Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Dziś premiera Pokémon seria: XY w Disney XD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dziś o 14:30 w Disney XD zostanie wyemitowany pierwszy odcinek najnowszej serii animé Pokémon - Pokémon seria: XY. Jest to już siedemnasty sezon tego kultowego serialu.

[Obrazek: HgEtXF8.png]

Nowe odcinki Pokémon seria: XY będziemy mogli oglądać na antenie Disney XD codziennie o 14:30 a ich powtórki następnego dnia o 6:50. Polską wersję językową serialu ponownie przygotowało studio SDI Media Polska.

Wrzesień będzie pełen atrakcji dla fanów animé Pokémon, gdyż poza odcinkami nowej serii, 7 września o 9:05 oraz 20:15 będą oni mogli obejrzeć szesnasty film pt. Pokémon: Genesect i objawiona legenda.
Byłem niemal pewien, że premiera będzie dopiero siódmego.
No nic, pozostaje teraz tylko liczyć na dobry dubbing, oraz dobrze przetłumaczoną nazwę ''fairy''. Wink
Na pewno nazwą go "wróżkowym". Nie wiedzieć czemu zawsze idą na łatwiznę.
Mnie martwi opening.
Nie moge sie doczekac :-D
Jestem ciekaw openingu :-D
O 6:50 będę mógł obejrzeć przed szkołą, hura!
(1.09.2014, 10:30)Kajzer napisał(a): [ -> ]O 6:50 będę mógł obejrzeć przed szkołą, hura!

Zazdrodszcze Wink

Ja na 7:05 do szkoly sportowej
Sad

Pozdrawiam :-)
trochę słabe godziny, chyba będę oglądał rano :/
Zaczynam lekcje o dziewiątej (genialnie...), więc rano bym mógł oglądać, ale raczej podziękuję. Za wcześnie.
bedzie chyba mozliwosc sciagniecia sobie odcinkow jak ktos nie bedzie mial czasu na ta 14:30 i na powtorke o 6:50
co do godzin
to ja się ciesze, że mam nagrywarkę Tongue

i też jestem ciekaw jak wypadnie opening
(1.09.2014, 10:28)KNB1307 napisał(a): [ -> ]Na pewno nazwą go "wróżkowym". Nie wiedzieć czemu zawsze idą na łatwiznę.
Podobno ma być inaczej, ale trzeba odcinka do 13 odcinka. Chociaż uważam, że w tym przypadku pójście na łatwiznę na najlepszym wyjściem.
(1.09.2014, 12:39)Axel napisał(a): [ -> ]Chociaż uważam, że w tym przypadku pójście na łatwiznę na najlepszym wyjściem.
Też mi się tak wydaje. No bo jak? Nazwa "wróżki" już się przyjęła i szczerze mówiąc mi pasuje.
Axel napisał(a):Podobno ma być inaczej
Skąd takie info jeśli można wiedzieć?
Nawet jak będzie inaczej to wolałbym, by zrobili z niego albo ''typ czarodziejski'', albo ''typ bajeczny'', ale to się dopiero okaże już w 13-stym odcinku. Wink
Ertix: Od Daru, tylko Daru nie ma informacji o wersji "ostatecznej" (zresztą wyjawił to w jednym ze swoich tematów, ale nikt nie zwrócił uwagi). Wersje są dwie "Wróżka" albo "Baśniowy". Typy "bajeczny" i "czarodziejski" jakie proponujesz zupełnie nie pasują do charakteru typu. "Baśniowy" zły nie jest, ale uważam, że kombinowanie jest niepotrzebne i zostanie "Wróżka".
@up: Co kto woli. Ja uważam, że ''Baśniowy'' tutaj kompletnie nie pasuje, ale to już nie ten temat na takie dyskusje.
Stron: 1 2 3 4