Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: #PokeGwiazdka rozpoczęta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

#PokeAdwent zakończył się. W ostatnich dniach, mimo ogromu domowych obowiązków, cała ekipa Pokemon Valhalli pracowała na pełnych obrotach, abyśmy codziennie mogli udostępniać Wam nowe treści. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego projektu. Dziś wigilia Bożego Narodzenia. Z pewnością zdążyliście zasiąść już do wigilijnej wieczerzy, a może nawet odpakować pierwsze prezenty. My też przygotowaliśmy dla Was niemało artykułów, bo przecież dziś #PokeGwiazdka. Oprócz artykułów mamy też inne bardzo radosne ogłoszenie, bardzo z nimi związane. Oto dziś, w duchu świątecznego porozumienia i wyrozumiałości, Pokemon Valhalla zawiązuje ścisłą współpracę z projektem Tin Tower. Wszystkie artykuły z TT znajdą się teraz na łamach naszego portalu, a Enygma (administrator TT) dołącza do valhallowego zespołu. Pamiętajcie, Moi Drodzy, zgoda buduje.

Oto lista artykułów, które dziś Wam udostępniamy:
#PokeGwiazdka nie kończy się, na najbliższe dni też przygotowaliśmy dla Was sporo artykułów. Dołożymy wszelkich starań, aby zamieścić nowe teksty oraz zaktualizować te, które są już na stronie.

Jest to news świąteczny, więc w imieniu redakcji Pokemon Valhalli życzę Wam zdrowych, wesołych i białych świąt, wielu pokemonowych prezentów znalezionych pod choinką, a także wszystkiego najlepszego w końcówce tego roku oraz w tym już nadchodzącym.

[Obrazek: ME2vvwR.png]
Nikt Ci w to nie uwierzy. Mi też nie chcieli uwierzyć Sad

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
(24.12.2014, 23:07)sandy97 napisał(a): [ -> ]Nikt Ci w to nie uwierzy. Mi też nie chcieli uwierzyć Sad

Uwierzą, bo reprezentuję oficjalne stanowisko administracji Pokemon Valhalli. Myślę, że Enygma potwierdzi wszystko, co napisałem.

To tylko powód do tego, aby bardziej Ci wierzyć.
Heh pierwsze przepowiednie o łączeniu padły już hmm ze dwa lata temu. Prorokowała Nid i trafiła! Choć wtedy sam jej nie wierzyłem Wink
#potwierdzoneinfoodEnygmy
Potwierdzam i polecam.

Adam vulpi Małysz
Jak trzech panów wyżej, potwierdzam. Miłych świąt! :]
Czyli teraz będzie trzech królów? :O
Dziękuję potwierdzającym.

(25.12.2014, 11:26)Bidulkę napisał(a): [ -> ]Czyli teraz będzie trzech królów? :O

Król jest jeden.

A przed świętem Trzech Króli mamy jeszcze Nowy Rok. Będzie się działo na Valhalli.
Moje dwa ulubione fora w jednym miejscu :3 .... Super pomysł Wink .