Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: PokeAdwent - Dzień #6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cytat:praca semestralna to Twój zasrany obowiązek
uwierz mi, że nie - każdy wykładowca ci powie, że nikt do niczego nie jest zmuszany i jak nie chce pisać/wywiązywać się z obowiązków, to po prostu nie masz zaliczonego przedmiotu/tak jak pisałeś, przyjmują pracę, ale i tak jest za późno
porównanie absurdalne, ale w sytuacji, kiedy coś powinno być wydawane w jak najbardziej szybkim czasie (chyba, że pokescena ma ciągle tkwić w czasach pokeboomu i nie isc za nowinkami/aktualnymi wydarzeniami) - strona fandomowa powinna aktualizować rzeczy najszybciej jak się da, jak tylko pojawia się nowinka - to dlatego m.in na przykładzie pokespecial.pl: przeczytasz tam najnowszą mangę i informacje o niej, idąc na nowościami, a nie ciągle tylko czytanie o trzech pierwszych tomach i ich opisach aż do pożygu...

a ja nie wytykam błędów, skądże znowu - artykuły jakościowo są jakie są, podobają mi się, że są... ale z drugiej strony, one pojawiły się za późno, o wiele za późno...
Daru może byś tak - złodzieju i spierdolino życiowa - mógłbyś nie wykorzystywać mnie i Lexsiso, która nie wyrażała zgody na publikowanie streszczeń do wydawania "nowych, tegorocznych tekstów"?
Lexi wyraziła zgodę na zamieszczenie tego jednego streszczenia z CCO.
Ah może ja też się wypowiem, chociaż szczerze mówiąc nie mam na to najmniejszej ochoty. Robię to tylko słowem wyjaśnienia dla innych użytkowników, bo po prostu nie chcę żeby powstało milion kretyńskich teorii, a ten wątek i tak lekko zmierza w złą stronę.

Dostałeś ode mnie 2 PW odnośnie moich opisów (których z oczywistych względów tu nie umieszczę). W drugim wyraziłam się całkiem jasno co o tym myślę i wcale nie chciałam żebyś Daru cokolwiek wstawiał. Ale jako że pojawiło się to magiczne zdanie:
Cytat: Pamiętaj jednak, że umieszczone w tym dziale, bezpośrednio na stronie czy przesłane do administratora teksty stają się własnością naszego portalu i nie możesz wnosić o ich usunięcie.
Uważam, że to mocno bez sensu, ale nie chciałam już za bardzo w to wchodzić, więc to w sumie z mojego niedoczytania pojawił się ten artykuł. A Daru uszanował to, że nie zgadzam się na wstawianie innych opisów, więc tutaj temat się kończy. Zastanawia mnie tylko po co, jak i tak stwierdziłeś, że manga nie będzie i tak rozwijana. A odnośnie kart Nid (poprosiła i ich usunięcie, prawda?) też ciężko mi się wypowiedzieć ;x

Także proszę wszystkich o spokój - wleciał ten jeden opis, teoretycznie za moim pozwoleniem, a jak wspomniałam z Daru dogadałam się odnośnie innych.
Dział manga będzie rozwijany, jeśli tylko znajdzie się na to chętna osoba. Jak już pisałem, tekst chciałem wstawić, aby zaciekawić użytkowników Valhalli pokemonową mangą. Byłoby więcej opisów, ale Lexi nie wyraziła na to zgody.
Stron: 1 2