Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Plakat reklamujący 18. film kinowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na japońskiej stronie Pokémon Movie pojawiły się pierwsze informacje na temat nadchodzącego filmu kinowego. Większość podanych tam informacji jest już znana, podana też została data premiery filmu. W Japonii film zostanie wyświetlony 18 lipca 2015. Opublikowano też plakaty reklamujące 18. kinówkę.

[Obrazek: posterBig.jpg]
To są może pokemony asha,sereny i clemonta.
Jak do tego doszedłeś? O_o
Są tam jeszcze Pokémony Jessie i Jamesa i jakieś randomy (Florges, Noibat i Gothita). Aczkolwiek nie ma tam Pumpkaboo, jednak jest Gourgeist, co by wskazywało na to, że Jessie ewoluuje swojego Pokémona (czy od czasów Victribella Zespół R wyewoluował cokolwiek?)
@Axel jest też Braixen Wink Serena w końcu go wyewoluuje. Tak samo jak Luxray, co świadczy o tym, że Clemont ewoluuje swojego Luxio. Florges, Gothita mi pasują do Sereny, Noibat do Clemonta/R i został Snorlax. Może Ash go powróci? Tylko nie wiem po co Big Grin
Ten pierwszy plakat wygląda bosko ^^
Czemu wszyscy zakładają, że wszystkie nowe pokemony z okładki należą do głównych bohaterów? Big Grin
Snorlax i Florges na 99% to randomy, co do gotki i nietoperka nie jestem pewna.
Acha i jeśli miałabym obstawiać trenera dla Noibata, obstawiałabym raczej R, a nie Serenę (do niej Gothita bardziej pasuje). Nietoperz to pokemon bardzo do nich pasujący - no i nie zapominajmy, że na plakacie reklamującym xy Noivern znajdował się bardzo blisko naszego Tria.
Mnie zastanawia brak gommyego. Czyżby jednak Popielaczek go nie miał zamiaru złapać?
Ale nie wrzucili Goomy'ego, którego złapie Ash i który potem będzie Goodrą T_T
No właśnie, zastanawiającym jest fakt, że nawrzucali randomów i jakichś spoilerów-Braixenów, a o Goomym zapomnieli.
Ps: A prawda jest taka, że Goomy jest po prostu zbyt elitarnym i legendarnym poksem i przebywanie pośród tego plebsu uwłacza jego osobie.

No, jeśli miały to być jakieś pozory cenzury spoilerów, to powiem tylko tyle:
[Obrazek: Genius_meme.jpeg]
Big Grin
Goomy to już takdużyspoiler, ale Braixena i inne wyewoluowane poksy kumpli Asha, to już sobie mogli pokazać, ne?