Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Dystrybucja starterów z Unovy z Hidden Ability w Japonii!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: unovahidden.jpg]
Ogłoszone zostało, iż w Japonii odbędzie się specjalna dystrybucja starterów z Unovy, które posiadać będą swoje Hidden Ability.
Startera będzie można zdobyć po wpisaniu kodu (tak jak w przypadku np. Diancie) - co ciekawsze, mówi się że kody owe będą wielokrotnego użytku.
Najpierw odbędzie się dystrybucja kodu na Serperiora, później Emboara - kody będzie można zdobyć z Pokémon Get☆TV. Kod na Samurotta natomiast będzie zamieszczony w styczniowym CoroCoro.

Serperior będzie znać ruchy Leaf Storm, Hold Back, Wring Out i Giga Drain.
Emboar będzie znać ruchy Flare Blitz, Hold Back, Head Smash i Take Down.
Samurott będzie znać ruchy Razor Shell, Hold Back, Confide i Hydro Pump.

O ile nie podano żadnej informacji dotyczącej dystrybucji poza Japonią, o tyle fakt ten jest ważny dla graczy na całym świecie - teraz wymienianie się tymi starterami z Hidden Ability nie jest zablokowane.

Źródło: serebii.net
Mam wszystkie te startery XD
(19.12.2014, 16:06)Kuba7 napisał(a): [ -> ]Mam wszystkie te startery XD
Z HA?
hackniete sie nie licza.
Raczej nie będą to samice w Luxury Ball'ach, więc mnie to jakoś specjalnie nie rusza ^^
@up - nie, tylko w Cherish :C
(19.12.2014, 17:25)Bert napisał(a): [ -> ]hackniete sie nie licza.

Nie z wonder trade'a
Giga Odpływ, Mega Taran? Wybacz, ale jestem na nie :<
@up - to nie są moje tłumaczenia, osobiście bym ich w ogóle nie dawała bo w ogóle nic nie mówią. Giga Odpływ jest tak oficjalny że jest nawet na Bulbapedii, Mega Taran natomiast pochodzi z Wikinezki (aczkolwiek osobiście wolałabym Miażdżenie Głową). Daru pomóż :C

@Kuba7 - chodziło o to, czy masz je z ukrytymi umiejętnościami. :V
@Sandy97 a jak tak to sorry
A wchodzą do X/Y czy tylko do OR/AS
Chyba tylko do ORAS
Oj niestety wybrałem wędke zamiast OR