Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Film „Pokémon: Genesect i objawiona legenda” w Disney XD już 7 września
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Według serwisu Telemagazyn już w niedzielę, 7 września, o godzinie 9:05 na antenie Disney XD odbędzie się polska premiera 16 filmu Pokémon pt. "Pokémon: Genesect i objawiona legenda". Powtórkę filmu będzie można obejrzeć jeszcze tego samego dnia o godzinie 20:15. Polskojęzyczną wersję filmu przygotowało studio SDI Media Polska.

[Obrazek: KML2IUE.png]

Film pełnometrażowy miał swą premierę w Japonii dnia 13 lipca 2013, a w USA 19 października tego samego roku.
Zdziwił mnie tytuł. Byłem przekonany, że tytułem będzie proste Przebudzenie legendy, a tu "objawienie". W sumie to dobrze, bo żadna legenda w tym filmie się nie przebudza, ale jedna jak najbardziej się objawia, choć dziwi, że wzięli słowo, które zwykle jest kojarzone z religią, takich słów się zwykle unika. Jednak tytuł to zdecydowany plus.
i objawiło mi się przed chwilą że przez ten tytuł pseudo-księża będą objawiali ludność sposób w który poki obrażają wiarę chrześcijańską faceplam ;-;
Przesadzasz, księża już dawno o pokach zapomnieli... pamiętam jak z 15 lat temu na rekolekcjach wciskali, że szatan, ze trójkątne twarze to znak szatana... haha Big Grin
Tytuł jak najbardziej trafiony, w końcu po raz pierwszy objawi się nam polska Mega Ewolucja Mewtwo. Mnie jednak martwi, czy będzie miał głos żeński. A filmu wcześniej nie oglądałem, więc pewnie świetnie będę się bawić, jak przy każdej premierze filmów.
Na pewno Mewtwo będzie miała żeński głos, bo czemu miałaby mieć inny? Czasy zmieniania płci w dubbingach już dawno za nami.
Dobrze że film będzie w niedziele
bo będę miał czas wolny a tak to poniedziałek,wtorek itd. gimnazjum
a sobotę karate.
A w niedziele relaksowanie się przy filmie pod tytułem : "Pokémon: Genesect i objawiona legenda" !
Od siebie muszę powiedzieć, że godzina premiery jest taka sobie. Niby niedziela, ale z rana w niedziele jest milion rzeczy do zrobienia. Znacznie lepsza, jak dla hitu, jest godzina powtórki. Poza tym pewnie w kolejnym tygodniu powtórzą film raz czy dwa - sobota trzynastego jest bardzo prawdopodobna.
Czas najwyższy.
Ale termin bardzo dobry XD
(19.08.2014, 20:04)GRAnith napisał(a): [ -> ]Właśnie. Kto chciałby wstawać w niedzielę na dziewiątą by obejrzeć jakiś dramat o zwierzątkach dla dzieci?

Ja ! A czemu nie....kiedyś na Pokemony wstawałam po 6.00 Big Grin . A zresztą 9 to przecież nie tak wcześnie Wink ...
(19.08.2014, 20:04)GRAnith napisał(a): [ -> ]Właśnie. Kto chciałby wstawać w niedzielę na dziewiątą by obejrzeć jakiś dramat o zwierzątkach dla dzieci?

W niedziele spie do 12:00 godz. Potem do kosciola i z swiatyni do domu na obiad i czekam na 20:15 na film:-)
"lepiej później niż wcale"

nuff said