Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pokespecial.com.pl miejsce dla fanów mangi pokemon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam, mam przyjemność zaprezentować stronę:

Strona jest dopiero wersją beta, dlatego nie ma jeszcze rozbudowanego działu np. postaci, jednak można już znaleźć pierwsze 40 opisy rozdziałów serii R/G/B/Y i 5 opisów BW oraz wstępne informacje o pozostałych 460 rozdziałach. Ponadto można poczytać mangę online oraz rozgościć się na naszym malutkim forum, które również jest we wstępnym procesie rozwoju.
Fajne chibi 11/10.
Podoba mi się ^.^ i mam nadzieję,że wszystkie pracę nad stronką przebiegną pomyślnie Smile
Co tu by więcej pisać? Manga online i jestem kupiony.
Yep. Opłaciło sie czekać, w końcu będę mógł podziwiać ulubioną mangę online co bardzo mi odpowiada Big Grin Życzę wam powodzenia i jak najdłuższej aktywności Smile
[Obrazek: cilan_is_so_fabulous__animated__by_nevin...4jvubu.gif]

Czas na ocenę!

Strona mi się podoba - jest sporo opisów rozdziałów i nawet są wyczerpujące. Najbardziej cieszy mnie manga online, może to podniesie choć troszkę zainteresowanie tą dziedziną Pokemona. Życzę wytrwałości w pisaniu artykułów.

Co do forum - tu jest gorzej - ruski domyślnym językiem forum (zawołajcie Gonza), no chyba że Vapek zrobił to ekskluzywnie tylko dla mnie, ale spoko, akurat ruski znam lepiej niż angielski :p Tyle w żartach, a poważnie to zróbcie coś z rejestracją, bo nie każdy nick przyjmuje Big Grin Spodziewałem się, że na forum dział manga będzie bardziej rozbudowany - rozbity na różne zagadnienia, widać nie jest. Działy anime i gry to chyba trochę z braku laku - myślę, że tam aktywności specjalnie nie będzie. A no i nie był bym sobą, gdybym nie napisał: "usuńcie offtop i szałta, bo upadniecie" hehe

Pis joł. GL HF
(27.07.2014, 16:16)Conquest napisał(a): [ -> ]tl;dr
W skrócie: "Anektowałbym".

Ludzie wchodźcie i rejestrujcie się bo niewiarygodne rzeczy się dzieją. Admin codziennie na forum!
Ej, bo jeszcze się zniechęci i zniknie Big Grin
z tą rejestracja to troll vapa - wszystkie nicki wchodzą ^^" (już dostał patelnią ode mnie :p), forum z założenia miało być o wiele mniejsze niż obecnie jest, ponieważ w gry bardziej wchodzi TT a Anime PV

z działem manga to good idea, przyjmę sobie do serducha i stworzę poddziały na inne mangi, niezwiązane ze specialem Smile

btw. dziękuje wszystkim za tak ciepłe słowa, ogólnie byłam gotowa na hejt, więc weszłam tu z wypiętymi piersiami, żeby przyjąć hejterów na klatę =o
Bardzo fajny interfejs mangi on-line, a najbardziej chwali się oddzielenie poszczególnych tomów. Dobra robota, liczę na więcej i trzymam kciuki.
Wspaniale, strasznie się cieszę, że powstała polska strona o Pokespe Big Grin.
Opcja czytania online, czyli od Emeralda wzwyż nie muszę pobierać Blush.
Ja też trzymam kciuki za stronę i jej twórców Big Grin.
P.S. - Te chibi są super :3.
Nowy wpis na pokespecial.pl
http://pokespecial.pl/podsumowanie-2014/

zacytuje:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
co o tym sądzicie?
(31.12.2014, 14:18)drop table napisał(a): [ -> ]Nowy wpis na pokespecial.pl
http://pokespecial.pl/podsumowanie-2014/
(...)

co o tym sądzicie?

Że ktoś próbuje umieć w reklamę. Takie porównania (np. o operze w Sydney) to można do wszystkiego wyczarować Tongue
Ja tymczasem popijam właśnie napój, dla wyprodukowania którego pracowały tysiące ludzi, a który kiedyś był ekskluzywnym napojem dla tylko jednego narodu. Gdybym tylko żyła w Azji musiałabym nawet zrobić specjalną ceremonię, taki fajny jest! A tak w ogóle, to dostępny był kiedyś tylko carom, cesarzom i królom! <szpan> Obecnie zbiera się ją w tysiącach ton - taka jest popularna, aby po przebyciu tysięcy kilometrów mogła stanąć na moim czy Twoim stole... herbatka <siorb>
Jak dla mnie tego typu porównania to nie porównania, tylko robienie sobie siary Tongue W każdym call centre (i nie tylko) uczą używania takiego języka "korzyści", a że miałam nieprzyjemność pracować w takowym kilka miesięcy to teraz jestem przeczulona na takie pier... słodzenie.
O samej stronce się nie wypowiadam, bo nie zaglądam.
Cóż, strona jest dobra i, chociaż nie płacą mi za wychwalanie konkurencji, chciałbym powiedzieć, że na fanów mangi, zwłaszcza Speciala, to raj na ziemi. Porównania w podsumowaniu, jak zauważyła Turtwig2, wręcz wyimaginowane, jednak każdy pisze po swojemu, zaś co do przedstawienia liczb to podoba mi się to, jako statystykowi, bardzo.

Gratuluję całej redakcji, że im się chce. Szkoda tylko, że jestem tam persona non grata (chciałbym z tego miejsca pozdrowić Vapa Wink). Życzę pracowitego 2015.
Pragnę poinformować, że już nie prowadzę strony z manga pokemonów, jednak ciąle pracuję na tej samej domenie www.pokespecial.pl.

Teraz strona promuje o wiele lepszą mangę, a niedługo nastąpi też zmiana domeny. Chętnych zapraszam już teraz!
Stron: 1 2 3 4