Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Eon Ticket w Gdańsku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wydarzenie specjalnie dla mieszkańców północy Polski! Zgodnie z zapowiedziami w tym tygodniu jadę w swoje rodzinne strony i będę rozprowadzać Eon Ticket w Gdańsku.

[Obrazek: eon.jpg]

Podobnie jak w Warszawie jako główne miejsce rozdawania biletu wybrałem galerię handlową - w tym przypadku będzie to Galeria Bałtycka (Al. Grunwaldzka 141). Już w tę niedzielę (21.12) w godzinach od 15:00 do 18:30 znajdziecie mnie tam przy jednym ze stolików na pierwszym piętrze, gdzie będę czekał na wszystkich posiadaczy gier Pokemon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire. Każda osoba, która mnie minie mnie z uaktywnioną w grze funkcją StreetPass otrzyma Eon Ticket. W razie problemów z otrzymaniem zawsze możecie podejść do mnie i mnie zagadać - będę siedział przy laptopie Lenovo, o swojej dokładnej lokalizacji napiszę na valhallowym Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie, że wydarzenie nie ma charakteru zorganizowanego - jest po prostu okazja na zdobycie Eon Ticket i przy okazji spotkanie się z innymi fanami. Wszyscy sami za siebie odpowiadają!

Eon Ticket umożliwia ponowną podróż na Southern Island, gdzie gracz będzie mógł zdobyć legendę niedostępną podczas normalnej rozgrywki - Latias w Omega Ruby i Latiosa w Alpha Sapphire. Dystrybuowany jest przy pomocy StreetPassa, dzięki czemu może go uzyskać każda osoba mijająca aktualnego posiadacza biletu.

Strona wydarzenia na Facebooku
Widzę, że news posiada lokowanie produktu xD
Czekam, aż ktoś zechce odwiedzić stolice dolnego śląska Tongue
.... kto mi po Świętach, ok 5 stycznia "podrzuci" Eon Ticket ?
bo jadę do domciu na trochę, i nie bd mnie w gda.
Hurra! Akurat dzisiaj kupiłam OR Big Grin
Pytanko: czy ticket można odebrać od konkretnego momentu w grze czy bez różnicy? Jestem ciekawa, czy muszę nadrobić przed niedzielą Wink
Gra musi być włączona aby streetpass zadziałał czy wystarczy włączona -ale zamknięta konsola?
Cytat:Hurra! Akurat dzisiaj kupiłam OR Big Grin
Pytanko: czy ticket można odebrać od konkretnego momentu w grze czy bez różnicy? Jestem ciekawa, czy muszę nadrobić przed niedzielą Wink
Musisz otrzymać BuzzNava w Rustboro.

Cytat:Gra musi być włączona aby streetpass zadziałał czy wystarczy włączona -ale zamknięta konsola?
Konsola powinna być co najmniej w trybie czuwania.

Więcej na ten temat będzie w jednym z nowych artykułów, na stronie najpóźniej w sobotę Smile
(18.12.2014, 19:11)Daru napisał(a): [ -> ]Musisz otrzymać BuzzNava w Rustboro.
A gdzie konkretnie go dostane? W jakims domku?
Od prezesa Devon Corporation.
Cytat:A gdzie konkretnie go dostane? W jakims domku?
Dostaniesz go od dyrektora Devon Corporation, po pokonaniu grunta Team Aqua/Magma w Rustufr Tunnel i odzyskaniu dokumentów.
(jeśli grałeś w poprzednie wersje, był to moment, w którym dostajesz PokeNav - w ORAS przedmiot ten zostaje zastąpiony BuzzNavem Smile)
Neato. Jednak wracam do domu w sobotę, nie w poniedziałek, więc akurat zdążę. Smile
Mały offtop, bo sama gry nie mam ale interesuje mnie inny aspekt - kto będzie Big Grin? Da radę zorganizować jakieś mini-spotkanie z forumowiczami Big Grin?
Ja, prawdopodobnie w okolicach 16:30 (chociaż mały to pożytek bo mało kogo tu znam XD").
Prawdopodobnie zaciągnę ze sobą swoją lepszą połówkę, też jest fanem, więc do dyskusji powinien się włączać Smile
Postaram się być bo w Gdańsku.A ja jestem z GdyniSad
(19.12.2014, 14:54)lol20240 napisał(a): [ -> ]Postaram się być bo w Gdańsku.A ja jestem z GdyniSad

Też jestem z Gdyni, ale jak się nie ruszę to nie zdobędę eon ticket.
I z Eon Ticketem Smile bylo bardzo przyjemnie, oby udawalo sie w przyszlosci organizowac wiecej pokemeetow w Trojmiescie.
Stron: 1 2