Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Mewtwo jednak w SSB WiiU/3DS!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: mewtwo-720x404.jpg]

Będący już obiektem szyderstw ze strony internautów, Mewtwo doczekał się potwierdzenia występu w tegorocznych edycjach Super Smash Bros na konsole WiiU i 3DS. Mewtwo pojawi się jako bezpłatne DLC dla obu wersji gry wiosną 2015 roku. Aby skorzystać z promocji wymagane jest wcześniejsze zarejesetrowanie kopii gry w Nintendo Clubie.
W Wersji na wii u będzie można samemu tworzyć plansze rysując je na game padzie. a i smashe na 8 osób. i ogromne plansze #Handlujcieztym3dsowcy
Wszystko fajnie, ale Wii U tyłka nie urywa swoimi możliwościami. Póki co żadnych tytułów, na których poświęciłbym tyle czasu co na handheldzie również nie znalazłem. No i pozostaje kwestia stacjonarności - 3dsa mogę sobie zabrać wszędzie, a nie ograniczać się do zasięgu pomiędzy padletem a konsolą.

Anyway, chamska zagrywka, mająca zmusić ludzi do wydania kasy. Mogli zrobić go DLC, ale żadna postać w grze nie jest warta 1000 pln (~850 konsola + ~150 gra)
(24.10.2014, 7:31)Bonku napisał(a): [ -> ]Anyway, chamska zagrywka, mająca zmusić ludzi do wydania kasy. Mogli zrobić go DLC, ale żadna postać w grze nie jest warta 1000 pln (~850 konsola + ~150 gra)

Mi się zdaję, że to tylko zachęta dla tych, co już kupili wersję na 3DS'a. A dla pozostałych (mniej bogatszych) ludzi będzie to zapewne płatne DLC. (tylko pewnie nie za AŻ tyle, może tylko w takiej cenie jak DLC do Mario Kart 8).
Trzeba będzie kupić SSB4 Wii U na premierę i opchnąć 20zł taniej po wyjęciu kodu... *sigh*

Robić ekskluzywne DLC, niewiarygodne...
Ale.. O czym wy, przecież jest napisane, ze dla obu wersji gry
Wydawalo mi sie ze wystarczy jedna giere zarejestrowac i do niej trafia mewtwo. Wczesniej wspominali o tym ze jak sie zarejestruje oba kody to dostaje sie plytki z muzyka.
Z serebii:

Cytat:During today's Super Smash Bros. for Wii U 50-Fact Extravaganza, it was revealed that Mewtwo is to be a special character if you purchase both the 3DS and Wii U versions & register them on Club Nintendo. It will be available as a free download for both versions from Spring 2015. We'll bring full details on this as and when they come

Majne Inglisz is not very gód ale wydaje mi się że jednak trzeba mieć obydwie wersje gry.
Szczerze mówiąc na Zero liczyłem. Może w następnym DLC. I nie rozumiem, po co nam Mewtwo, skoro Lucario zajmuje jego miejsce. I kolejny pokemon? Myślałem, że ilość postaci z serii Mario i Fire Emblem to przesada, a tu nagle się okazuje, że dostajemy kolejnego poka... Ech...

I kiedy wreszcie mi dojdzie ta gra? Ciągle muszę w demówkę grać >.<
(24.10.2014, 13:01)kowalt napisał(a): [ -> ]Z serebii:

Cytat:During today's Super Smash Bros. for Wii U 50-Fact Extravaganza, it was revealed that Mewtwo is to be a special character if you purchase both the 3DS and Wii U versions & register them on Club Nintendo. It will be available as a free download for both versions from Spring 2015. We'll bring full details on this as and when they come

Majne Inglisz is not very gód ale wydaje mi się że jednak trzeba mieć obydwie wersje gry.

blublapedia też tak mówi
Może ktoś kupi tylko wersje na Wii U i będzie chciał ze mną połączyć kody, w sensie że mój z 3ds i tej drugiej osoby z Wii U.
(24.10.2014, 13:05)zMPiotrek napisał(a): [ -> ]Szczerze mówiąc na Zero liczyłem. Może w następnym DLC.

W sumie na planszy z postaciami(przynajmniej tej 3DSowej) dałoby radę zmieścic jeszcze cztery charaktery. Jeden to M2. Kto wie czy nie będzie czegoś jeszcze? Zero byłby super. Po cichu liczę na coś z Sonica(Shadow/Knuckles). Choć gier związanych z Nintendo było tyle że nie ma co gdybać.

(24.10.2014, 16:35)Fiflaq napisał(a): [ -> ]Może ktoś kupi tylko wersje na Wii U i będzie chciał ze mną połączyć kody, w sensie że mój z 3ds i tej drugiej osoby z Wii U.

Musielibyście korzystać z jednego konta do Nintendo Clubu. Wątpię by ktokolwiek na to poszedł. Z resztą ilu jest posiadaczy WiiU w Polszy? Przysłowiowych trzech zapewne.
Też uważacie, że Wii U ma lepszą grafikę od 3DS'a?
(24.10.2014, 17:12)Satoshi Kun napisał(a): [ -> ]Też uważacie, że Wii U ma lepszą grafikę od 3DS'a?

Wii U obsługuje zdecydowanie wyższą rozdzielczość i ma lepsze wnętrzności. To jest zupełnie jasne, że ma lepszą grafikę.
(24.10.2014, 13:01)kowalt napisał(a): [ -> ]Z serebii:

"Podczas dzisiejszego Super Smash Bros dla 50-ciu ekstrawaganckich faktów o Wii U zostało wyjawione, że Metwto ma być specjalną postacią jeśli nabędziesz obie wersje 3DS i Wii U oraz zarejestrujesz je na Club Nintendo. Będzie dostępny do ściągnięcia darmowo dla obu wersji od wiosny 2015 roku. Dostarczymy wyczerpujących informacji dotyczących tego tematu jeżeli oraz gdy zostaną opublikowane."

Nazwy własne mogłam źle przetłumaczyć, bo nie znam się na grach ;_;
Stron: 1 2