Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Powrót Wikinezki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie jestem jedną z kilku osób, które starają się by Wikinezka powróciła. Zrobiliśmy już nawet dużo, ale zarazem mało. Więc prosimy was byście rejestrowali lub logowali się na Wikinezkę i pomagali nam dodawać informacje na dany temat. Największe braki są z Pokemonami XY.
Powodzenia życzę.
Tak jak osoba powyżej. A poza tym to wrzućcie wszystko z bulbapedii, i już będziecie mieć sukces Big Grin
W sumie to pomoc się może i przyda. Ale i tak wątpie w sukces. Ale z drugiej strony. Fajnie byłoby przeczytać troche treści po polsku Smile
(24.04.2014, 14:22)Krichower napisał(a): [ -> ]W sumie to pomoc się może i przyda. Ale i tak wątpie w sukces. Ale z drugiej strony. Fajnie byłoby przeczytać troche treści po polsku Smile

Sukcesu może nie będzie dużego aż ale jakiś dobry będzie. Jakby każdy chociaż kilka krótkich artykułów dodał to by szybciej dało się przywrócić artykuły na Wikinezce.
dajcie Daru na admina, content powiększony 600%
Dzisiaj założyłam konto ponieważ jestem zrozpaczona tym co dzieje się na Wikinezce. Oczywiście jakaś grupa osób uzupełniających stronę jest, lecz im nas więcej (i lepiej obeznanych w temacie) tym lepiej.

Pomóżmy ,,Poskiej Bulbapedii" powstać z popiołów! Kliknij i dołącz do nas!
Moim zdaniem nie ma sensu - admin nie interesuje się stroną, serwer jest średnio stabilny, są mankamenty techniczne w szablonach. Teraz większość Wikiniarzy siedzi na Pokepedii będącej częścią "lichwiarskiego" serwisu Wikia. A, jest jeszcze Pikapedia, która nikogo, też w Wikii. Pokrótce - nie ma dobrej Wiki Pokemon po polsku.
Skoro nie ma, to fajnie byłoby jakąś mieć. A że mniej pracy jest przy ulepszaniu tego co jest niż ponownym robieniu nowej strony od podstaw...
Może i jest to po części walka z wiatrakami, ale zawsze jest jakieś ,,ale"
Cóż, powodzenia i żeby to się nie skończyło jak Project Pokedex na Valhalli (ups, przecież tu jest Valhalla...)
Nie no, jeśli chodzi o Wikie, to moja sympatia jest po stronie Wikinezki, tylko, że musicie pospamować Czaksowi, żeby naprawił szablony.
ej, weźcie hasło Nid uaktualnijcie XDD
Hasła o PPS-ie najkrócej od 2011 nie były ruszane przez nikogo oprócz mnie. Teraz nikt ich nie aktualizuje.
no wiem, ale zdanie "Twórcami Valhalla Forum jet Daru i Nid" sprawia u mnie dyskomfort XDD
Stron: 1 2