Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: PokeAdwent - Dzień #3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Dzisiaj w ramach PokeAdwentu wchodzimy w świat walk wprowadzonych w grach szóstej generacji. Nilson i Daru przygotowali dla Was dwa teksty - jeden z nich poświęcony jest walkom podniebnym, a drugi odwrotnym! Jak zwykle, aby do nich dotrzeć klikajcie w poniższe linki lub wejdźcie do działu Pokémon X/Y na stronie.

1. Zbugowany obrazek/jego brak
2. Za późno o 3 minuty Sad

Tak BTW. Czy tylko mnie bawi banlista Poków do Sky Battle i fakt, że w ORAS po spotkaniu dzikiego Pokemona w przestworzach Hoenn można posłać wszystko z Primal Groudonem na czele?
To że zegarek serwera późni się o 14 minut to nie znaczy, że jest za późno Tongue

Wszystko poprawiam na bieżąco, zaraz będzie lepsza wersja.
A może by tak ten zegarek nastawić? ^^
Póki co poprawiłem godzinę tematu na zgodną z prawdą Tongue

A o więcej to muszę w końcu poprosić admina serwera, bo to od niego zależy.
Cytat:Tak BTW. Czy tylko mnie bawi banlista Poków do Sky Battle i fakt, że w ORAS po spotkaniu dzikiego Pokemona w przestworzach Hoenn można posłać wszystko z Primal Groudonem na czele?

Spokojnie w ORAS możesz wystawić Relicantha w kosmosie walcząc z Deoxys'em,
więc nie czuj się zdziwiony, albo stojącym na chmurce niczym Kordian latając po Hoenn na Lati@sie w formie Mega. Tu od jakiegoś czasu nie ma Logiki.

co do artykułów zainteresował mnie fakt o istnieniu punktów w IB, w których jakoś specjalnie udziału nie brałem, lub kończyły się w 3/4 turze