Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: PokeAdwent - Dzień #4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

W niedzielnym PokeAdwencie wracamy do do tematu legend powiązanych ze światem Pokemonów. Z artykułów napisanych przez Konusa i sandy97 dowiecie się o opowieściach przekazywanych z pokolenia na pokolenie w regionach Johto i Unova oraz o tym jaki mają one związek z legendarnymi Pokemonami. Zapraszamy do lektury! Klikajcie poniżej lub poszukajcie nowych tekstów w dziale Świat Pokémonów.

1. Artykuł o wieżach jes nie do końca jasny - można uznać, że spłonęły one te kilka tysięcy lat temu. :p

2. Schowaj statystyki bazowe do pierwszej ramki nad opis z Dexa (nie nad sprite!) a zamiast owego sprite'u po prostu zastosujmy artwork. Proszę.

3. mogących -> mogący (sekcja o Zekromie).

4. Czarny/Biały Kyurem nie muszą mieć tego samego opisu z Pokedexu - można dać tam tylko statystyki i info o zdobyciu (DNA Splicers).
Artykuł o wieżach siedział w Centrum Codziennej Opieki ponad rok i nikt żadnych uwag jeśli chodzi o jego niejasność nie dawał Tongue

Co do reszty - napisałem na PW.
Dzięki #PokeAdwentowi szybko leci mi czas do przerwy świątecznej i świąt Bożego Narodzenia Big Grin !
Ej, nie wiedziałam o tym, że jest teoria mówiąca o Kyuremie jako o Pokemonie, który spadł z meteorytem, wow.
Kontynuujcie, chętnie poznam inne ciekawe fakty, których jeszcze nie znam Big Grin.