Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Zapowiedź Pokemon Omega Ruby/Alpha Sapphire
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Z ostatniej chwili:

Nintendo zapowiedziało nowe wersje Pokemon Ruby i Pokemon Sapphire na 3DS! Tytuły gier to odpowiednio Pokemon Omega Ruby i Pokemn Alpha Sapphire.

[Obrazek: 10171038_662002177200280_5874907250646849742_n.png]

Już nawet posiadamy informacje na temat daty premiery:
Japonia, Ameryka, Australia, Korea Południowa: 21 Listopad 2014
Europa: 28 listopad 2014

Tak bardzo treściwy pierwszy trailer:
Teraz wypadałoby zrobić dział ORAS.
Poza tym mogłeś wstawić więcej materiałów które są już nam znane.
Obudziłeś się, że możesz pisać newsy czy sumienie Cię tknęło? xD
(12.07.2014, 15:09)Nilson napisał(a): [ -> ]Obudziłeś się, że możesz pisać newsy czy sumienie Cię tknęło? xD

Nie widzę problemu, news wskoczył wg. standardowego PV'owskiego opóźnienia :T
Łał! ORAS! Ciekawe, czy ten Groudon i Kyogre na odkładach to jakieś nowe formy czy redesign starych. Mam nadzieję, że pojawią się nowe Mega Ewolucje, w szczególności liczę na Mega Sableye'a i Mega Metagrossa.
(12.07.2014, 15:09)Nilson napisał(a): [ -> ]Obudziłeś się, że możesz pisać newsy czy sumienie Cię tknęło? xD
To i to.
Namówiłem Tymę do zostania deerlingiem i napisałem niusa. Teraz będę mógł się przez rok lenić.

News z serii przeżyjmy to jeszcze raz. Zachęcam do komentowania.
[Obrazek: hktuu9.jpg]
Łe nowe Mega, pewnie Mega Kyogre i Mega Groudon - nie wierzę w żadne awangardy czy też PRIMAL Pokemony, bo w sumie pewnie to będą zwykłe Mega Wink

(12.07.2014, 15:18)Niekurosska napisał(a): [ -> ]News z serii przeżyjmy to jeszcze raz. Zachęcam do komentowania.

Czekam na newsa o premierze Reda oraz Greena w Japonii Big Grin
(12.07.2014, 15:19)Kleszczu napisał(a): [ -> ]Łe nowe Mega, pewnie Mega Kyogre i Mega Groudon - nie wierzę w żadne awangardy czy też PRIMAL Pokemony, bo w sumie pewnie to będą zwykłe Mega Wink
To nie są Digimony, na pewno nie zrobią nowych sposobów ewolucji. Mam tylko nadzieję, że Mega Sableye będzie czymś więcej niż Sableye'em z powiększonym diamentem, bo nie kupię tych gier.*

*I tak bym nie kupił, bo czekam na emulator.
[Obrazek: slow.gif]
Musiałem
Tak, dopiero co znalazłem. Tajny wyciek z E3, świeże bułeczki. Mało kto go oglądał, a YT kłamie.

Nareszcie zapowiedzieli remaki. Już myślałem, że nigdy się nie doczekam. Hoenn confurmed!!
Nekuro, widzę że explorer w końcu się włączył...
Oh hoenn. Moja pasja. Jestem ciekaw jK będzie wyglądać Brendan i May?
Mam nadzieję, że May będzie miała swoją chustkę na głowie, bo strasznie ją lubię.
Stron: 1 2