30000, a w Japonii - Top 65000. Jeśli gracz nie znajdzie się w wyznaczonym przedziale to zdobywa jeden Klejnot jako nagrodę pocieszenia, a jeśli już wcześniej zdobył Kamień, a zakwalifikował się - zdobywa dwa. W przeciwieństwie do poprzednich z Mega Stone'ami, ten jest ograniczony ruchami, a nie czasem. Można wykonać maksymalnie 20 ruchów.

[Obrazek: lucarioevent2.jpg]

Również od dziś do 6 czerwca dostępne są nowe dzienne eventy. Przez trzy tygodnie w ciągu kolejnych pięciu dni roboczych zdobyć będzie można jednego spośród tych pięciu Pokemonów: Girafarig, Shuckle, Kecleon, Relicanth, Spiritomb. Dziś dostępny jest Girafarig, runda ograniczona jest siedmioma ruchami.

[Obrazek: girafarigevent.jpg]
Jak dobrze rozumiem to w tym rozdaniu nie będzie 15tyś lucarionite? Czy po prostu ci co sie zakwalifikowali dostaną 2 kamienie a za taką osobę lucarionite dostanie osoba z pozycją 15001?
do 15-tyś. miejsca dostaniesz kamień jeżeli go jeszcze nie masz. na miejsce osoby z "piętnastki" (która ma już lucarionit) nie wskakują osoby spoza nagradzanej listy