Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy - Team In-Game
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Chciałbym abyście w tym temacie pisali o tym jakie macie poki i aby doświadczeni gracze ocenili ten team. To ja zaczne: (na temat HM sie nie wypowiadajcie bo zawsze wszystkie mam)

Feraligatr (Whirpool, Waterfall, Superpower, Ice Fang)
Sunflora (Cut, Leaf Storm, Razor Leaf, Petal Dance)
Arcanine (Strenght, Rock Climb, Thunder Fang, Flare Blitz)
Ampharos (Rock Smash, Thunder, Signal Beam, Fire Punch)
Tyranitar (Surf, Fire Fang, Ice Fang, Earthquake)
Ho-oh (Fly, Sacred Fire, Ancientpower, Recover)

W tym topicu można pytać o wszelkie teamy in-game wliczając to movesety dla pokemonów. Zadawanie tego typu pytań w zwykłym Help Center od dziś (18.9.11)będzie karane ostrzeżeniami.

Pytania dotyczące teamów do walk online kierujcie tutaj.

~Cynd & Gonzo [Obrazek: JEkvc.png]
Moim skromnym zdaniem twój team jest całkiem niezły. Bynajmniej dałbyś sobie radę z Elite Four. To zależy jeszcze od poziomów twoich poków i ich statów (Hp, Attack itp.). Lecz do Arcanine nie pasuje Thunder Fang gdyz on jest ognisty więc bardziej jakieś ogniste ataki. Ale reszta ogółem jest good i niechaj tak zostanie Smile ^ ^
(23.09.2010, 20:22)MattiSs napisał(a): [ -> ]Moim skromnym zdaniem twój team jest całkiem niezły. Bynajmniej dałbyś sobie radę z Elite Four. To zależy jeszcze od poziomów twoich poków i ich statów (Hp, Attack itp.). Lecz do Arcanine nie pasuje Thunder Fang gdyz on jest ognisty więc bardziej jakieś ogniste ataki. Ale reszta ogółem jest good i niechaj tak zostanie Smile ^ ^

No chyba ty nie pasujesz do Arcanine. Z ognistych ma Flare Blitz jako najlepszy atak tego typu + STAB, więc Thunder Fang jest jak najbardziej na miejscu bo czym zjedzie wodę ? Ogniem ? I możesz zamienić mu Strength na Extremespeed a Rock Climb na Iron Tail. U Ampharosa wywaliłbym Rock Smash i Fire Punch, a dałbym Rain Dance (by Thunder miał 100% celności) i jakiś Reflect, Toxic czy Light Screen. Tyranitar jest ok, u Ho-Oha może zamiast Fly to Air Slash, Cutter ? U Sunflory wywal Cut, Razor Leaf i Petal Dance a daj Sunny Day, Sludge Bomb i Synthesis jak możesz. U Feraligatra wywal Whirpool a daj Earthquake lub Bite lub Crunch lub Return, cokolwiek z tych byle by to "gówno" wywalić.

Team jest ogólnie dobry, na in-game jak znalazł. A ligę takim teamem to na śniadanie można zjeść ; D
MattiSs miał racje do arcaine nie nalezy thunder fang
ludzie przeciez dla Arcanine Thunder Fang to podstawowe wyposazenie! nie wmawiajcie Turtwigowi zeby wywalil go z movesetu... A jesli tak jak mowiles nie chcesz wywalac HM to poza Sunflora niewiele da się zmienic, to co zaproponowal DaedagoR wydaje sie byc swietnym rozwiazaniem Smile
1. Jak znajdzie mi ktoś dla Arcanine'a lepszą kontrę na wodne poki niż Thunder Fang to dostanie cherisha.

2. Arca - zamiast Srength możesz dać ExtremeSpeed (ale równie dobrze możesz to zostawić jak jest), a zamiast RockClimb dałbym Crunch albo Iron tail Undecided Te HMy seryjnie psują moveset Undecided

3. Sunflora - grass, grass, grass... Wywal Razor Leafa, wstaw Earth Power (Move Tutor tego uczy w zamian za BP).

4. Amphy - Thunder? 70% acc Cię zabije, lepiej Tunderbolta, 25BP mniej a trafia prawie zawsze, i w dodatku ma wiecej PP. Rock Smash... yhh, Focus Blast jest 6x lepszy, w dodatku specjalny xP

5. Tyra - STABy! Tyra jest Dark/Rock i nastawiony na Speciale xP Weź mu daj Stone Edge (100+50BP) albo Crunch (80+40BP) xP
(24.09.2010, 12:03)Cynd Ninja napisał(a): [ -> ]1. Jak znajdzie mi ktoś dla Arcanine'a lepszą kontrę na wodne poki niż Thunder Fang to dostanie cherisha.

Eem, Wild Bolt ? xD Nie no żaruję bo to atak z V Geny ; D
(24.09.2010, 12:03)Cynd Ninja napisał(a): [ -> ]1. Jak znajdzie mi ktoś dla Arcanine'a lepszą kontrę na wodne poki niż Thunder Fang to dostanie cherisha.
Inną opcją (może nie lepszą) jest Hidden power Electric/Grass.
Nie każcie mi wywalać HM-ów bo i tak nie wywale Big Grin
a co do Sunflory to te ataki to pierwsze lepsze więc mi wszystko jedno a synthesis sie chyba nie może nauczyć
Sunkern na 33lv. uczy się Synthesis ; x
a to nie zauważyłem, ale już ewoluowałem go i jest sunflorą i sie nie nauczy
Zawsze można iść do Move Lerearner'a(Blackthorn), dać mu Heart Scale i przypomni atak
W tym wypadku to nie zadziała, move lerearner nie może przypomnieć ataków których pok nie uczy się przez lv w danej evolucji
Sludge Bomb u sunflory zamiast petal dance'a był by dobry
Strenght u arcaninea mógłby być zamieniony na flamethrouwera
(29.09.2010, 17:57)jonaszek napisał(a): [ -> ]Sludge Bomb u sunflory zamiast petal dance'a był by dobry
Strenght u arcaninea mógłby być zamieniony na flamethrouwera
1. Sludge Bomb fajny ale Petal Dance tez dobry, już lepiej wywalić szkodzące pokowi Leaf Storm

2. Na kij Arcanine'owi atak specialny?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30