Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Short anime po angielsku, dystrybucja Belduma, nowy szablon do Art Academy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W przeddzień premiery gier Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire na oficjalnym kanale YouTube Pokémon pojawiła się anglojęzyczna wersja shorta, który wcześniej premierę miał podczas emisji 7. filmu kinowego w japońskiej telewizji.

Przypominamy też o eventowym Shiny Beldumie. Stworek posiada Mega Stone Metagrossite, a pobrać go można do 14 stycznia. W Europie dystrybucja rozpocznie się w przyszły piątek.

[Obrazek: shinymegagross3.jpg]

Z okazji premiery remake'ów gier III generacji do pobrania jest kolejny szablon do Pokémon Art Academy. Szablon przedstawia Rayquazę, Pokémona, który odgrywać będzie główną rolę podczas Epizodu Delta gier OR/AS.

[Obrazek: rayquaza.jpg]
Short anime jak zwykle super, ale ta Rayquaza to pewnie dla ekspertów, więc moja będzie kwadratowa Tongue
My tu czekamy na premierę pokemonow tydzień a na twichu koleś kończy grac po angielsku ŻALLLLLL

A no i mam jedno pytanie co do Hoopa to on juz jest czy nie, bo tydzień temu juz ludzie na Facebooku wymieniali sie a dzis widzę filmik z tą nawą formą HOOPY WTF
Nie ma, chwilowo ludzie mogli się wymieniać, a filmik jest, bo gry wyszły i hackerzy się dorwali.
Tak nagle przypomniałam sobie dlaczego nie oglądam pokemonów po angielsku... ._.
Jeśli ktokolwiek jeszcze wątpił w stwierdzenie, że amerykański dubbing ssie, niech obejrzy ten short.

Z eventu jestem rada, chyba pierwszy raz w zyciu będę trenować Metagrossa.
Bo w oryginałach to pokemon dostępny po Lidze, a po Lidze to mi się nie chciało czegokolwiek trenować Smile
Uważam, że takie shorty są bardziej epickie w wersji japońskiej Sleepy.
Metagross to świetna sprawa, bo na eventowego Torchica nie zdążyłam Undecided.
A i taka ciekawostka niezwiązana z tematem: TwichPlaysPokemon zaczyna jutro grać w OR.
A my mamy jeszcze tydzień. Będę musiała naprawdę się starać, żeby nie oglądać Confused.
Mam takie pytania:
1. Czy wie ktoś z was jake tria bedą w OR a , które w AS ?
2. Co z tym deoxysem to jest jakas limitowana misja czy wszyscy go dostaną ?
Deoxysa, a raczej misję z Deoxysem, dostają wszyscy w obydwu wersjach. Jest kilka limitowanych Pokemonów legendarnych, dla OR
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
dla AS
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
.