Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: PokeAdwent - Dzień #6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Wtorkowy PokeAdwent to poza nową treścią na stronie także pożegnanie z jednym z działów naszego forum - Centrum Codziennej Opieki. W dziale tym każdy użytkownik mógł zamieszczać swoje teksty, które po komentarzach ze strony innych użytkowników i zaakceptowaniu przez administrację wstawiane były na stronę. Uznaliśmy jednak, że rozwiązanie to średnio się sprawdzało i wraz z chcemy w pełni postawić na tradycyjny model redakcyny. Dlatego też dzisiaj zamieszczamy na stronie ostatni artykuł z tego działu (opis pierwszej rundy mangi Pokemon Special autorstwa Lexi), a sam dział usuwamy. Wszystkich chętnych do pisania dla nas zapraszamy do tematu na forum z naborem na redaktorów.

Drugim dodanym dzisiaj artykułem jest opis kamiennej liderki Roxanne w anime, który przygotował Conquest.

Do obu tekstów przeniesiecie się klikając poniżej lub przeszukując działy Anime i Manga.

Roxanne nie jest kamienna, jest człowiekiem Panie "polskie-tłumaczenie-najlepsze" XD
Może chodziło o to że jest ciągle"stoned", aczkolwiek na taką też mi nie wygląda.
a jednak nadszedł w końcu ten dzień...

sorry batory, ale ktoś musi przekazać prawdę
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
(17.12.2014, 8:53)Nilson napisał(a): [ -> ]Roxanne nie jest kamienna, jest człowiekiem Panie "polskie-tłumaczenie-najlepsze" XD
Eee, tak się mówi. Wygląda mi to na logizowanie z Twojej strony, Nilsonie.

Vapek - nie widzę nic złego w tym, aby artykuły na dany temat były w różnych miejscach. Dla mangi to wręcz lepiej, aby artykuły o niej były wstawiane na PV.
(17.12.2014, 15:12)Daru napisał(a): [ -> ]Vapek - nie widzę nic złego w tym, aby artykuły na dany temat były w różnych miejscach. Dla mangi to wręcz lepiej, aby artykuły o niej były wstawiane na PV.
Dla mangi? Chyba tylko i wyłącznie dla ciebie
Był powód, dla którego teksty mangi odeszły masowo ze strony PV

i apropo obrazka - http://forum.pokemony.com/temat-6461-%C5...C4%85danie
Pokedexa by w końcu uzupełnić... :>
(17.12.2014, 8:53)Nilson napisał(a): [ -> ]Roxanne nie jest kamienna, jest człowiekiem Panie "polskie-tłumaczenie-najlepsze" XD

Mnie też nie podoba się "kamienna" liderka. To przecież taka ciepła postać, dzieciaków naucza itd.

(17.12.2014, 15:12)Daru napisał(a): [ -> ]Vapek - nie widzę nic złego w tym, aby artykuły na dany temat były w różnych miejscach. Dla mangi to wręcz lepiej, aby artykuły o niej były wstawiane na PV.

Zgadza się. PV jako strona z największą siłą przebicia może skutecznie reklamować PokeMangę.

(17.12.2014, 19:01)Katschor napisał(a): [ -> ]Pokedexa by w końcu uzupełnić... :>

SmaLLcuchu kochany, właśnie wleciał mój artykuł z 2012. Nad dexem też pracowałem w 2012... Niedługo mu si się pojawić.

A teraz taka osobista opinia: jestem w strachu, jak Daru wyczerpie moje artykuły z 2012, to będę musiał pisać nowe Tongue
Conquest napisał(a):Zgadza się. PV jako strona z największą siłą przebicia może skutecznie reklamować PokeMangę.
nie może, ale mogła... a nie że teraz może, bo gdyby mogła, pokespecial.pl nie byłby pierwszym wynikiem w googlach

wierzysz w swoje własne kłamstwa
(17.12.2014, 19:15)Conquest napisał(a): [ -> ]SmaLLcuchu kochany, właśnie wleciał mój artykuł z 2012. Nad dexem też pracowałem w 2012... Niedługo mu si się pojawić.

Dawno mnie tu nie było, więc nie wiem na jakim poziomie teraz wszystko funkcjonuje i czy coś nareszcie ruszyło, ale i bez tej wiedzy ośmielę się nie napawać entuzjazmem z powodu tego, że na stronie raz po razie zamieszczane są artykuły, które powinny na niej widnieć już od ponad dwóch lat :3

(17.12.2014, 19:15)Conquest napisał(a): [ -> ]A teraz taka osobista opinia: jestem w strachu, jak Daru wyczerpie moje artykuły z 2012, to będę musiał pisać nowe Tongue

... a i tak po napisaniu tych "nowych" sukcesem będzie, jeśli ujrzą światło dzienne do końca dekady xD
(17.12.2014, 20:47)Vapek napisał(a): [ -> ]
Conquest napisał(a):Zgadza się. PV jako strona z największą siłą przebicia może skutecznie reklamować PokeMangę.
nie może, ale mogła... a nie że teraz może, bo gdyby mogła, pokespecial.pl nie byłby pierwszym wynikiem w googlach

wierzysz w swoje własne kłamstwa

O ironia, kto wierzy w swe kłamstwa? Pewnie ten, kto reklamuje produkt wśród osób, które świetnie go znają.

