Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Kolekcjonerska wersja OR/AS dla Europy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Specjalna, kolekcjonerska wersja Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire została zapowiedziana dla Europy.
Dostępne będą one tylko do 28 listopada.

[Obrazek: 2ijovms.jpg]

Figurki Primal Kyogre (AS) i Primal Groudon (OR)!

[Obrazek: 109911441409163303832345_thumb.jpg][Obrazek: 109911431409212452416744_thumb.jpg]

Źródło: Pokemon Polska
[Obrazek: dragonartw-pikachu-shut-up-and-take-my-money-348016.jpg]
Muszę to kupić, ale pewnie będzie to trochę droższę
Już naprawdę nie wiedzą jak wyciągać forsę... Daliby jakieś konkretne eventy, albo chociaż normalną datę premiery a nie takie coś... Wygląda fajnie, ale na pewno cena będzie o sporo wyższa od standardowej wersji. Ale jeżeli wsadzą do środka coś fajnego, to MOŻE pomyślę nad kupnem.
:|
Data premiery od dawna wiadoma: 28 października
Eventy? Shiny beldum z kamieniem na starcie...
Z tego co pisali na fb, box będzie kosztował 250 zł. Nikt nie musi go kupować i może zadowolić się zwykłym pudełkiem. Cały urok kolekcjonerskich edycji w tym, że inwestują w nie zapaleńcy. A steel boxów do gier na 3dsa to jeszcze u nas nie było!
@ Dzej - Chyba nie znasz zasad edycji kolekcjonerskich. Jest to edycja, dla zagorzałych fanów, którzy lubią zbierać różne rzeczy z gier/filmów, czy nawet ekskluzywnej podkładki pod mysz...

EDIT: Pamiętam jak zapowiedzieli kiedyś kolekcjonerkę do Bravely Default, zawartość w dechę, a cena jeszcze bardziej.
W każdym razie, chyba się zastanowię, czy aby nie skusić się, na tę edycję. Ach, czyżby to jakieś zadośćuczynienie dla Europejczyków, za dodatkowy tydzień czekania. Tongue (żart)
Nie no spoko rozumiem ideę wersji kolekcjonerskich, ale mimo wszystko wydaje mi się to trochę przesadzone... To już przechodzi z fanów na fanatyków bardziej... I przecież nikomu nie bronię kupowania tego ani nie uważam tego za głupie (przepraszam, jeżeli ktoś poczuł się urażony), ale jestem z natury skąpy i jeżeli miałbym już za coś dopłacać, to wolałbym coś bardziej konkretnego.

@Bonku, tak Beldum będzie, ale np. Diancie w Europie to się chyba nie doczekamy...
Amerykanie tez pewnie dostana bo market jeszcze wiekszy wiec w Pokemon Company na pewno nie zrezygnuja z takiej kasy
Musze to miec:-)
(28.08.2014, 13:42)LucarioXD napisał(a): [ -> ]Musze to miec:-)

Oba chcesz?
O ile metalowe pudełko mi wisi, bo nie widzę wyższości takich rzeczy nad zwykłym boxem, tak figurki wyglądają naprawdę fajnie...
A będzie dostępny np: na Ultimie? Bo nie mam zamiaru ściągać z Anglii, najlepiej jeszcze ze sklepu Gane bo oni takie kolekcjonerki robią! ;/
ŁAŁ PO PROSTU ŁAŁ. Nie spodziewałem się czegoś takiego. Jak dla mnie to jeden z nielicznych, ale wielkich plusów OR/ASów. Nigdy nie myślałem o Nintendo, że kolekcjonerzy ich gier to mogą być ludzie co kupują kolekcjonerki na bieżąco. Myślałem, że kolekcjoner gier Nintendo to tylko ktoś kto kupuje używane gry w pudełkach z przed >15 lat.
Figurka Grudona Blush.
W sumie to pudełko też fajne. Zależy czy będzie bardzo droga, jeśli nie to chętnie kupię Smile.
Pudełka są piękne, szczególnie to z Alpha Sapphire. Figurka może być ciekawym dodatkiem do postawienia na grzbietach pudełek z grami... Cena za to przeraża. Zresztą jak cena wszystkich kolekcjonerek. Tyle ode mnie. Jeżeli coś się zmieni i będą jeszcze sprzedawane w grudniu to poważnie pomyślę nad zamówieniem takiej. Smile
Stron: 1 2 3 4 5