Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Kolejne motywy Pokemon w Theme Shopie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: Screen_Shot_2014_11_17_at_22_47_37.png]
Zapowiedziane zostały kolejne, dwie nowe skórki Pokemon dla europejskich posiadaczy konsol 3DS i 2DS. Motywy prawdopodobnie trafią do Theme Shopu jeszcze w tym tygodniu! Cena takich przyjemności to €1.99 / £1.79 czyli około 8 zł.
Nikt nie zasługuje na kare oglądania tych skorek, nawet najwieksi zbrodniarze wojenni i zdrajcy narodu
Ten Omega Groudon mnie nie przekonuję,ale Pikach tak, sweetaśnie
się przedstawia ^^.
Nie jest złe, co nie zmienia faktu, że nie dałbym za to 8 zeta Big Grin
Moim zdaniem nie są złe, lecz nie są też najlepsze. Uważam, że jeśli nawet to powinny kosztować 2x mniej.
Może w pakiecie do gry daliby jakąś skórkę Tongue.
Fakt, wyglądają trochę jak średniej jakości fanarty...
dodanie skórek zamiast możliwości pełnej personalizacji (wlasna tapeta, wlasna muzyka w tle...) to totalna pomyłka + fakt że trzeba za to płacić... Choreeee
A ja - dla odmiany - powiem, że przymusowa zapłata za posiadanie innego motywu, niż domyśly, aż tak mnie nie szokuje. Nawet uważam to za zrozumiałe - w końcu dla telefonów też się wykupuje różne tapety, dzwonki, motywy i inne pierdółki.
Choć zgodzę się, że cena jest zbyt wygórowana jak na taką "pierdółkę", bez przesady, za 8zł to można GRĘ kupić, a nie jakiś-tam motyw...

ALE...

Sęk w tym, że te motywy wyglądają po prostu brzydko i naprawdę nic na to nie poradzę Smile Serio, tapety z pokemonowych boxów wyglądają o niebo lepiej, niż chociażby te dwa zaprezentowane w newsie wzory skórek. Na dodatek, są one zbyt wyraziste, przez co zlewają się z ikonami i utrudniają czytanie głównego menu. Jeśli już każą płacić za "customizację", to niech chociaż zrobią motywy porządnie, aby konsument był przekonany że słusznie wydał te 4 czy 8zł. Choć z drugiej strony, to i tak jest przeznaczone tylko dla zagorzałych fanatyków, którzy za mordkę Pikachu oddadzą każdy grosz, więc... w gruncie rzeczy jest mi to obojętne Smile

Ps: Osobiście śmigam na podstawowym czerwonym, przynajmniej pasuje mi do koloru konsoli Smile
Primal Groudon - spoko, Primal Kyogre - spoko, Primal Pikach... Chwila. Coś mi tu nie pasuje...
(18.11.2014, 23:00)Qwest napisał(a): [ -> ]A ja - dla odmiany - powiem, że przymusowa zapłata za posiadanie innego motywu, niż domyśly, aż tak mnie nie szokuje. Nawet uważam to za zrozumiałe - w końcu dla telefonów też się wykupuje różne tapety, dzwonki, motywy i inne pierdółki.
Choć zgodzę się, że cena jest zbyt wygórowana jak na taką "pierdółkę", bez przesady, za 8zł to można GRĘ kupić, a nie jakiś-tam motyw...

ALE...

Sęk w tym, że te motywy wyglądają po prostu brzydko i naprawdę nic na to nie poradzę Smile Serio, tapety z pokemonowych boxów wyglądają o niebo lepiej, niż chociażby te dwa zaprezentowane w newsie wzory skórek. Na dodatek, są one zbyt wyraziste, przez co zlewają się z ikonami i utrudniają czytanie głównego menu. Jeśli już każą płacić za "customizację", to niech chociaż zrobią motywy porządnie, aby konsument był przekonany że słusznie wydał te 4 czy 8zł. Choć z drugiej strony, to i tak jest przeznaczone tylko dla zagorzałych fanatyków, którzy za mordkę Pikachu oddadzą każdy grosz, więc... w gruncie rzeczy jest mi to obojętne Smile

Ps: Osobiście śmigam na podstawowym czerwonym, przynajmniej pasuje mi do koloru konsoli Smile

Różnica odnośnie telefonów jest taka, że w nich możemy kupować tapety, ale możemy też tworzyć własne za darmo, gdyby w 3dsach można było samemu zrobić motyw LUB kupic gotowy w eshopie, to wszystko by było ok
Jak już robią motywy to niech się trochę postarają... Theme z Primalem jest taki średni, ale ten z Pikachem... just no, już rzygam tym hype na tego żółtego szczura, rozumiem że to maskotka itd. ale ile do jasnej anielki można? Ani to specjalnie silne ani fajne. Wracając do tematu, moim zdaniem dopóki nie wykonają tego porządnie nie warto wykładać na to pieniędzy. To już motywy na programatorze R4 ładniej wyglądają.
A ja kupie motyw ze slowpokiem