Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowa ekipa na stronie i forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Smoki, duchy, ziemne, latające, trujące, robaki, wodne, elektryczne, kamienne, trawiaste, mroczne, lodowe, normalne, ogniste, walczące, stalowe, psychiczne i baśniowe!

Czas upływa, a Pokemony nadal cieszą się wysoką popularnością. Na horyzoncie nowe gry, już jutro na naszych telewizorach zobaczymy nową serię przygód Asha i jego przyjaciół… Tylko Valhalla jakby stała w miejscu i nic się na niej ciekawego nie działo. Natura jednak nie lubi próżni i zmiany w końcu nadeszły na największy polski serwis Pokemon. Rewolucja przebiegać będzie stopniowo, dlatego prosimy Was o cierpliwość, o wszystkich nowościach, zmianach i propozycjach będziemy was informować na bieżąco.

Na początek chciałbym przedstawić Wam dwójkę nowych administratorów, którzy od teraz razem ze mną będą zarządzać całą Valhallą. Pierwszym z nich jest Conquest, autor kilku tekstów zamieszczonych na stronie, użytkownikom forum dobrze znany jako moderator. Na co dzień zajmuje się także administrowaniem forum PokeCollect. Drugim jest vulpi, twórca nieistniejącego już Forum Revival, które dawniej było oficjalnym forum Pokemon Valhalli. Jest on też twórcą powstałego niedawno portalu społecznościowego WAW Pokemon. Ostatnio na czas mojej nieobecności wspierał forum jako głos administracji.

Z nową ekipą mamy zamiar bardziej niż kiedykolwiek wcześniej położyć nacisk na kontakt z użytkownikami oraz tworzenie materiałów wyróżniających nasz serwis, niedostępnych nigdzie indziej. Postaramy się jak najlepiej wprowadzić w świat Pokemonów nowicjuszy, niezależnie od tego, czy mają lat pięć, piętnaście czy pięćdziesiąt. Powiemy co nieco o Kieszonkowych Stworkach w Polsce, skupiając się zarówno na czasach obecnych, jak i powracając na trochę do przyszłości. Nie zapomnimy także o graczach - na pierwszy ogień pójdzie dział traktujący o Mega Ewolucjach oraz zalążek działu przedpremierowego o Omega Ruby i Alpha Sapphire. Chcemy rozbudować działy o grach na Nintendo 3DS, tak jak jeszcze nigdy nie zrobił tego żaden polskojęzyczny serwis. Jeśli będziecie chcieli nam pomóc w pracy nad stroną, zgłoście się w specjalnym naborze do redakcji, który zostanie ogłoszony już niebawem.
Ładna mowa, nie powiem. Cóż, zobaczymy co z tego wyjdzie...

Gratulacje, Conquest.
Graty Konkłest
Wulpi i Konkłest! \(*3*)/
Conquest: veni vidi vici xP Pytanie czemu drugim admem nie został Krugs, imo petycja > plan 10letni.
Also, graty dla Darka że nie zabrał sobie samemu kolorka i dla tych którzy jeszcze tu siedzą, że im się chce Wink
Gratulacje dla Conquesta i Vulpiego, mam nadzieję, że dwójka nowych administratorów i powrót Big Bossa przywrócą Valhallę do stanu świetności. Smile
Bardzo dobry wybór, myślę że obaj dobrze się sprawdzą. Z tym kontaktem też będzie dobrze, gdyż z oboma mam dobry kontakt i obu lubię.

PS. Mam nadzieję, że Shoutbox niedługo wróci.
(31.08.2014, 19:51)Daru napisał(a): [ -> ]Drugim jest vulpi, twórca nieistniejącego już Forum Revival, które dawniej było oficjalnym forum Pokemon Valhalli.

"Vulpi zamknie Revival, a po półtora roku przerwy wróci i zostanie adminem PVF"

Gdybym takie coś napisał w 2010 to zabrzmiałoby to mniej wiarygodnie niż "Obamę porwą kosmici, a prezydentem USA zostanie Kaczyński.".
(31.08.2014, 19:51)Daru napisał(a): [ -> ]Czas upływa, a Pokemony nadal cieszą się wysoką popularnością. Tylko Valhalla jakby stała w miejscu i nic się na niej ciekawego nie działo.

Bo olałeś wszystkich i wszystko i zniknąłeś na parę miesięcy, blokując wszystko co dla Ciebie zrobiłem ja, Darkray i Sandy Miło, że wspominasz.

(31.08.2014, 19:51)Daru napisał(a): [ -> ]Pierwszym z nich jest Conquest, autor kilku tekstów zamieszczonych na stronie, użytkownikom forum dobrze znany jako moderator.
Czekam na wcześniej ustalone "At last I will rule tha galaxy" Adi, nie zawiedź bo w Tobie nadzieja.

(31.08.2014, 19:51)Daru napisał(a): [ -> ]Drugim jest vulpi […] Ostatnio na czas mojej nieobecności wspierał forum jako głos administracji.
Reklamował swój osobny projekt waw.pl po czym zniknął.

Reszta to puste gadanie, najpierw coś zróbcie a potem się z tym afiszujcie bo inaczej będzie powtórka z "lanturna".
A czemu nie Bidulek?
(31.08.2014, 20:34)Hyu napisał(a): [ -> ]A czemu nie Bidulek?
Ponieważ Conquest i vulpi zostali uznani za lepszych kandydatów na to stanowisko.
Jeszcze jedno, liczę że jak będzie jakiś nabór na modów, to pozostali Admini też będą mogli wybierać.
(31.08.2014, 20:39)The_Punisher napisał(a): [ -> ]Jeszcze jedno, liczę że jak będzie jakiś nabór na modów, to pozostali Admini też będą mogli wybierać.
Nie rozumiem dlaczego miałoby tak nie być?
(31.08.2014, 20:41)Daru napisał(a): [ -> ]
(31.08.2014, 20:39)The_Punisher napisał(a): [ -> ]Jeszcze jedno, liczę że jak będzie jakiś nabór na modów, to pozostali Admini też będą mogli wybierać.
Nie rozumiem dlaczego miałoby tak nie być?

Bo z tego co pamiętam, jak był nabór tylko Ty wybierałeś, chyba że wtedy nie było 2 admina.
Zawsze kiedy jest więcej niż jeden admin, to decydujemy razem. Było tak na początku, kiedy adminem byli Nid i spoconyzenek, będzie i teraz.
Stron: 1 2 3 4