Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy - Team In-Game
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(18.11.2010, 18:08)Gonzo napisał(a): [ -> ]ja bym jeszcze odpuścił sobie pidgeotto, a trenował coś lepszego np. zubata. Crobat bije na łeb na szyję Pidgeota

Pidgeota łatwiej jednak wytrenować i nie traci aż tak na użyteczności w końcowej fazie gry.
Chciałem zrobić Espeona, ale stwierdzam że strasznie długo i mozolnie będę grał. bo po co mi Eevee na np. 36 lvl? Mianowicie nie chciałoby mi się latać co chwilę do Goldenrod. Dlatego też prawdopodobnie wezmę Flareona. Co do Oddisha, a raczej Glooma wydaje mi się że to całkiem przydatny pokemon. I tak nie opłaca się ewoluować go przed 40 lvlem więc wyjaśnia wszystko samo z siebie.
co do eevee...
ewolucja przez szczęście jest łatwa!
chodzimy do fryzjera w underground goldenrod
zmieniamy zegarek w konsoli/kompie i gotowe
i tak w kółko... Big Grin
(19.11.2010, 20:56)Turtwig napisał(a): [ -> ]co do eevee...
ewolucja przez szczęście jest łatwa!
chodzimy do fryzjera w underground goldenrod
zmieniamy zegarek w konsoli/kompie i gotowe
i tak w kółko... Big Grin

nie wiem, nie bardzo przemawia to do mnie. Undecided
poza tym, strasznie długie i nudne jest ciągłe zmienianie tego. ; d
Jak z nim będziesz długo chodził i tylko wygrywał walki, to sam ci ewolnie, wcale nie musisz chodzić do Goldenrod. Skoro chce ci się bawić w zdobywanie kamienia, to Flareon będzie lepszy od Espeona.
Co do Glooma, podtrzymuję, że trawiasty ci niepotrzebny (chyba, że wkurzacz z Leech Seedem, Poison Powder i Syntesis) i nie wiem, jak się spisze bez ewolucji.
zawsze mozesz zrobic sobie Belossoma ^^ jest latwiejszy do zdobycia wystarczy wygrac w bug contest 1 miejsce i przynajmniej ja zawsze dostawalem sun stone ^^
teraz zapewne dostanę opieprz. xd
ale kumpel skasował mi save do SS.
i muszę zacząć od NOWA. -,-

jaki skład proponujecie?
myślałem nad wzięciem Cyndaquila jako mojego startera.
ale co dalej?
jak juz bierzesz cyndaquila to 1 pokemon ktorego zlapiesz to pewnie <pidgey lub hoot hoot>
nastepnie te jajko, pewnie tez jakiegos onixa i te sprawy zlapiesz.
1 odznaka bardzo latwo zdobedziesz 2 tym bardziej ^^
sklad dla cb:
cyndaquil
pidgey
onix(najlepiej by bylo)
togepi(mozesz do pc wsadzic)
zapewne eevee bedziesz mial.(flareon lub jak ktos powiedzial espeon ew. Umbreon)
moja propozycja:
cyndaquil
zubat/togepi
Ubreon/Jolteon
Gyarados/Lapras/Evo Slowpoke
Gastly
Heracross
ja myślałem nad czymś w rodzaj

Typholosion
Pidgeot
Ampharos (?)
coś z eevee np. Vaporeon.
i kolejny dodatek, może Vileplume?
do tego Togekiss i pro :d
czyli w Vaporeona dobry traff? Big Grin
bo jeszcze kurde potrzebny hm slave.
więc może zamiast vileplume toge?
moze byc, twoj wybor ;>
na hm slava wez sobie (jesli o strenght rock smash itp chodzi)
machop?
(25.11.2010, 19:54)BitterBoy napisał(a): [ -> ]moze byc, twoj wybor ;>
na hm slava wez sobie (jesli o strenght rock smash itp chodzi)
machop?

myślałem nad furretem.
Furret to najlepszy pomysł, bo jedyne HM, których go nie nauczysz to Fly i Rock Climb. Osobiście nie polecał bym ci Togepi, bo i tak nie zdobędziesz Togekissa przed Ligą, a i tak latającego masz. Poszedłbym bardziej w ziemię,kamień lub Stal. Może Gligar lub Sudowoodo? Ampharos bierz bez zastanowienia, najlepszy elektryczny jakiego możesz złapać i przyda ci się w grze.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30