Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowe Megaewolucje w OR/AS!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Corocoro ujawniło nowe megaewolucje, które pojawią się w OR/AS (Omega Ruby/Alpha Sapphire). Nowe megaewolki mogą sugerować, że pojawi się ich jeszcze więcej w nadchodzącej grze!

[Obrazek: corocoro7141.jpg]
(kliknij na obrazek by otworzyć w nowej karcie)
Nowe megaewolucje dostaje pozostała dwójka starterów z Hoenn oraz Diancie. Mega Sceptile będzie miał ability Lightning Rod oraz jego typ zostanie zmieniony na Trawa/Smok. Mega Swampert będzie posiadaczem ability Swift Swim, typ bez zmian. Natomiast ability Mega Diancie to Magic Bounce. Mega Blazikena już oczywiście znamy.

[Obrazek: corocoro7142.jpg]
Groudon i Kyogre również dostaną nowe formy nazywane Primal/Prehistoric/Primeval Groudon oraz Primal/Prehistoric/Primeval Kyogre. Formy te będzie można osiągnąć za pomocą "Ancient Devolution".

[Obrazek: corocoro7145.jpg] [Obrazek: corocoro7144.jpg]
Wiele osób pewnie ucieszy powrót Stefana Kamyka. Tym razem jako speca od mega ewolucji oraz posiadacza Mega Charizarda X. Nowy design zarówno dla Stefana jak i postaci grającego.

[Obrazek: corocoro7143.jpg]
Jak widać na załączonym obrazku członkowie Team Aqua oraz Team Magma również dostają "mega ewolucje".

Trailer z nowymi megaewolucjami w akcji!

Co za wysyp informacji dzisiaj.

Źródło: serebii.net
To chyba będzie dzień najbogatszy we wszelkiego rodzaju newsy. Dajcie jeszcze coś o Pokemon Tretta, a będę spełniony.

A co do tematu - ładne.
Jak patrzę na to, że zarówno Groudon i Kyogre będą mieli trzy ,,dewolucje" to na myśl przychodzą mi walki Godzilli, Mechagodzilli, Mothry itd.
Coś czuje, że dzisiaj ujawnią jakieś nowe Mega Ewolucje. Może Metagross i Sableye...
(12.07.2014, 16:22)GRAnith napisał(a): [ -> ]Jak patrzę na to, że zarówno Groudon i Kyogre będą mieli trzy ,,dewolucje" to na myśl przychodzą mi walki Godzilli, Mechagodzilli, Mothry itd.

Gdzie mogę znależci ich zdjęcia ?
Jeszcze trochę i będziemy aktualni. Japońce się z tym pół roku bawią, a my w jeden dzień. Tak się podaje newsy Big Grin
Jak się chce to można XD.
I tak dalej z uzupełnianiem PV Big Grin.
Super

Wpisy złożone z jednego słowa nie należą do mile widzianych... ostrzeżenie słowne.
Kleszczu.
mozna? mozna! Super akcja Nekuro jedziemy z tym koksem Smile
Too cudoo!
Zmieńcie rozmiar obrazków bo to nie zbyt dobrze wygląda.
Wow.

(y)
Rozmiar obrazków i może lepiej oryginalne arty dać niż stare skany co? XD
Pierwszy i drugi skan widziałem już dawno ostatni pierwszy raz.
Nie chcę się czepiać ale dopóki nintendo nie wyda pokemonów po polsku to mamy "stiwena" a nie Stefana... (w nawiasach można dać angielskie imię)
Stron: 1 2