Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Mega Rayquaza ujawniona
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: ray1.png]

To było raczej do przewidzenia - w grach Pokemon Omega Ruby/Alpha Sapphire, Rayquaza otrzyma swoją mega ewolucję. Jej typ się nie zmieni, nadal będzie to Pokemon o typach smok/lot, za to otrzyma zupełnie nową zdolność - Delta Stream powodującą silne wiatry, które powstrzymują ataki takie jak Rain Dance, Sunny Day, Sandstorm, Hail, blokują umiejętności Drizzle, Drought, Sand Stream i Snow Warning oraz osłaniają Pokemony typu latającego przed ciosami super efektywnymi (osłabiają ataki typu elektrycznego, lodowego i kamiennego). Zdolność działa tak długo, jak Rayquaza znajduje się na polu bitwy.

Dodatkowo mega ewolucja otrzyma nowy atak - Dragon Ascent, który zadaje duże obrażenia (jest to jeden z najsilniejszych ataków o typie latającym) ale obniża poziom statystyki obrony i obrony specjalnej.

i can't even
(3.10.2014, 15:05)Raik napisał(a): [ -> ]Dragon Ascent, który zadaje duże obrażenia (podobno to jeden z silniejszych ataków o typie latającym!)

Gorzej tego napisać nie mogłeś, brzmi to tak nieprofesjonalnie, zawiodłem się Raik.
A tak btw to czemu temat brzmi Rayquaza ujawniona. Rayquaza jest genderless.
Kurde. Dobija mnie to GENDER... Tongue

Nie a tak serio, to super. Na razie jeden z najlepszych Mega z Hoenn (co w sumie nie jest trudne do osiągnięcia po wspaniałym mega slowbro xD)

Dzięki Raik, aczkolwiek dowiedziałem się tego wczoraj z FB :3
Powinno być "ujawniony", racja. Wink
(3.10.2014, 19:12)Asmod napisał(a): [ -> ]Powinno być "ujawniony", racja. Wink

Nie, nie. Skoro genderless, to ujawnione (ono).
Gadacie głupoty i nie na temat. Nazwa Rayquaza kończy się na ,,a" tak jak słowo ,,jaszczurka", większość polskich imion kobiecych, a przede wszystkim - trafnie dla przykładu - japońskie potwory Gamera i Mothra. Domyślnie wiele osób mówi w rodzaju żeńskim i robi to poprawnie.

Na temat: kolejna megaewolucja co wygląda groźnie, więc musi być fajna, wielkie staty i w ogóle fire penguin disco panda.
Strasznie brzydki ten design, nie wiem co twórcy chcieli tu osiągnąć w kwestii wyglądu, ale wyszło paskudnie. Ability w sumie było do przewidzenia, ale miło widzieć jakiś sygnaturowy atak dla Rayquazy.