Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Nowy Vivillon do pobrania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pokemonowi gracze na całym świecie przeprowadzili już między sobą ponad 100 milionów wymian! W związku z tym Pokemon Company International przygotowało dla wszystkich posiadaczy gier X i Y wyjątkowy prezent - Vivillona z wyszukanym wzorem (Fancy Pattern Vivillon). Poza wyjątkowym wyglądem, stworek ten zna też niespotykany wcześniej ruch Hold Hands (w wolnym tłumaczeniu Złapmy się za ręce). Można go użyć tylko w podwójnej i potrójnej walce. Vivillon łapie drugiego Pokemona ze swojej drużyny za rękę, co sprawia, że oboje są bardzo szczęśliwi. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na przebieg walki, nie wiadomo też, aby w jakikolwiek sposób podwyższało ogólny poziom szczęścia stworków.

[Obrazek: vivillon-fancy.png]

Viviliona można pobrać przez usługę Mystery Gift od 8 do 31 lipca bieżącego roku. Pokemon będzie na 12 poziomie, schowany w Cherish Balla. Inne znane przez niego ruchy to Gust, Light Screen i Struggle Bug.
Brakuje jeszcze oficjalnego nijusa o Coro Coro (MEGAMETAGROSS, ARHHH), aczkolwiek i nijus o Vivilionie cieszy Wink
(10.07.2014, 17:50)Kleszczu napisał(a): [ -> ]Brakuje jeszcze oficjalnego nijusa o Coro Coro (MEGAMETAGROSS, ARHHH), aczkolwiek i nijus o Vivilionie cieszy Wink

Yep, + update o tajnych bazach, flagach i wszystkich funkcjach w grze z nimi związanych, czyli z grubsza to, co zastępuje "stajl" z Lumiose^ ^
A motylek ładniuchny :>
Wszystko w swoim CZASIE.
Wreszcie news! Nie mogę uwierzyć *_*
Nasze prośby zostały wysłuchane!
Wut, Daru żyje
(10.07.2014, 18:06)Tyma napisał(a): [ -> ]
(10.07.2014, 17:50)Kleszczu napisał(a): [ -> ]Brakuje jeszcze oficjalnego nijusa o Coro Coro (MEGAMETAGROSS, ARHHH), aczkolwiek i nijus o Vivilionie cieszy Wink

Yep, + update o tajnych bazach, flagach i wszystkich funkcjach w grze z nimi związanych, czyli z grubsza to, co zastępuje "stajl" z Lumiose^ ^
A motylek ładniuchny :>

W praktyce brakuje całego działu o ORAS, w którym pojawi się wzmianka o nowych formach legend, mega ewolucjach starterów i tym co wspomnieli poprzednicy.
Ważne, że Daru wrócił Tongue
Dobry Boże
Wchodzę na PV a tutaj nowy news
Myślę "Vulpi wrzucił"
Widzę Daru
*zawał*

A Vivillon już dawno leży w moim boksie <3
Jest news jest impreza Big Grin Czekam na więcej Tongue
Ja już swojego odebrałem ^^

(Nie, nie ma tu żadnego ukrytego podtekstu o wrednym charakterze).
wgl jeżeli numer ID jest równy kolejności pobranego pokemon to jestem 108 (porałam od razu kiedy pojawiło się japońskie info)
Mój motyl też ma ID 108 Tongue

Tak właściwie mam już pięć motylków w Dex'ie i dwa w box'ie. Jakoś nie mam ochoty ich zbierać, ale jakby się pojawiła okazja to zgarniam je wszystkie.
(10.07.2014, 20:46)Nid napisał(a): [ -> ]wgl jeżeli numer ID jest równy kolejności pobranego pokemon to jestem 108 (porałam od razu kiedy pojawiło się japońskie info)

nie
Daliby lepiej PokeBall pattern... ;]