Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokémon seria: XY we wrześniu w Disney XD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Według serwisu Telemagazyn, już 1 września odbędzie się premiera najnowszego, siedemnastego, sezonu anime Pokémon – XY. Odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 14:30, a ich powtórki będzie można obejrzeć następnego dnia o 6:50.

[Obrazek: HgEtXF8.png]

O tym, że emisja rozpocznie się we wrześniu wiedzieliśmy już od dawna, lecz dopiero teraz poznaliśmy jej szczegóły. Polską wersję dubbingową znów przygotuje studio SDI Media Polska.

Na wrzesień jest również planowana premiera 16 filmu Pokémon, pt. Genesect and the Legend Awakened. Poinformujemy o niej, gdy tylko będziemy będzie coś wiadomo.
Mam nadzieję, że dubbing wypadnie dobrze. Oby tylko główne postacie nie zostały zniszczone źle dobranymi głosami. Tylko o tyle proszę.
O ile samego serialu nie oglądam, o tyle mam nadzieję że w filmie który chcą pozostaną przy męskim głosie Mewtwo, bo kobiecego się słuchać nie da.
Ciekawe jak przetłumaczą tytuł, chyba najlepszym tłumaczeniem byłoby Pokémon: Marchewka i Seler, ale może wpadną na coś lepszego.
Z dubbingiem niech sobie robią co chcą, nie powinno być ani lepiej ani gorzej od tego co było poprzednio, błagam tylko o jedno - nie zepsujcie czołówki. Zepsutej piosenki z I serii im po prostu nie wybaczę. Hamerykańcom remix wyszedł lepiej od oryginału (w amerykańskiej wersji irytował mnie głos wokalisty), nie liczę na to, że nasz remix będzie lepszy (musieliby przecież zatrudnić zawodowego wokalistę, a tego na pewno nie zrobią), ale niech w uszy nie boli, jak 11 i wystarczy.
Axel napisał(a):Ciekawe jak przetłumaczą tytuł ^^
Za pewnie tak samo jak reszta globu, czyli ''Pokémon: Seria xy'' (swoją drogą, pisanie nazwy serii do anime z małych liter aż kuje w oczy).
Ja osobiście żałuję, że będziemy mieli taki, a nie inny opening. Oryginalna czołówka jest moim zdaniem 1000 razy lepsza, niż ''to'' co zafundowali nam Amerykanie (nie obrażając słowa ''to'').
No i mam coś złe przeczucia, że opening wypadnie tragicznie, choć i tak większej różnicy mi to nie zrobi bo zwyczajnie nie zwracam na niego uwagi.
WOW! Tak szybko? :O

Szczerze to mnie zaskoczyło, stawiałem na październik, ale oczywiście początek września również może być. No i tu nachodzi pytanie - czy wyemitują połowe sezonu, czy sezon będzie krótki i będzie mieć tylko 40-44 odcinki?
(11.08.2014, 21:46)sandy97 napisał(a): [ -> ]O ile samego serialu nie oglądam, o tyle mam nadzieję że w filmie który chcą pozostaną przy męskim głosie Mewtwo, bo kobiecego się słuchać nie da.
Pomijając dyskusję czy to ma sens (inny Mewtwo) - głos z pierwszej kinówki i Powrotu Mewtwo jest nie do ściągnięcia, bo aktor nie żyje od 7 lat.
(11.08.2014, 23:15)Suisho Kasumi napisał(a): [ -> ]
(11.08.2014, 21:46)sandy97 napisał(a): [ -> ]O ile samego serialu nie oglądam, o tyle mam nadzieję że w filmie który chcą pozostaną przy męskim głosie Mewtwo, bo kobiecego się słuchać nie da.
Pomijając dyskusję czy to ma sens (inny Mewtwo) - głos z pierwszej kinówki i Powrotu Mewtwo jest nie do ściągnięcia, bo aktor nie żyje od 7 lat.

Oh, wow. To się ciekawie (i smutnie) składa, bo angielski aktor dubbingujący Mewtwo - Philip Bartlett - także zmarł i w następnych filmach ten (męski) Mewtwo ma głos Dana Greena (grający także m.in. Entei)
Nie mogę się doczekać.
Film obejrzę, jak najbardziej. Jak każdy. Samego anime nie będzie dane mi zobaczyć z powodu czasu emisji. W domu najwcześniej będę o 14:30 właśnie, a jeszcze obiad zjeść trzeba, wszystkie fora w internetach obskoczyć... Czas powtórki to jakaś kpina - normalni ludzie śpią wtedy.
(12.08.2014, 9:37)Aaqwil napisał(a): [ -> ]Film obejrzę, jak najbardziej. Jak każdy. Samego anime nie będzie dane mi zobaczyć z powodu czasu emisji. W domu najwcześniej będę o 14:30 właśnie, a jeszcze obiad zjeść trzeba, wszystkie fora w internetach obskoczyć... Czas powtórki to jakaś kpina - normalni ludzie śpią wtedy.

zawsze można poczekać pół roku na powtórki w weekendy
Wolałbym, żeby emisja była dopiero na szesnastą, chociaż te ponad 40 odcinków szybko minie i będą je powtarzać przez kolejny rok.
Co do 6:50, to ja chyba jestem nienormalny, gdyż właśnie się budzę o tej godzinie, ale niestety nie mam wtedy czasu, ponieważ nie zdążyłbym na autobus. Tongue
Czyli żadna godzina emisji mi nie pasuje, trudno w Internetach będę oglądać. Big Grin
Czy oni naprawdę mają aż tyle nowości, żeby premiery poków upychać po najgorszych godzinach? Przecież to jest początek nowej generacji, okazja na przyciągnięcie nowych widzów przy dobrej reklamie, ale nieee. Za rok przy premierze następnej serii pewnie będzie po jednym odcinku w południe... Pewnie im niższa oglądalność tym tańsza licencja od TPCi, łapie.
Czekam na to od urodzenia Smile
kurdełe xD czemu o takich godzinach? nie mogą być powtórki jeszcze o 17-19? w tym czasie jestem w szkole xD
Stron: 1 2 3