Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: 2DSy z motywami OR/AS dla Europy i wersja demo nowych gier!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nintendo ukazało nowe wersje kolorystyczne konsoli 2DS. Teraz możemy wybrać między przezroczystym czerwonym a przezroczystym niebieskim, kolory odpowiadają tytułom Omega Ruby i Alpha Sapphire. Same konsole można będzie zakupić już od 7 listopada, a od 28 listopada będą dostępne w pakiecie razem z grą (preinstalowana na karcie 4GB).

Pojawiają się też pierwsze szczegółowe informacje na temat wersji demo nadchodzących tytułów. Wersje demonstracyjne gier będą dostępne między innymi w Wielkiej Brytanii (GAME, Amazon, Smyth Toys Superstores, ShopTo i Nintendo UK Official Store) od 15 października aż do premiery. W Holandii z kolei będzie można zdobyć wersje demo nieco wcześniej (11.10-12.10) na specjalnym evencie.
Sklepy "GAME" będą rozsyłać kody do wersji demo ogólnokrajowo przez Nintendo Zone. Kody te będą dostępne także u wielu innych pośredników takich jak Wikia, Bin Weevils czy Nintendo Life do połowy listopada.
[Obrazek: 18KWvz4.png]
gra będzie zainstalowana w konsole ?; o
Jadę na event do Holandii Cool
(23.09.2014, 12:22)Blastoise napisał(a): [ -> ]gra będzie zainstalowana w konsole ?; o

Raczej nie. wszystkie dotychczasowe bundle 2DSa miały fizyczną kopię gry. http://www.nintendo.co.uk/News/2014/Sept...20529.html preinstalowa kopia.

Ja nie chcę nic mówić, ale Game rozdaje przez Nintendo Zone. Wcale się nie zdziwię, jesli będzie można wykręcić podobny numer do tego z Charizardem. ;D
(23.09.2014, 13:00)Gonzo napisał(a): [ -> ]Ja nie chcę nic mówić, ale Game rozdaje przez Nintendo Zone. Wcale się nie zdziwię, jesli będzie można wykręcić podobny numer do tego z Charizardem. ;D

No ale demo poksów? Komon to nie jest gra na demo. Tym bardziej że nie ma co liczyć na rewolucję jak przy XY kiedy gra zmieniała platformę, wtedy to "jeszcze" miało jakiś sens. Marudzę a i tak pewnie pobiorę jak się będzie dało XD
Dlaczego nie jest to gra na demo?
Każda gra nadaje się na demo... Problemem jest to, że demo ma mieć nową nie pokazywaną wcześniej mega ewolucję z możliwością przeniesienia jej do pełnej wersji. Tego mi strasznie szkoda...
(23.09.2014, 14:18)Gonzo napisał(a): [ -> ]Dlaczego nie jest to gra na demo?

Bo sukcesem Pokemonów jest to, że właściwie nie mają limitów. Ograniczając się do demo pozbawiamy się tego co najlepsze w całym cyklu. I ponownie:
Jak było XY, mega evo, nowy silnik, nowa konsola bla bla to ok, można było to zobaczyć w formie bety i poklika bo rzeczywiście było to rewolucyjne. Ale ORAS to XY z nowymi skórkami więc świat bez dema by się nie skończył przecie.

#kiedyśniebyłodemiżyliśmy
(23.09.2014, 15:28)Nilson napisał(a): [ -> ]
(23.09.2014, 14:18)Gonzo napisał(a): [ -> ]Dlaczego nie jest to gra na demo?

Bo sukcesem Pokemonów jest to, że właściwie nie mają limitów. Ograniczając się do demo pozbawiamy się tego co najlepsze w całym cyklu. I ponownie:
Jak było XY, mega evo, nowy silnik, nowa konsola bla bla to ok, można było to zobaczyć w formie bety i poklika bo rzeczywiście było to rewolucyjne. Ale ORAS to XY z nowymi skórkami więc świat bez dema by się nie skończył przecie.

#kiedyśniebyłodemiżyliśmy

Demo też ma ich nie mieć. Jasne, będzie zamknięte, pewnie nawet nie będzie jakiś śmieszny level cap i tak dalej. Ale nadal będzie to kompletny świat gry, tylko mniejszy. Ba, obiecują cuda na kiju za granie w demo codziennie i zapewniają transfer Pokemonów i itemów (nie wiadomo czy wszystkich, czy wybranych ale zawsze), więc coś w nim jednak musi być. Wątek fabularny pewnie będzie tak samo (mało) rozbudowany jak w XY. Moim zdaniem, pomimo braku znaczących fajerwerków w demku, wypuszczenie go jest świetnym krokiem do przodu w porównaniu do poprzednich gier (jedyne demo przed XY miało właśnie RS i również było ono standowe) i wróży kolejne dema, właśnie na launch kolejnej generacji. Można założyć, że nie jest to nowa fanaberia, ale stała reguła i to cieszy.
[Obrazek: CMM_3DS_PokemonAlphaSapphireOmegaRuby_ha..._propn.png]

nie ma nic bardziej miłego dla oka niż wgląd w elektroniczne wnętrzności konsoli
[Obrazek: so_good.png]
@Up:Jak to dobrze,że kupiłam 2Ds`a w poprzednim zestawie Poków... Tongue .
(23.09.2014, 17:02)ktosieczek napisał(a): [ -> ]nie ma nic bardziej miłego dla oka niż wgląd w elektroniczne wnętrzności konsoli

Mów co chcesz, ale ja nawet chciałem sobie kupić przezroczystą obudowę do komputera. :> Kwestia gustu.

Piszemy do polskiego dystrybutora o wersjach demo dla nas? Jak nie załatwią to trzeba będzie zorganizować jakiś wściekły tłum i najazd na siedzibę, czy cuś...
http://imgur.com/a/rWJOj
Ładniutkie bardzo :3
@up - Dzięki za zdjęcia tak dobrej jakości, już myślałam, że będę żałować swojego czarno-niebieskiego 2DSa.
Może i fajne "konsolowe flaczki", ale ten plastik, fuj Sleepy.
Podobno gdzieś w Europie kody będą dostępne w Media Markt. Jak myślicie czy są szanse że u nas też tak będzie?
A tak na marginesie ta konsola 2DS jest paskudna.

Chodzi mi o te przezroczyste do pozostałych modeli nic nie mam - chodź 2DS bym i tak nie kupiła bo lubię konsole i telefony z klapką.
Stron: 1 2