Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: PV będzie na PGA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ekipa serwisów Pokemon Valhalla, WAW Pokemon i AntyGaming pojawi się na największych poznańskich targach gier i rozrywki - Poznań Game Arena. To już niedługo, bo od 24 do 26 października 2014.

W tym roku po raz pierwszy od kilku lat, na targach pojawi się polski przedstawiciel Nintendo - Conquest Entertainment. Mieliśmy już wcześniej okazję z nimi porozmawiać, podczas tegorocznego CDA Expo, a i tym razem nie będziemy próżnować i na pewno odwiedzimy stoisko wystawcy.

Same targi to wielkie święto graczy. Będziemy na bieżąco informować o tym co się dzieje na targach w serwisie WAW Pokemon, na specjalnym strumieniu aktualizowanym co kilkanaście minut (wrzucimy również fotki!) oraz fanpage serwisu AntyGaming! Na sam koniec w serwisach pojawią się galerie i relacja naszej ekipy w formie filmu.

Co więcej, planujemy odbyć wywiad z ekipą z Conquest Entertainment i chcielibyśmy dać Wam możliwość zaproponowania pytań! Jeśli nie możecie być na targach razem z nami, a chcielibyście koniecznie znać odpowiedź na jakieś pytanie, zadajcie je w tym formularzu. Wybierzemy najlepsze oraz najciekawsze pytania i zadamy je przedstawicielom firmy.

Postaramy się również zdobyć dla was kilka gadżetów, które postaramy się rozdać dla Was

Zapraszamy wszystkich do Poznania na PGA!

PS: Chciałbym uprzedzić wycieczki w stylu "vulpi reklamuje swój projekt". Wyjazd na targi PGA to ogromny koszt dla nas (bilety VIP kosztują 100 zł na piątek, pozostałe dni po 30zł), więc chcemy złożyć relację na jak największej ilości serwisów dzięki którym możemy pojawić się naszą ekipą na targach dla WAS.
PS: Szybkie zdjęcia i info będą na WAWce, dlatego, że pozwala ona na szybkie wrzucenie takich informacji i obsługę serwisu z poziomu komórki na wysokim poziomie.
Zdjęcia na WAWce będą na głównej czy w jakimś specjalnym artykule?
Sama nie pojadę, bo trochę daleko, ale dziękuję za chęć relacjonowania. Smile
Pozdro
Powodzenia! Chyba nawet sobie poczytam, bo na PGA na pewno mnie nie będzie (za dużo wydatków w pierwszej połowie października, by inwestować jeszcze w podróż do Poznania, zresztą też fajnie byłoby chociaż jeden weekend spędzić w domu)... a Wam życzę dobrych wspomnień, tony relacji i takich tam Big Grin
Szczerze życzę powodzenia! Sprawy wewnątrzforumowe zostawmy wewnątrz forum. A poza komputerem prezentujcie się jak najlepiej!
(7.10.2014, 22:53)sandy97 napisał(a): [ -> ]Zdjęcia na WAWce będą na głównej czy w jakimś specjalnym artykule?

Zdjęcia będą wrzucane na bieżąco w tym miejscu oraz na fanpage Pokemon Valhalla oraz AntyGaming. Po imprezie zrobimy duże podsumowanie, które będzie i na PV i na WAWce i na AntyGaming. Będą tam zdjęcia i filmy Smile
Że w Poznaniu to mam być? Ech, nie wiem jak będzie u mnie z czasem (a tym bardziej z chęciami), ale się zobaczy, może wpadnę. Z naciskiem na może.
Czy relację video może robić ktoś kto umie wymawiać "R"? Bo antygamingowych recenzji, jak dobre by nie były, nie da się przez to słuchać :C
Będę oczywiście Smile Nie tylko ze względu na Nintendo, ale wbijam co roku Tongue Super, że Valhalla będzie tam ze mną! :3
Cytat:Czy relację video może robić ktoś kto umie wymawiać "R"? Bo antygamingowych recenzji, jak dobre by nie były, nie da się przez to słuchać :C

Relacji z PGA nie planujemy robic w formie nagrania z dodatkowym lektorem, tylko ponagrywac material audio-video na miejscu, a potem to zmontowac w jeden spojny film. Przy czym postaramy sie to zrobic lepiej niz w przypadku naszych filmow z wydarzen typu Pyrkon czy Niucon, ze wzgledu na to, ze PGA jest poki co najwieksza tego typu impreza w Polsce, a i klimat tam panujacy jest zupelnie inny niz na konwentach. Takze odpowiadajac na pytanie - glownym prezenterem materialow zapewne bedzie Trepyzator (ktory umie wymawiac R) w towarzystwie moim i zapewnego Vulpiego. Exodus (ten bez r) tez pewnie sie w materiale przewinie Smile.

Dodatkowo tak czy siak spodziewajcie sie ogolnej relacji tekstowej i byc moze (w zaleznosci od atrakcji) bardziej szczegolowych opisow poszegolnych eventow, czy dodatkowych ekskluzywnych informacji.

Pracujemy takze nad technologia ktora umozliwilaby nam nadawanie relacji na zywo przez serwis do streamowania, natomiast jest to nadal w fazie pomyslow i nie gwarantuje, ze wyrobimy sie z tym do PGA. Bedziemy informowac na biezaco,