Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokémon Company ujawni szokujący projekt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Na oficjalnej japońskiej stronie internetowej poświęconej Pokémonom ogłoszono, że na 26 sierpnia zaplanowana została specjalna transmisja wideo. Tego dnia o godzine 15:00 czasu polskiego (22:00 czasu japońskiego JTS) na platformie NicoNico w ramach Miesięcznika Famitsu zaprezentowany zostanie Specjalny Program Pokémonowy (月刊ファミ通feat. ポケモンスペシャル), który ma ujawnić nowy szokujący projekt. Program poprowadzony zostanie przez Ayanę Tsubaki i Bunbuna-maru, a jego specjalnymi gośćmi będą prezes Pokémon Company Tsunekazu Ishihara, aktorzy głosowi Nobuhiko Okamoto i Aoi Yūki (która w anime podkładała głos pod Iris, towarzyszkę Asha podczas jego podróży po regionie Unova) oraz dwójka innych osób, których nazwiska nie zostały jeszcze ujawnione.

Na chwilę obecną nie mamy niemal żadnych poszlak dotyczących tego, co zostanie ujawnione w przyszły wtorek. Możemy jedynie podejrzewać, że będzie to miało jakiś związek z pokémonowymi grami - program został zapowiedziany w sekcji poświęconej właśnie im i samo Famitsu jest czasopismem skupiającym się na tematyce gier wideo.
Pewnie wydadzą coś na wzór MegaEwolucji (do tej pory śmieję się z tzw. ''MegaNews'ów'' gdzie słowo ''Mega'' nabrało nieco innego znaczenia którego nikt, by się nie spodziewał Tongue), lub zapowiedzą 7 generację, która okaże się być niezwykle bardziej rozbudowaną od pozostałych. Wiem, że nieco za wcześnie, ale wstępne koncepcje mogłyby zostać już zaprezentowane.
Może ujawnią mega pachirisu?
Aktorski film Pokémon?
Sinnoh confirmed.
A tę bijatykę pokemonową ujawnili już wcześniej?
Może jakaś odmienna seria bez asha ?
A może będzie Pokemon Z
Podejrzewam, że może być coś związanego z osiemnastym filmem. Chyba tu bardziej chodzi o anime, niż o gry... tak uważam. Albo szykuje się sequel Origins.
(19.08.2014, 9:33)Makion napisał(a): [ -> ]Podejrzewam, że może być coś związanego z osiemnastym filmem. Chyba tu bardziej chodzi o anime, niż o gry... tak uważam. Albo szykuje się sequel Origins.

Pokemon origins? brzmi ciekawie:-)
Najwyższy czas na grę na Wii U
(19.08.2014, 9:17)Sousuke napisał(a): [ -> ]A tę bijatykę pokemonową ujawnili już wcześniej?
Nie. Podobno ma być bijatyka na Wii U, w której maczać swe palce ma Namco i duża część ludzi traktuje to już jako pewnik, bo został już jakiś dłuższy czas temu zarejestrowany znak towarowy Pokkén, co ma nawiązywać do Tekkena, ale wiemy jak to z tym rejestrowaniem znaków towarowych jest. Wcale nie musi gra z taką nazwą powstać, pewność będzie dopiero, gdy ją oficjalnie ujawnią.

(18.08.2014, 23:11)Ertix napisał(a): [ -> ]Pewnie wydadzą coś na wzór MegaEwolucji (do tej pory śmieję się z tzw. ''MegaNews'ów'' gdzie słowo ''Mega'' nabrało nieco innego znaczenia którego nikt, by się nie spodziewał Tongue), lub zapowiedzą 7 generację, która okaże się być niezwykle bardziej rozbudowaną od pozostałych. Wiem, że nieco za wcześnie, ale wstępne koncepcje mogłyby zostać już zaprezentowane.
Ertix serio wierzysz w zapowiedź 7. generacji, gdy szósta trwa wciąż w najlepsze i wyszły dopiero dwie pierwsze gry do niej należące? To byłoby zabójstwo obecnej generacji, z marketingowego punktu widzenia. Część osób zrezygnowałoby z kupna ORAS i kolejnej gry z 6. generacji (lub pary gier), wiedząc że za jakiś czas wyjdzie coś niby lepszego. A poza tym Nintendo nie zapowiedziało jeszcze nowego handhelda, a jestem prawie pewna, że to na nowej konsoli wyjdzie następna generacja.

Całkiem zapomniałam, że Fatimsu to growe pisemko, podobno najpopularniejsze w Japonii, więc szansa na to, że to ogłoszenie związane z grami wideo zwiększa się mocno. Tylko że myślę, iż po raz kolejny nazywanie tego "szokującym" newsem jest grubą przesadą i pewnie niczym wielkim to nie będzie. Wciąż mnie bardzo zastanawia po jaką cholerę mają w tym brać udział aktorzy głosowi. Jeśli to nie ma być żadne anime, jedyne co wydaje mi się sensownym powodem, to zapowiedź obecności voice actingu w jakiejś grze Pokemon, ale to wydaje mi się mało realne i po co robić z czegoś, co jest standardem u konkurencji, szokujący news? No chyba, że ci aktorzy mają udźwiękowić Pokemony (a fe!), a tego bym bardzo nie chciała. Niech Poczki wymawiające swoje nazwy, zostaną w anime i z niego nie wychodzą.
A może w końcu dadzą nam anime na bazie mangi? :3 O wiele przecież nie proszę Smile
(19.08.2014, 0:00)Szogun napisał(a): [ -> ]Aktorski film Pokémon?

Ta prawdziwe poki a w sklepach zoologicznych dział z pokezwierzakami jako gadżety z filmu Big Grin
(19.08.2014, 9:33)Makion napisał(a): [ -> ]Podejrzewam, że może być coś związanego z osiemnastym filmem. Chyba tu bardziej chodzi o anime, niż o gry... tak uważam. Albo szykuje się sequel Origins.

Najlepiej na podstawie G/S/C.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8