Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: PokeAdwent - Dzień #5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Zaczyna się ostatni przedświąteczny tydzień, a PokeAdwent trwa dalej! Dzisiaj mamy dla Was świeże artykuły dotyczące gier Omega Ruby i Alpha Sapphire. W pierwszym Versus wprowadza w tajniki DexNavu, natomiast w drugim Daru przedstawia trenerów, którzy chcą wymienić z nami swoje Pokemony. Oba teksty znajdziecie w dziale Omega Ruby/Alpha Sapphire na naszej stronie lub przeniesienie się do nich klikając poniżej.

Czemu mówisz sam o sobie w trzeciej osobie? Proponuję abyś po prostu pisał "w drugim przedstawiam".
ALBO można założyć jakieś uniwersalne konto (np Pokemon Valhalla) i z niego pisać takie rzeczy.
* Daru lubi o sobie pisać w trzeciej osobie i nie uważa tego za nic złego Sad
Spinda jest domyślnie rodzaju żeńskiego i się odmienia.
Spinda ma 50% szans na bycie samcem, to nie domyślność żeńska, to sugerowanie się końcówką Wink
(Ale wiem, że to brzmi trochę dziwnie, jak będę poprawiał artykuł, to może zmienię.)
(16.12.2014, 1:59)Daru napisał(a): [ -> ]Spinda ma 50% szans na bycie samcem, to nie domyślność żeńska, to sugerowanie się końcówką Wink
(Ale wiem, że to brzmi trochę dziwnie, jak będę poprawiał artykuł, to może zmienię.)

Gdy nie mamy konkretnej płci Spindy to stosujemy rodzaj żeński, bo jej nazwa kończy się na A. Złapałem tę Spindę, a nawet bezpłciową Rayquazę.
Z "poziom wyszukiwania"

Cytat:Im większy, tym więcej możemy się dowiedzieć więcej na temat pobliskiego stworka.
Jest błąd w wyminanch w grze. Zamiast Skitty jest napisane skitit.
@up - powiedz, że tylko udajesz. Proszę.
(16.12.2014, 19:54)Fennekin napisał(a): [ -> ]Jest błąd w wyminanch w grze. Zamiast Skitty jest napisane skitit.
...
...
*wymianach
A to jest jej nick, drogi Fennekinie.
Oj. Przepraszam Smile
Zacytuję samą siebie:

#przyganialkociolgarnkowiasamsmoli