Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Mój Kanał na YouTube. Istnieje!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
witam. Zapraszam wszystkich do oglądania i subskrybowania mojego kanału na Yt : https://www.youtube.com/channel/UCt0CzWr...10u1JoMs_A Mniej więcej będę nagrywać filmy o clash of clans i pokemonach.
Zapraszam na mój pierwszy, nieostatni filmik i oceńcie go. Smile
1.Popraw jakość dźwięku, ledwo słychać cokolwiek
2. Na twoim miejscu nie zaczynałabym swojej kariery na YT od top 10-ludzie mają tego po dziurki w nosie.
3. Jeśli chcesz zdobyć subskrybentów, będziesz musiał popracować trochę nad jakością twoich filmików-przede wszystkim mam wrażenie, że większość czasu nie masz zielonego pojęcia co powiedzieć, zacinasz się, mówisz cicho, jeszcze ten dziwny pogłos z mikrofonu, żadnej muzyki-ogółem filmik z rodzaju tych, które wyłącza się po zobaczeniu pierwszej minuty.
4. Najpierw przemyśl co właściwie chcesz przekazać w filmiku, przygotuj sobie jakieś żarty, anegdotki dlaczego akurat taki wybór, a nie inny, skoro już musisz robić te top 10, a nie jedziesz z obrazkami,szumem mikrofonu i argumentami "bo tak" "bo jest silny" "bo ma coś w sobie"
5. Wiesz że pierwsze 10sekund filmiku często decyduje o tym, czy widz zdecyduje się go obejrzeć do końca i ocenić? Bo TO nie wygląda zachęcająco.
[Obrazek: e49893c686b612955b82c4632d990841.png]
Linia przecinająca tekst nie wygląda zbyt estetycznie. Polecam popatrzeć na intra innych osób,przyłożyć się i zrobić to lepiej.W top 10 trochę się jąkasz radziłabym Ci wcześniej przygotować tekst a potem go czytać albo przećwiczyć przed nagraniem filmiku.
Mów głośniej i wyraźniej dzięki temu osoby oglądające twój filmik więcej zrozumieją.Sad
1 jak to zrobić?
2 Wiem xD
3 Ta moja nieśmiałość mieć widzów, jeśli słychać dziecięcy głosik dwunastolatka...
4 A jakie np.? Poza tym myślę, by w kolejnych filmach byłby sam żart.
5 Sprobuje poprawić.
Ten filmik zbyt dobrze nie wyszedł postaram się, żeby kolejny lepiej wyszedł.

Może zrobie intro... chociaż byłoby z tym dużo roboty.
A jak oceniacie ten filmik od 0 do 10? Ja sobie przyznaje 1,5.
1.Na przykład możesz zainwestować w lepszy mikrofon Wink Albo pokombinować w ustawieniach dźwięku
4. Jeśli sam nie wiesz, to po co się właściwie w youtubing pakujesz? Ja tylko podałam ci przykład tego, co mógłbyś zrobić, żeby uczynić swoje filmiki bardziej interesującymi
Jako kolejną playliste chce stworzyć : Blondynka gra w pokemon X! I tam troche śmiechu dać... bo w top 10 raczej nie... tak mi się wydaje.

Btw. jest żart : 9:11 - 9:17
Z tymi żartami jednak radzę uważać, bo jak ktoś nie ma duszy komika i showmana i będzie w każdym odcinku rozdawał suchary z "hitów polskiego internetu"... to to jest gorsze od braku poczucia humoru Q_Q

Co do filmiku to sugeruję ci nieco ulepszyć jego oprawę wizualną, jak wspomniała Wobbodrake, białe tło z czarnymi literami nie wygląda zbyt zachęcająco. W internecie jest sporo tutoriali na temat obróbki obrazu w filmikach, warto trochę o tym poczytać i popracować nieco. Nie wspominając już o tych rozpikselowanych obrazków pokemonów w prezentacji - nie chce mi się wierzyć, że w calutkim internecie nie było ładniejszych grafik.
Jakiś podkład muzyczny w tle też byłby nienajgorszym pojęciem.

Poza tym, jak sugerowali ci poprzednicy, najpierw spisz to co w filmiku chcesz powiedzieć, przeczytaj to parę razy i dopiero wtedy się zaprezentuj. Jeśli nie nagrywasz się kamerką, możesz nawet posiłkować się spisanym wcześniej scenariuszem, to żaden wstyd Smile

No i ogólnie, jeśli chcesz robić topki, sugeruję ci wymianę argumentów. Większość twoich opiera się na stwierdzeniu "bo jest silny"/"bo go lubię"/"bo fajnie wygląda", co jest mało przekonujące. Rozumiem, że w niektórych przypadkach ma się jakiś niepohamowany zachwyt nad czymś i nie jest się pewnym, dlaczego dana rzecz nas zachwyca, ale bez przesady... jeden taki argument można przeboleć, ale większość?

Pocieszę cię i powiem, że jak na początkującego nie jest tak tragicznie. Spodziewałam się czegoś o wiele gorszego.
@Qwest
Umiem grać na fortepianie uczę się 7 rok (jestem w pierwszej średniej w muzycznej) i mogę sam stworzyć muzykę.. ale jednoczesne mówienie normalne i granie na instrumencie jest niewykonalne. Próbowałem nagrać na fona muze, ale okazało się, że ma beznadziejny dźwięk. (Ewentualnie wsadze w intro muzyczkę).
Dzięki za udzielenie opinii Smile
P.S. Pod koniec wyszło gorzej, bo miałem ograniczony czas w bandicamie 10 minut i się nie wyrabiałem.

Poza tym Topki są trudne, nawet najlepiej byłoby powiedzieć tylko listę i tyle Wink
No coz

Najpierw zrob plan, grafiki, intra, napisz sobie scenariusze do filmow, kup jakis sprzet, a potem rob filmy. Inaczej wyjdzie szambo.
Ten kanał to moje nowe źrodło śmieszków orzeszków.
Yyyyhm... dzięki
...
...uznajmy to za komplement. Tak, mam duży dystans do siebie.
Następny odcinek... w sobote Smile
Postaram się by wyszedł znacznie lepiej... w koncu to moj pierwszy filmik.
Długa droga przed Tobą.
- brak planu wypowiedzi
- nieatrakcyjne wizualnie
- nieciekawe

Tłumaczenie się pierwszym filmikiem nie ma większego sensu. Po prostu się nie przygotowałeś. Poczytaj tutoriale w Internecie i poświęć filmikowi więcej niż 15 minut to może coś z tego będzie.
Staraj się nie spinać podczas mówienia.
Myślę że nie masz się co przejmować. Sam kiedyś myślałem na stworzeniem kanału..... ale nie mam do tego talentu. Naprawdę podziwiam twoją odwagę. Wielu Youtuberów miało trudne początki,a ich pierwsze filmy nie wypałały totalnie (SMOSH). Nie jest to najgorszy film jaki widziałem nagrywany przez początkujących Youtuberów. Jeżeli chcesz się pocieszyć to obejrzyj sobie kanał młodszego brata mojej koleżanki (Faze TSW Big Grin). Jedyne co mogę ci polecić to nie rób intro i wstawek filmowych w wordzie (to naprawdę nie dodaje Retro uroku XD)
Stron: 1 2 3 4 5 6