Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Eventy: Fennekin Sereny i Shiny Rayquaza; motyw Pikachu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W Japonii zapowiedziano dwa nowe eventowe Pokémony.

Pierwszym dystrybuowanym Pokémonem jest Fennekin Sereny.

#653 Cherish Ball Scratch
Flamethrower
Hidden Power
Fennekin Natura: dowolna Blaze
15. poziom Posiada Destiny Knot Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste
zadają do 1,5 raza większe obrażenia.

Pokémona otrzymać będzie można poprzez użycie kodu, który rozdawany będzie przy okazji emisji odcinka anime w dniu 26. lutego. Kod będzie ważny do ostatniego dnia marca.

Drugim rozdawanym Pokémonem będzie Shiny Rayquaza. Jego sposób dystrybucji nie jest jeszcze znany, natomiast dostępny będzie od 14. marca do 12. kwietnia.

Wygląda na to, że jest to ten sam Shiny Rayquaza, który rozdawany będzie na World Hobby Fair, jako że oba Pokémony posiadać będą te same ruchy: Dragon Pulse, Thunder, Twister oraz Extreme Speed. Rayquaza rozdawany będzie na 70. poziomie.

[Obrazek: pikachuthemesmall.jpg]

Oprócz tego, zapowiadany wcześniej motyw z Pikachu jest już dostępny dla amerykańskich posiadaczy 3DSów. Motyw kosztuje $1.99 (ok. 7 zł) i zajmuje 26 bloków pamięci (ok. 3,25 MB). Pozostaje zatem tylko czekać, aż motyw dotrze do Starego Kontynentu.
Czy japońce się wreszcie zlitują i pozwolą mi na rayquaze w Pokemon Y
O ile na Rekkuzę w Europie jest jeszcze nadzieja, o tyle Fennekin na 99% będzie eventem ekskluzywnym dla Japonii. Nie łudźmy się, pierdółki typu "Satoshi's Pikachu" są przeznaczone raczej dla kolekcjonerów i wątpię, aby zainteresowały ludzi spoza Kraju Kwitnącej Wiśni.

Jedynym powodem, dla którego Fenek miałby być atrakcyjny dla europejskich graczy, jest Destiny Knot, którego w ORAS ponoć cieżko zdobyć.
czyli wszyscy zapominaja o europie Sad
(16.02.2015, 12:07)Qwest napisał(a): [ -> ]O ile na Rekkuzę w Europie jest jeszcze nadzieja, o tyle Fennekin na 99% będzie eventem ekskluzywnym dla Japonii. Nie łudźmy się, pierdółki typu "Satoshi's Pikachu" są przeznaczone raczej dla kolekcjonerów i wątpię, aby zainteresowały ludzi spoza Kraju Kwitnącej Wiśni.

Jedynym powodem, dla którego Fenek miałby być atrakcyjny dla europejskich graczy, jest Destiny Knot, którego w ORAS ponoć cieżko zdobyć.
No nie wiem, mam paru znajomych, którzy na myśl o starterze w cherish ballu z jakichś powodów zaczynają się ślinić. Big Grin I nawet nie są to japończycy...