Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Ceny motywów Pokemon OR/AS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Moi drodzy, dostałem informację, że motywy Pokemon OR/AS na konsole Nintendo 3DS będą niedługo dostępne w eshopie za 1,99 €.
Polska cena nie jest jeszcze dostępna, ale powinna oscylować koło 8 złotych!

[Obrazek: themes.jpg]
Tak, dla Nintendo 1,99 € to 8 PLN ^^"
Powinni nam płacić za ten kicz. 5 sekund gunwa w fotoszopie nie jest warte 8 zł ._.
(10.10.2014, 19:56)Nilson napisał(a): [ -> ]Powinni nam płacić za ten kicz. 5 sekund gunwa w fotoszopie nie jest warte 8 zł ._.

Ktoś tu chyba ma ból du** WinkBig GrinCool
Temat przyjemny, ale na dłuższą metę szybko się nudzi, czekam na coś ciekawszego.
BTW serio, mogliby chociaż raz coś dać za free :/
(10.10.2014, 19:57)vulpi napisał(a): [ -> ]
(10.10.2014, 19:56)Nilson napisał(a): [ -> ]Powinni nam płacić za ten kicz. 5 sekund gunwa w fotoszopie nie jest warte 8 zł ._.

http://zpopk.pl/bol-w-okolicach-krzyza-c...-boli.html

Poczytaj sobie vulpi, proszę, bo mnie boli ten zabieg. Nlson wyraził swoją (całkiem słuszną) opinię.
Według mnie nie opłaca
się kupować motywy z OR/AS.
Mogli dać już sobie spokój i dać za darmo tą motywe.
(10.10.2014, 20:00)GRAnith napisał(a): [ -> ]
(10.10.2014, 19:57)vulpi napisał(a): [ -> ]

http://zpopk.pl/bol-w-okolicach-krzyza-c...-boli.html

Poczytaj sobie vulpi, proszę, bo mnie boli ten zabieg. Nlson wyraził swoją (całkiem słuszną) opinię.

Spoko, to miało być w wersji humorystycznej Smile Weźcie łapcie:
[Obrazek: 28e9dfe0bd1d.png]
(10.10.2014, 19:59)sandy97 napisał(a): [ -> ]Temat przyjemny, ale na dłuższą metę szybko się nudzi, czekam na coś ciekawszego.
BTW serio, mogliby chociaż raz coś dać za free :/

Czego człowiek nie zrobi dla pieniędzy Big Grin
Ej panowie, a mi się motywy podobają i bardzo możliwe, że kupię sobie jeden Smile
Ja czekam na to gdy będzie można wgrywać swoje motywy Smile
(10.10.2014, 20:11)Niekurosska napisał(a): [ -> ]Ja czekam na to gdy będzie można wgrywać swoje motywy Smile
O! Jestem za!
I tak będzie trzeba za to płacić ^^'
(10.10.2014, 20:05)vulpi napisał(a): [ -> ]Spoko, to miało być w wersji humorystycznej Smile Weźcie łapcie:
[Obrazek: 28e9dfe0bd1d.png]

W takim razie bardzo mało śmieszne.
Czy naprawdę zwykły człowiek nawet nie widzi, że te motywy to dno? Już zwykły kolor jest lepszy. Serio, nieprzejrzyste, nudne, czyli niewarte swej ceny, coś takiego zrobiłby nawet mój znajomy. Jak motyw z ORAS, to by się postarali choć trochę.
Stron: 1 2 3