Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: PokeAdwent - Dzień #2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Na zakończenie dnia mamy dla Was kolejne dwa artykuły zamieszczone na naszej stronie w ramach PokeAdwentu. Dzisiaj skupimy się na urządzeniach dostępnych w grach z Pokemonami - wprowadzonym w X i Y Holo Casterze oraz znanym z Omega Ruby i Alpha Sapphire PokéNavie Plus. Pierwszy artykuł przygotował nasz były redaktor, Darkray, z kolei drugi podesłał nam w ramach naboru do redakcji VersusMe, którego serdecznie witamy w ekipie. Jak zwykle, teksty możecie znaleźć w odpowiednich działach lub klikając w poniższe linki.

Czy mój telefon coś pomylił czy link do HoloCastera naprawdę prowadzi do artykułu o Diancie? .-.
Przez moment prowadził, ale poprawiłem w mgnieniu oka, szybka jesteś!
Czy tylko mi się wydaje że czy coś jest nie do końca z tym adwentem?
Tzn. Nie czepiam się tego że adwent (W sensie ten świąteczny - pora roku itp. na to wskazują) zaczął się dawno temu, ale też tego co tu jest pokazywane. Pamiętam że gdy miałem kalendarz adwentowy to codziennie wyjmowałem czekoladkę co przybliżało mnie do tej wielkiej czekoladki na końcu i do samych świąt. Artykuły które powinny już dawno znaleźć się na stronie (serio XY wyszło w tamtym roku) nie są jakimś wielkim wow, czy czymś na co z zaparciem bym czekał, tym bardziej że wszystko to już czytaliśmy na innych stronach i wydaje mi się że chwalenie się wstawieniem artykułu o "ficzerze" z zeszłorocznej gry jest trochę nie na miejscu - Ja spróbowałbym raczej dodać to po cichu bo byłoby mi głupio po prostu. Inna sprawa to fakt do czego ten adwent ma nas przybliżać, bo to właściwie ma guzik ze świętami czy czymkolwiek wspólnego.
Artykuł o PokéNav Plus w oczekiwaniu na ORAS - Spoko, informacje o jakimś gwiazdkowym ewencie - Super, ale tutaj nie ma to większego celu, no chyba że 24 grudnia dostaniemy podziękowania i info że inne artykuły pojawią się dopiero za rok :p
Żeby nie było - Nie mam tu na celu hejtowania czy czegoś (Nie banujcie mnie proszę ^^), tym bardziej że osoby które pisały artykuły musiały poświęcić swój czas (I brawa im za to), tylko zwracam uwagę na to że ten cały PokeAdwent jest jakiś nie przemyślany.
PrzemoRi, #PokeAdwent przybliża nas do #PokeGwiazdki, a tego dnia użytkownicy Valhalli dostaną prezent-niespodziankę. Zapewniam, że będzie co świętować. Mimo, że to święta, to #PokeGwiazdka będzie gorąca jak piekło.
(13.12.2014, 19:56)Conquest napisał(a): [ -> ]Zapewniam, że będzie co świętować.
DARU ABDYKUJE?!!!! =D
(14.12.2014, 8:39)Vapek napisał(a): [ -> ]
(13.12.2014, 19:56)Conquest napisał(a): [ -> ]Zapewniam, że będzie co świętować.
DARU ABDYKUJE?!!!! =D

(13.12.2014, 19:56)Conquest napisał(a): [ -> ]prezent-niespodziankę

Nie powiem.