Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Rozdajemy kody na demo Omega Ruby i Alpha Sapphire
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
[Obrazek: reklama_oras.png]

W zeszły czwartek informowaliśmy, że demo gier Pokémon Omega Ruby i Pokémon Alpha Sapphire będzie dostępne w Polsce. Jednak to nie koniec dobrych wieści - jednym ze sposobów zdobycia kodu umożliwiającego pobranie wersji demo nowych gier jest uzyskanie go od nas. Jak można to zrobić? O szczegółach informujemy na specjalnej podstronie oras.pokemony.com. Pamiętajcie, że ilość kodów jest ograniczona i zostaną one przesłane tylko wybranym osobom. Każdy jednak ma równe szanse na zdobycie kodu dla siebie.

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o wersji demo Pokémon Omega Ruby i Pokémon Alpha Sapphire, zachęcamy Was do przeczytania artykułu Wersja demo przygotowanego przez sandy97.
No mam wielką nadzieję, że będę jednym ze szczęśliwców. A jak nie, to najwyżej uschnę ;_;
Mogłem jeszcze cos dopisać w tym zgłoszeniu...

Będzie podana jakaś lista zwycięzców, czy ot tak dostaniemy kody na maila?
Zagrałem a jutro wynik
Też zagrałem.Nie mogę doczekać się wyników
Ile macie tych kodów?
(13.10.2014, 23:48)Daru napisał(a): [ -> ]Jednak to nie koniec dobrych wieści - jednym ze sposobów zdobycia kodu umożliwiającego pobranie wersji demo nowych gier jest uzyskanie go od nas.

A jakie będą inne sposoby?
Ja tydzień temu dokonałem rejestracji na szwedzkiej (albo norweskiej, już nie pamiętam) stronie Nintendo.
Mam nadzieję, że kodzik pojawi się jutro w skrzynce Wink
Zgłoszenie zostało wysłane. Powodzenia dla wszystkich, którzy wzięli udział. Wink
A gdzie pełny regulamin konkursu?
Kurczę, bardzo chciałbym zdobyć ten kod(nie ja jeden), ale znając moje szczęście to tylko zobaczę jak ktoś sobie gra.
Czekam niecierpliwie, może mi się uda ale nie mam szczęścia w takiego typu konkursach
Zobaczymy Big Grin Ale nawet jak sie nie uda to i tak sie ciesze ze lada moment zobaczymy przedsmak tej gry, jak to dziala i wyglada, posluchamy muzyczki itp. Powodzenia!
W takich chwilach żałuję że nie mam 3DS-a. No nic życzę powodzenia pozostałym.
Ej, jeżeli ci co wysłali zgłoszenia po demo do skandynawów załapią się na kod również tu - to prosimy o podzielenie się nadwyżką z osobami, które nie będą miały tyle szczęścia. Dziękuję.
(wg mnie na 90% kody będą do zgarnięcia na PGA Wink)
Stron: 1 2 3 4 5