Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Eon Ticket w Katowicach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po raz kolejny rozdajemy Eon Ticket! Tym razem Daru odwiedzi Katowice. Już jutro w godzinach od 10:00 do 13:00 będę siedział w Galerii Katowickiej, najprawdopodobniej przy jednym ze stolików (dokładne miejsce zostanie podane na naszym profilu na Facebooku). Poznacie mnie po towarzyszącym mi laptopie Lenovo.

[Obrazek: eon.jpg]

Każda osoba, która mnie minie mnie z funkcją StreetPass uaktywnioną w Omega Ruby lub Alpha Sapphire otrzyma Eon Ticket. Przed przyjściem koniecznie przeczytajcie nasz artykuł dotyczący włączania funkcji StreetPass. W razie problemów z otrzymaniem biletu zawsze możecie podejść do mnie i mnie zagadać. Pamiętajcie, że wydarzenie nie ma charakteru zorganizowanego - jest po prostu okazja na zdobycie Eon Ticket i spotkanie się z innymi fanami.

Eon Ticket umożliwia ponowną podróż na Southern Island, gdzie gracz będzie mógł zdobyć legendę niedostępną podczas normalnej rozgrywki - Latias w Omega Ruby i Latiosa w Alpha Sapphire. Dystrybuowany jest przy pomocy StreetPassa, dzięki czemu może go uzyskać każda osoba mijająca aktualnego posiadacza biletu.

Strona wydarzenia na Facebooku
Gdyby komuś się jutro nie udało zdobyć Eon Ticketa to może w późniejszym czasie napisać do mnie na pw bo mieszkam w Katowicach i może akurat uda się spotkać w Galerii Katowickiej. Smile
Do kiedy w ogóle można przekazywać ten Eon Ticket?