(17.12.2014, 21:21)Katschor napisał(a): [ -> ]
(17.12.2014, 19:15)Conquest napisał(a): [ -> ]SmaLLcuchu kochany, właśnie wleciał mój artykuł z 2012. Nad dexem też pracowałem w 2012... Niedługo mu si się pojawić.

Dawno mnie tu nie było, więc nie wiem na jakim poziomie teraz wszystko funkcjonuje i czy coś nareszcie ruszyło, ale i bez tej wiedzy ośmielę się nie napawać entuzjazmem z powodu tego, że na stronie raz po razie zamieszczane są artykuły, które powinny na niej widnieć już od ponad dwóch lat :3

(17.12.2014, 19:15)Conquest napisał(a): [ -> ]A teraz taka osobista opinia: jestem w strachu, jak Daru wyczerpie moje artykuły z 2012, to będę musiał pisać nowe Tongue

... a i tak po napisaniu tych "nowych" sukcesem będzie, jeśli ujrzą światło dzienne do końca dekady xD

Ujrzą, bo od razu je wstawię.
Generalnie to widzę że jak zwykle admini mają takie wsparcie... Jestem pełen podziwu, że próbujecie coś działać ze świadomością że ludzie, dla których to robicie albo was wyśmieją, albo wytkną wam każdy możliwy błąd, mimo że wczesniej czepiali się że nic nie robicie
(17.12.2014, 22:16)_M_ napisał(a): [ -> ]Generalnie to widzę że jak zwykle admini mają takie wsparcie... Jestem pełen podziwu, że próbujecie coś działać ze świadomością że ludzie, dla których to robicie albo was wyśmieją, albo wytkną wam każdy możliwy błąd, mimo że wczesniej czepiali się że nic nie robicie
jakbyś oddał pracę semestralną dwa lata po fakcie, też byś buczył, że Uniwerek to syf i w ogóle dla nich nie warto cokolwiek pisać, bo jak i coś napiszesz, to i tak niezadowoleni są?

absurd goni absurd xP

a z konłkem w polemike nie będę wchodził, bo nie przegadam kogoś, kto jest tak mocno z betonu xD
@2up - zaspamuj tym postem forum bo chcę Cię scherishballować plz

Miało być do M .___.
(17.12.2014, 22:58)Vapek napisał(a): [ -> ]
(17.12.2014, 22:16)_M_ napisał(a): [ -> ]Generalnie to widzę że jak zwykle admini mają takie wsparcie... Jestem pełen podziwu, że próbujecie coś działać ze świadomością że ludzie, dla których to robicie albo was wyśmieją, albo wytkną wam każdy możliwy błąd, mimo że wczesniej czepiali się że nic nie robicie
jakbyś oddał pracę semestralną dwa lata po fakcie, też byś buczył, że Uniwerek to syf i w ogóle dla nich nie warto cokolwiek pisać, bo jak i coś napiszesz, to i tak niezadowoleni są?

absurd goni absurd xP

a z konłkem w polemike nie będę wchodził, bo nie przegadam kogoś, kto jest tak mocno z betonu xD

To jest chyba najgłupszy argument na świecie .__. Zaczynając od tego że praca semestralna to Twój zasrany obowiązek, jeśli chcesz skończyć studia, a "taka" działalność admina, to tylko i wyłącznie kwestia jego dobrej woli i gdyby chciał to w dowolnej chwili by się na was wypiął i zamknął to forum na zawsze (do tworzenia artykułów, redagowania, etc. ma wyznaczonych ludzi a jego zadaniem powinno być dbanie o to żeby to wszystko się jakos trzymało. Administrator - jak sama nazwa wskazuje - zarządza), a skończywszy na tym że jak oddasz prace semestralna dwa lata po terminie to uslyszysz że jest za późno (bo jest, a na forum Możesz sobie działać kiedy i jak chcesz, bo to Ty sobie wyznaczasz terminy i możesz je dowolnie zmieniać), a nie ze jesteś debilem bo na osiemnastej stronie napisałeś "pieczywo" zamiast "kajzerka" i teraz nie wiadomo czy chodzi o grachamke, żytnia, czy może o chleb baltonowski... To przecież karygodny błąd, za karę trzeba go wytknąć i zadrwić z autora.

W takich sytuacjach żałuję że jestem ateistą, bo tak to bym miał chociaż satysfakcję że się będziecie smażyć w piekle xD

Trochę obadałem temat bo coś mi nie dawało spokoju no i tak jak myślałem rola administratora w informatyce jest trochę bardziej rozbudowana, wiec tutaj palnalem głupotę, ale reszta się zgadza
Stron: 1 2