Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Short anime na YouTube
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Japoński kanał YouTube Pokémon dodał short anime, który bazuje na nadchodzących grach (więcej TUTAJ). W shorcie ukazano wszystkie dotychczasowe nowe Mega Ewolucje oraz formy Primal legend.

Ta scena z mega diancie i mega gallade jest świetna !
May jest tak zajebista że mega-ewoluuje 2 pokemony na raz ^^
3 słowa.
So... Much... Hype!
Żałuję, że zamiast na podstawie gier, wolą robić anime z Ashem i jego żółtym-co-seria-zmniejszającym-poziom Pikaczem.
Szkoda, że to tylko short Anime bo jest świetne!!
Hmm... Nie jestem pewien, czy będzie seria OR/AS w anime. Nie było przecież Serii Leaf Green, Ani HG/SS...
Nie wiem dlaczego ale,
ten short anime skojarzył mi się trochę z Pokemon Origins 0.o.
A co do rzeczy to ten short Anime OR-AS całkiem fajnie wyszedł,
tylko szkoda że short.
niech zrobią z tego serie typu origins Big Grin
I to wszystko? Meh.

Widzę powtórka z filmiku promującego B2/W2.
Kiepskie to. Pokazali jedynie bohaterów, startery i losowe sceny z Megaewolucjami. Liczyłem na coś pokroju tego z B2W2, a tu zwykła tylko dłuższa reklama.
Ja też spodziewałam się czegoś w stylu Originsa...
Mój "Hoenn Hype" reaguje głównie na Magmę, Aquę i Stevena, więc jakoś nie szalałam Undecided.
Jestem nieźle zawiedziona, mogło to być chociaż bardziej podobne do tego z BW2...
(16.11.2014, 16:25)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]May jest tak zajebista że mega-ewoluuje 2 pokemony na raz ^^

May jewie biedę
Miałem być spokojny przed premierą, a oni dają takie coś.
Zwariuje przez nich!!! Nie mogę się doczekać!!!
Tak po za tym to jak niby Beedrill ma pokonac Camerupta u licha? Reszta jest spoko. Gallade i Diancie boskie, a Slowbro wymiataXD
Hmm miałem nadzieję że będzie to przynajmniej w kilku odcinkach jak "Mega evolution special" , a wygląda na to ,że to tylko taki krótki filmik jak ten z BW2 .
Bardzo mi się podoba to jak przedstawili mega ewolucje , ale wygląda na to ,że to są wszystkie , które wystąpią w grze , liczyłem na więcej mega ewolucji w OR/AS.
Stron: 1 2