Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: I Małopolskie Mistrostwa Pokemon – Kraków, 25.10.2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Małopolskie Streetpassy oraz PokeMeet Kraków mają zaszczyt zaprosić wszystkich fanów Pokemon na I Mistrzostwa Małopolski Pokemon VGC.

Wydarzenie odbędzie się 25 października o godzinie 14:00 w pubie Select przy ulicy Wilhelma Feldmana 4/1a w Krakowie (Dojazd z Dworca Głównego autobusem 179 i tramwajami 4, 24 na Plac Inwalidów).
Turniej prowadzony będzie w oficjalnym formacie (VGC'14) i będzie turniejem sankcjonowanym, dlatego też, aby wziąć udział w turnieju, trzeba posiadać POP ID.

Link do poradnika (po angielsku), w którym dowiecie się, jak go zdobyć: http://tinyurl.com/JakZdobycPOPID. Jeśli w waszych danych osobowych znajdują się polskie znaki, nie przejmujcie się, strona je akceptuje. Rejestracja na Mistrzostwa Pokemon X/Y trwa do 23 października do północy i znajduje się pod tym linkiem: http://goo.gl/forms/QizvSD9cGz

Chcecie przyjść, ale nie chcecie brać udziału w mistrzostwach? Spokojnie, mamy dla Was atrakcje związane z V spotkaniem Małopolskich Streetpassów! Zapraszamy do dzielenia się swoim konsolowym doświadczeniem, jak i czynnym udziale w turniejach Mario Kart 7 i Super Smash Bros.

Dla nieprzewidzianych gości, bądź tych, co zdecydują się wziąć udział w ostatniej chwili, będzie także otwarta rejestracja przed samym turniejem. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia, aby wszystkie niejasności zostały rozwiane jak najszybciej. Zgłoszenia, które nie są zgodne z zasadami turnieju nie będą brane pod uwagę. Możecie je znaleźć tutaj.
Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia w turnieju!
Ech, możliwe że i wpadłbym, lecz jeszcze wypad do Białego... (otwarty stadion w pełni!1!1!) i zwyczajnie zabraknie mi kasy na dłuższe wyloty. So sad.
Tramwajami 4 i 24 lepiej wysiąść na przystanku Batorego.
meetowcy, kto przychodzi?
Bym chciała, ale plan zajęć na uczelni mam na tę sobotę taki że mogę zajrzeć co najwyżej na króciutką chwilę, jeśli w ogóle.
Również zajęcia na uczelni :/
(20.10.2014, 19:33)Gonzo napisał(a): [ -> ]meetowcy, kto przychodzi?

Po ostatnich weekendach podtrzymuję zdanie - nawet nie ma siły, bym dał radę. Trzymam kciuki za obecnych!
Plener zaczyna się dzień wcześniej, nie będzie miał kto przegrać w eliminacjach. [*]
Będziemy mieć kody na Diancie i Shiny Gengara! Smile

Z informacji, jakie otrzymałem, wiem, że "powinno wystarczyć dla każdego".
Bardzo chciałam przyjść, chociażby połapać streetpasy, ale jadę na Porytkon Sad bawcie się świetnie! Smile
Ja będę. Kończę zajęcia o 13:50, na Karmelicką raczej dobiegnę/dojadę na 14:30 najpóźniej.