Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Zwiastun 18. filmu kinowego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zgodnie z przewidywaniami w najnowszym CoroCoro znajdują się informacje dotyczące nadchodzącego filmu kinowego. Do tej pory wyciekł tylko jeden skan przedstawiający Primal Kyogre'a, Primal Groudona oraz Shiny Mega Rayquazę.

[Obrazek: e3fDnpt.jpg]

Kolejny teaser filmu natomiast ukazał się podczas emisji japońskiego programu dla dzieci Oha Suta. Zawartość teasera w większości pokrywa się z obrazkiem przedstawionym na skanie powyżej. Filmik kończy się jednak w zaskakujący sposób, który sugeruje premierę kolejnego stworka, aktualnie oficjalnie nieujawnionego.

Nadal czekamy na kolejne skany CoroCoro oraz transmisję programu Pokémon Get☆TV, skąd być może dowiemy się kolejnych nowości o najnowszej kinówce.
Ten cały nowy pokemon mysi być potężny. Ale i tak ten koniec jest dziwny
(11.12.2014, 21:18)Master0102 napisał(a): [ -> ]Ten cały nowy pokemon mysi być potężny. Ale i tak ten koniec jest dziwny
Raczej nic odkrywczego na nas nie czeka. Pierścienie-portale wskazują na wystąpienie Hoopy i jej alternatywnej postaci. Poza tym jest jeszcze cień na plakacie [KLIK], który dodatkowo dowodzi wystąpieniem tegóż poka..

A końcówka z wciąganiem -
(X) It gathers things it likes and pushes them through its loop to teleport them to a secret place.
(Y) This troublemaker sends anything and everything to faraway places using its loop, which can warp space.
Tyle nt opisu z Serebii
[Obrazek: One_Ring_To_Rule_Them_All.gif]

Sorry, ale to mi się tak bardzo skojarzyło, że nie mogłam się powstrzymać. xD
tpiapiac - Ten cień to ogon Reshirama na większej rozdzielczości widać:
http://i.imgur.com/iIn6UoI.jpg
Ale shiny to się nie spodziewałam - wiadomo co będą rozdawać podczas premiery.
Nadal mam nadzieję że połączą następny film ze specjalem.
Jakby ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości:
https://www.youtube.com/watch?v=NWB-oQQjHkw
Liczę tylko że w grze dostanie to jakiś przyzwoity event - Bo ten z Diancie mimo że mnie zaskoczył to na dobrą sprawę praktycznie go nie było.
Mi tam trochę przypomina film Arceus i klejnot życia przynajmniej w kontekście między płytami a pierścieniami i trzy legendarne pokemony wspólnie próbują pokonać jednego.
Film może być fajny,ale trochę mi dziwnie tak z tym Omega Groudonem i Alpha Kyogre.
I to jeszcze w serii XY.
(12.12.2014, 19:26)LucarioXD napisał(a): [ -> ]Film może być fajny,ale trochę mi dziwnie tak z tym Omega Groudonem i Alpha Kyogre.
I to jeszcze w serii XY.
Naprawdę nie rozumiem dlaczego, tym bardziej, że w tej serii powraca się do korzeni.
Niedość, że dex Kalos jest ograniczony, to pojawia się sporo nawiązań do poprzednich generacji.
Więc hoopa i jego pierścienie? Poza tym te same pierścienie pojawiają się w ORAS więc śmiało można założyć, kto jest odpowiedzialny za pojawienie się innych legend w ORAS. Ciekawi mnie tylko, czy event towarzyszący filmu połączy jakoś fabularnie hoopę i pierścienie, czy tylko wspomną o tym w jakimś dialogu...
Jak wspomniałam na Lati gdzie indziej ( Cool ), fajnie byłoby gdyby pojawiła się jakakolwiek wzmianka na temat osób, które przebudziy Kyogra i Groudona (chodzi tutaj o Aquę i Magmę, któych mogliby pokazać w odświeżonej wersji). Nie mówię, że cały film ma być strcte z tym związany, ale mała pamięć o przeszłości by nie zaszkodziła (tak jak to było w filmie z Jirachim, gdzie Magma mignęła gdzieś w począku - mały gest, a jednak ucieszył).

Ach, no i wątek Zinny bardzo propsowany. Ale w to wątpię, w końcu kinówki nie łączą się z głównym kanonem serii, odpowiedzialnym za robienie reklamówki grom.