Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: PokeAdwent rozpoczęty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: pokegwiazdka.png]

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Nim one nastąpią musimy jednak trochę poczekać - chrześcijanie ten czas oczekiwania nazywają adwentem. Czekanie to nie powinno być bierne, charakterystyczne dla niego są rzeczy takie jak kalendarz adwentowy czy specjalne postanowienia. Od tego roku także Pokemon Valhalla będzie w wyjątkowy sposób działać z okazji adwentu.

W ramach akcji PokeAdwent codziennie na stronie pojawiać się będą nowe artykuły. Od 11 do 24 grudnia będziecie mogli zapoznawać się z zupełnie nowymi artykułami i poradnikami. Co prawda nie zaczęliśmy wstawiać tekstów wraz z początkiem adwentu, ale chcemy to nadrobić - dlatego przez najbliższe 14 dni na stronie pojawi się co najmniej 25 artykułów. Nie zapomnimy jednak o świątecznym prezencie dla Was - spodziewajcie się go 24 grudnia, w wieczór wigilijny. Mamy nadzieję, że PokeGwiazdka pozytywnie Was zaskoczy!

Śledźcie hashtagi #PokeAdwent oraz #PokeGwiazdka na Facebooku i Twitterze, aby nie przegapić żadnych nowości dodawanych na stronę w ramach tych dwóch akcji!

W pierwszym dniu PokeAdwentu mamy dla Was dwa artykuły dotyczące legendarnych Pokemonów. sandy97 przyjrzała się w nich legendom dostępnych w grach X i Y oraz mitycznej Diancie. Znajdziecie je odpowiednio w sekcji Pokémon X/Y oraz w nowo powstałym dziale Świat Pokémonów albo po kliknięciu w poniższe linki.

Wow, znowu kazałeś napisać komuś innemu od nowa to co masz na poczcie od tamtego roku. Brawo Sandy, dałaś się wydymać Tongue
W artykułach są pomniejsze błędy. Po pierwsze - Diancie nie może być Pokemonem Kamień/Fairy. Albo coś tłumaczymy, albo nie, nie można tego tak zostawić. Więc albo Kamień/Baśń albo Rock/Fairy. Po drugie - gry nazywają się Omega Ruby i Alpha Sapphire, a nie OmegaRuby i AlphaSapphire. Po trzecie - Zygarde nie jest serpentyno-podobnym Pokemonem, ale Pokemonem wężopodobnym. "Serpent" jest jedną z pułapek języków, bo wcale nie oznacza tego, z czym się kojarzy. Oprócz tego artykuły są okej, zawierają najważniejsze informacje i drobne porady dla początkujących, czyli tak jak powinno być.
Nilsonie, zarówno Twój artykuł, jak i sandy powstał w tym samym czasie, w wyniku jakiegoś przeoczenia oboje napisaliście o tym samym. Zdecydowałem się wstawić artykuł sandy, ponieważ subiektywnie podobał mi się bardziej. Niemniej jednak przyjrzałem się Twojemu artykułowi dzisiaj raz jeszcze i zapewne dodam na stronę parę informacji od Ciebie innego dnia (w celu uzupełnienia).

Cytat:Po pierwsze - Diancie nie może być Pokemonem Kamień/Fairy. Albo coś tłumaczymy, albo nie, nie można tego tak zostawić. Więc albo Kamień/Baśń albo Rock/Fairy.
Obrazki są pobierane z PokeDexa, to "Fairy" jest tymczasowe, musimy znaleźć kogoś, kto przygotuje nam polski obrazek.

Reszta błędów została poprawiona.
Fajnie jakby było dodane info, które legendy są shiny locked Tongue
Zygrade ma chyba 70 a nie 50 poziom.
Racja, poprawione, dzięki za czujność!
(11.12.2014, 15:22)Axel napisał(a): [ -> ]Kamień/Baśń

Lol. Typ zwie się fairy, nie fairytale, więc jedynym sensownym tłumaczeniem będzie wróżka. I nie, hejt że typ określa się przymiotnikiem, a słowa "wróżkowy" nie ma w polskim słowniku, nie ma racji bytu, bo skoro mamy "lot", "mrok", etc, to możemy mieć i wróżkę.
Baśniowy to oficjalne tłumaczenie typu Fairy.
:V

srsly? Oficjalne, czyli tłumaczone przez kogo?
Nie chce mi się wierzyć ._.
Z anime pewnie.
Jak ci się nie chce wierzyć to obejrzyj Pokemon Seria: XY odc. 13.
(11.12.2014, 15:34)Daru napisał(a): [ -> ]Obrazki są pobierane z PokeDexa, to "Fairy" jest tymczasowe, musimy znaleźć kogoś, kto przygotuje nam polski obrazek.
Naprawdę potrzebujecie specjalisty od tego by wam podmienił napis z "fairy" na "baśniowy"?

Powodzenia w waszym PokeAdwencie. Tylko, że adwent zaczął się już jakieś 2 tygodnie temu Tongue
(11.12.2014, 18:24)Pacman napisał(a): [ -> ]
(11.12.2014, 15:34)Daru napisał(a): [ -> ]Obrazki są pobierane z PokeDexa, to "Fairy" jest tymczasowe, musimy znaleźć kogoś, kto przygotuje nam polski obrazek.
Naprawdę potrzebujecie specjalisty od tego by wam podmienił napis z "fairy" na "baśniowy"?

Powodzenia w waszym PokeAdwencie. Tylko, że adwent zaczął się już jakieś 2 tygodnie temu Tongue

To samo miałem pisać. W porę w czas. Nie zapominajcie o zaległej PokeWielkanocy! Czekamy na nią od ubiegłych świąt.
Jak dla mnie to spoko news. Zerkne codziennie co tam nowego przygotowaliscie.
Cherish.
Stron: 1 2