Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy - Team In-Game
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Prosiłbym o moveset dla Shiftriego.
- Extasensory (na walczące, trujące)
- Rock Slide (na latające, ogniste, lodowe, robale)
- Seed Bomb (na wodne, ziemne, kamienne)
- Swords Dance

@down Oj tam. Każdemu może zdarzyć się mały błąd. Zamiast robaki napisałem stalowe z rozpędu. Pomyliło się z EQ.
(16.04.2012, 17:56)Kapuczino napisał(a): [ -> ]- Extasensory (na walczące, trujące)
- Rock Slide (na latające, ogniste, stalowe, lodowe)
- Seed Bomb (na wodne, ziemne, kamienne)
- Swords Dance

A od kiedy to, panie Kapucz, rock jest dobry na stalowe? Tongue
Jako że jutro jest piątek to chciałbym wiedzieć czy opłaca się łapać Lapras'a i jaki moveset dla niego
Ja złapałem i nie żałuje tej decyzji, lapras w całej grze mi się przydawał.
Moveset:
~ Ice Beam
~ Surf
~ Thunderbolt
~ Dragon Pulse
Myślę, że moveset jest dobry.
A jeszcze jak mógłbym prosić o moveset dla Dragonite ale osiągalny przed elitarną czwórką
Spójrz na poprzednią stronę, tam Gonzo napisał moveset dla Dragonite'a.
Dobra to mój team przed elitarną czwórką:
Typloshion 43lvl Aerial Ace, Flamethrower, Lava Plume, Quick Attack
Ampharos 43lvl Signal Beam, Thunder, Thunder Punch, Headbutt
Vaporeon 41lvl Surf, Shadow Ball, Aurora Beam, Quick Attack
Nidoking 44lvl Earthquake, Poison Jab, Horn Attack, Double Kick
Lapras 42lvl Surf, Ice Beam, Dragon Pulse, Body Slam
Dragonair 42lvl Aqua Tail, Extremespeed, Dragon Rage, Dragon Rush

Mam szanse przejść ligę za pierwszym razem czy jeszcze trochę potrenować i zmienić jakieś ataki?

Ja bym potrenował tak do 50 poziomu wszystkie pokemony a co do movesetu to zmienił bym thunder u ampharosa na Discharge, bo thuder ma tylko 70% szansy na trafienie.
Doradźcie jakiegoś ognistego pokemona do mojego teamu. Jestem po pierwszym Gymie i jak na razie mam Bayleefa na 18 poziomie, Woopera na 6 i Mareepa również na 6.
Houndour i evo Houndoom.

Argumenty za:

- ciekawy typing fire/dark
- dobry atak, świetny sp. attack
- Pok po ewolucji w Houndooma jest bardzo szybki
- po zbreedowaniu i otrzymaniu małego Houndoura może się nauczyć Thunder Fanga
- Nasty Plot + Flamethrower = nie mam pytań, super połączenie
- można go nauczyć Solarbeam, Sludge Bomb i dobrych mrocznych ataków pokroju Dark Pulse
Houndoura można dostać przed E4? Wolałbym, żeby to był już pokemon, którego można zdobyć przed ligą.
Bodajże na Route 7 (Kanto) go spotkasz.
Prosiłbym o ocenę mego teamu, a także propozycje co do zmian. Od razu mówię, że drużyna jeszcze nie została utworzona, a jedynie głowię się nad nią przed rozpoczęciem rozgrywki.

[Obrazek: 160.png]
Feraligatr
~ Waterfall
~ Ice Fang
~ Earthquake
~ Swords Dance/ Crunch

Opis: Lekka odskoczność od Thyplosiona. Sword Dance'a daję jako, że IMO Feraligatr nie ma tragicznych defensyw. Ice Fang na poki roślinne, zaś Eq by nie martwić się o elektryki.

[Obrazek: 059.png]
Arcanine
~ Flare Blitz
~ Thunder Fang
~ Extreme Speed
~ Crunch

Opis: Zastanawiałem się nad Fire Fangiem, zamiast Flare Blitza, jednak uznałem, że warto tracić po każdym użyciu HP, niż później musieć dobijać poki. Exstreme Speed jakby trafił się ktoś szybszy. Thunder Fang, to oczywista oczywistość, zaś Crunch to taki zapychacz.

[Obrazek: 181.png]
Ampharos
~ Thunderbolt
~ Signal Beam
~ Focus Blast/ Thunder Wave
~ Fire Punch/ Hidden Power (Ice)

Opis: Focus Blast jako zapychacz, wydaje mi się, że może się przydać na kamienne, których duża część, ma podtyp ziemny. Zamiast niego ewentualnie Thunder Wave jako, że Ampharos do najszybszych nie należy. Fire Punch lub Hidden Power (Ice), to kolejne zapychacze. Jeżeli będę miał cierpliwość, to pewnie załatwię sobie Ampka z HP.

[Obrazek: 214-m.png]
Heracross
~ Megahorn
~ Brick Breack
~ Stone Edge
~ Swords Dance

Opis: Dawno nim nie grałem, więc postanowiłem go dobrać do tego teamu. Swords Dance jako pożyteczny zapychacz. Stone Edge na poki latające i ogniste, będę się tylko irytował na widok missa, ale mniejsza.

[Obrazek: 196.png]
Espeon
~ Psychic
~ Shadow Ball
~ Signal Beam
~ Calm Mind

Opis: Początkowo miał być Alakazam, ale z powodu jego wielce niskich defensyw, zrezygnowałem z niego na rzecz ów Espeona. Signal Beam na mroki i inne psychiczne poki. Shadow Ball jako zapychacz.

[Obrazek: 149.png]
Dragonite
~ Dragon Claw
~ Earthquake
~ Fly
~ Dragon Dance

Opis: Wpierw miał tu się znaleźć Togekiss, ale zbyt długo trzeba czekać, by go ewoluować, więc dałem sobie z nim spokój. Mocno się zastanawiam nad zmianą Fly'a na Brick Breacka lub Fire Puncha (pozwalającego rozwalić Skarmoryego).
wymień EQ na Fire Punch u D-nite, jeśłi masz SD, to Aqua Jet będzie lepszy od Waterfall, tlyko musisz breednąć po AJ. Jak na in-game to aż za dobry team
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30