Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Koniec dystrybucji Vivillona z Poké Ballowym wzorem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeszcze przez parę godzin Pokemonowi gracze w Australii i w Europie (w tym w Polsce) mogą pobrać przez Wi-Fi specjalnego Vivillona z Poké Ballowym wzorem (Poké Ball Pattern Vivillon). Jest to jedna z niewielu szans na zdobycie tej formy Vivillona. Stworek był dostępny do ściągnięcia od 29 sierpnia i można go pobrać do swoich gier X i Y poprzez usługę Mystery Gift tylko do końca dnia (08.09.2014).

[Obrazek: vivillon-poke_ball.png]

Otrzymany Vivilion ma 12 poziom i został wyróżniony Klasyczną Wstążką (Classic Ribbon). Znane przez niego ruchy to Stun Spore, Gust, Light Screen i Struggle Bug.
Lepiej późno niż później. Cieszę się, że ktoś uwzględnił moją propozycje ^^
Warto też wspomnieć, że "darmowy" Celebi, którego otrzymuje się po użyciu Pokemon Banku nie będzie dostępny po 30 września. Wink
Mam takie pytanie
Czy będzie później możliwość pobrania jakiegoś innego pokemona na wersję XY?
(8.09.2014, 18:25)LucarioXD napisał(a): [ -> ]Mam takie pytanie
Czy będzie później możliwość pobrania jakiegoś innego pokemona na wersję XY?

A co to my? Nintendo? Pewnie będzie, ale nikt nie wie kiedy, gdzie ani jaki.
@up - na pewno będzie Diancie, zapewne też Hoopa i Volcanion Big Grin Ta pierwsza jest już potwierdzona, pozostałe dwa mają zaprogramowane eventy.
(8.09.2014, 20:14)sandy97 napisał(a): [ -> ]@up - na pewno będzie Diancie, zapewne też Hoopa i Volcanion Big Grin Ta pierwsza jest już potwierdzona, pozostałe dwa mają zaprogramowane eventy.

Dzięki,najbardziej to ja się ciesze na Diance.Big Grin
Szkoda, ze mnie omijają takie ciekawe pokemony :/ bo 3DSa kupuje dopiero w listopadzie.
"Dzień dzisiejszy" to pleonazm, znaczy błąd językowy. Nie powinno się tak pisać, więc polecam to poprawić.

@Down:
No i według tego tekstu też wynika, że jeśli się tego używa, to tylko w oficjalnych pismach, a i wtedy jest niepotrzebną próbą podniesienia tekstu na "wyższy poziom".
(9.09.2014, 9:37)Elia napisał(a): [ -> ]"Dzień dzisiejszy" to pleonazm, znaczy błąd językowy. Nie powinno się tak pisać, więc polecam to poprawić.
Nie do końca.

Ale faktycznie nie sformułowałem tego zbyt fortunnie, zmodyfikowałem newsa.
Omg, przegapiłem go. Szkoda. Przy okazji wie ktoś jak wygląda odbieranie eventowych pokemonów w sklepach Gamestop?