Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowe Mega Ewolucje, powrót Latias i Latiosa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Listopadowe wydanie magazynu CoroCoro ujawniło kolejną porcję informacji o nadchodzących remake'ach gier III generacji.
W poczet Pokémonów mogących Mega Ewoluować dołączają Pidgeot i Beedrill!
Oba stworki zachowują swoje dotychczasowe typy (Pidgeot - Normalny/Latający; Beedrill - Robak/Trujący), jednak zmieniają im się Zdolności. Pokémon Ptak posiada teraz zdolność No Guard, która sprawia, że każdy atak wykonany przez posiadacza tej Zdolności, jak i skierowany w jego stronę, zawsze trafia. Wzrasta też jego statystyka Sp. Atk. Mega Beedrill z kolei posiadać będzie Zdolność Adaptability, która zwiększa bonus za użycie ataku tego samego typu, którego jest Pokémon (STAB), wzrastają mu też statystyki Ataku i Szybkości .

[Obrazek: Mega_pidgeot.png] [Obrazek: Mega_beedrill.png]

Ponadto oficjalnie ogłoszono istnienie Mega Latias i Mega Latiosa.
Obydwa stworki wyglądają identycznie w swoich Mega formach. Tak jak w oryginalnych wersjach Latios jest Pokémonem ekskluzywnym dla wersji Omega Ruby, natomiast Latias - dla Alpha Sapphire. Powróci także Eon Ticket, który umożliwi złapanie drugiego stworka w przeciwnej grze. Kod na zdobycie przedmiotu pojawi się w kolejnym wydaniu magazynu, jednak prawdopodobnie przedmiot będzie możliwy do zdobycia też w pozostałych krajach.

[Obrazek: Mega_latios.png] [Obrazek: Mega_latias.png] [Obrazek: eon_ticket.png]

Nowością związaną z tymi Legendarnymi Pokémonami jest fakt, iż będzie można na ich grzbietach wznieść się w przestworza Hoenn, w których będzie można spotkać dzikie Pokémony. Z niebios udać się będzie można także na wysepki, zwane Mirage Spots, gdzie znajdować się będą Legendarne stworki z poprzednich generacji, takie jak Reshiram, Zekrom, Dialga czy Palkia. Do lotu na grzbiecie Pokémona potrzebny też będzie przedmiot zwany Eon Flute.

[Obrazek: mirage_spot_legendaries_art.png]
Albo mi się wydaje ale Mega Latios i Mega Latias różnią się jeno ułożeniem trójkącików na skrzydłach Big Grin Pierwszy od dawna leak CoroCoro, do którego nie mam żadnego ALE. Przez chwilę nawet szał na OR/AS mi przygasł ale po tych newsach znowu mam chęć czekać do listopada Big Grin
Momencik, ale... Czy czasami Beedrill nie jest Robak/Trucizna? :S
(10.10.2014, 12:11)Piotrek1113 napisał(a): [ -> ]Momencik, ale... Czy czasami Beedrill nie jest Robak/Trucizna? :S

Tak, tak, mój błąd! Dzięki. Smile
Łapanie Pokémonów w przestworzach to fajny pomysł, mam nadzieję, że wykonanie będzie takie jak Pokémon Ranger: Guardian Signs. No i chyba tym sposobem będzie można się dostać do Mirage Island, bo wątpię żeby zostawili archaiczny system z jakimś śmiesznym kodem. Co do Megasów: Pidgeot mało się zmienił, jedynie zmienili parę dodatków. Pod względem możliwości to już widać, że został stworzony do używania Hurricane, który na pewno w jego wykonaniu będzie potężny, jednak tylko tyle, Mega Pidgeot będzie bardzo przewidywalny. Z Mega Beedrillem sprawa jest nieco lepsza, wygląda świetnie. Nie będzie on raczej zmiatał Tyranitarów, no mimo wszystko Beedrill jest tak słaby, że nawet po dodaniu tych 100 punktów do statystyk i dodatków ze Zdolności, szału nie będzie. No, ale Megaewolucja do UU też się przyda Big Grin. Mega Lati@sy są takie jakie miały być. Wciąż nie jestem przekonany do tworzenia dwóch niemal identycznych Megasów ani do robienia przekoksowanych Megasów legendom, ale wyglądają okej i mają fajną funkcję latania po Hoenn, więc przymknę oko.
Może to będzie mała reklama, ale jeśli ktoś chce zobaczyć demo OR/AS to w poniedziałek
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Hue, hue. A ja mam już swój zamówiony. Nie chcę spojlerów.
I za jakiś czas okaże się,że Dialga,Palkia,Reshiram lub Zekrom dostaną Mega Ewolucje
Super! Nie mogę się doczekać! Zapowiada się bardzo ciekawa gierka!
Z tego co rozumiem, demo będzie zawierało coś czego nie będzie w zwykłej grze - pewnie coś w stylu dema x/y z gamescomu, dlatego muszę je zdobyć Tongue
Może będzie na PGA?
@Ad-M
Demo ma mieć jakąś mega-ewolucję, której nie będzie się dało zdobyć inaczej... Ja stawiam na Jirachiego - taki trochę większy event.
(10.10.2014, 14:26)Ad-M napisał(a): [ -> ]Może to będzie mała reklama, ale jeśli ktoś chce zobaczyć demo OR/AS to w poniedziałek
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Napisz trochę wiecej

Pidgeot fajnie wygląda a bedrill przypomina faceta vespiquenn

Czekam na mega butellflee
(10.10.2014, 17:17)Master0102 napisał(a): [ -> ]Napisz trochę więcej

Czekam na mega butellflee

Nie wiedziałem, że w internecie można seplenić. XD

A wiadomości o arhn.eu znajdź sobie na arhn.eu. Tu jest arhn.eu: http://arhn.eu/
Jest Pidgeot dostanie mega ewo bombowo Big Grin
No guard + hurricane + sp.a. boost Big Grin
Stron: 1 2