Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy - Team In-Game
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Gastly'emu można przypomnieć ten atak. http://www.serebii.net/pokedex-dp/092.shtml

Poproszę o moveset dla Vileplume'a.
Kapuczino edytowałem poprzedni post , ale nikt nie odpisywał i dlatego jest post pod postem, ale możesz sklejić te dwa posty

Nie może, ale za to ja mogę i to zrobię.
~Cynd
Post pod postem?

- Sleep Powder
- Petal Dance
- Sludge Bomb
- Giga Drain
Ja taki miałem i dobrz się sprawował.

Nie ma mnie na gg!:p
Petal Dance
Giga Drain
Sludge Bomb
Stun Spore
Jak dla mnie taki in-game jest dobry
EDIT:
Koncepcja Kapucza też jest dobra Wink
Czy taki moveset dla Espeona jest dobry ? :
- Psychic
- Shadow Ball
- Calm Mind
- Morning Sun
Za Morning Sun dałbym Iron Tail. Calm Mind + Psychic/Shadow Ball to dobre połączenie.
Dawanie Iron Tail, pokowi (atak fizyczny), który specjalizuje się w atakach specjalnych (ze względu na statystyki), nie ma największego sensu.

@ciastek, moveset prezentuję się dobrze, choć możesz kombinować z różnymi ruchami, zamieniając Morning Sun na przykład na Trick, a jako przedmiot do trzymania, możesz dać przykładowo jakiś Choice Item, możesz też nauczyć Espeona Reflect bądź Light Screen, wtedy podwyższysz sobie obronę lub specjalną obronę na kilka tur, ostatecznie możesz spróbować Rest+Chesto berry lub też innych kombinacji. Także jak widzisz jest duży wybór, ale jak wspomniałem powyżej nie ma sensu dawać pokom specjalizującym się w specialu, ataków fizycznych i odwrotnie (wyjątkiem, może być pok na in-game, którego statsy w obu statystykach ataku, są do siebie zbliżone, ale w tym przypadku, nie możliwe by statsy były wyrównane, skoro jest duża różnica między atakiem a specialem w base statach) Smile

@Kapuczino
Rozumiem, każdy przechodzi grę tak jak mu się to podoba i sam ma prawo decydować jaki moveset, będzie miał jego pok itd Smile
Mi osobiście Iron Tail, nigdy się nie przydał, używanie tego ataku, było katorgą, częste missy dobijają, dlatego zawsze idę w celność, a nie w siłę.

Do wszystkich: ;d
Nie zapominajcie o stabach, przykładowo:
EQ użyty przez Primeapa ma moc równą 100
EQ użyty przez Gliscora ma moc równą 150 (dlatego, że EQ jest atakiem typu ziemnego, tak samo jak Gliscor, który jak wiemy jest typu Latająco-Ziemnego).

Czasem też warto używać ruchów neutralnych, niż super efektywnych (chodzi o pokemony z mix statami).

Dajmy na to, że nasz pokemon ma taką samą statystykę ataku jak i sp.ataku, zna wspomniany Iron Tail i Psychic, naszym przeciwnikiem jest max def Golem, jakiego ataku użyjecie?
Część z Was pewnie użyła by Iron Tail, ze względu na jego super efektywne działanie względem Golema, otóż jest to błąd, gdyż Golem posiada w tym przypadku wysoką obronę, ale niską special obronę, więc w tym przypadku Golem padnie szybciej po użyciu Stabowego special ataku niż super efektynemu fizycznemu.

Trochę się rozpisałem, mam nadzieję, że post jest w miarę zrozumiały Big Grin
Może i nie ma sensu, ale to nie są słowa rzucone na wiatr. Sam testowałem wiele movesetów na ewolucjach Eevee i ten Iron Tail przydawał się w kryzysowych sytuacjach. Oczywiście masz rację, że Sp. Attack ma wyższy i zgodzę się, że polecasz coś innego. Nie chcę tutaj polecać czegoś, co jest złe, ale mi ten Iron Tail dobrze służył wraz z Psychic/Calm Mind/Shadow Ball.
Mógłbym prosić o jakiś dobry moveset dla Nidoking'a?
Nidoking:
- thunderbolt
- Flamethower
- Earthquake
- Toxic Spikes
zamiast toxic spikes dałbym megahorna ponieważ nidoking jest podatny na psychikę Wink
Poproszę o moveset dla Dragonite'a.
- Dragon Dance
- Outrage
- Ice Beam
- EQ
Hmm... Dodał bym jeszcze extremespeed, ale nie wiem za co.
@Down. Będę próbował i zobaczymy co z tego wyjdzie Smile
Ale to eggmove. Breedujesz?
ExtremeSpeed za EQ.
OMG, Kapucz znów failujesz, za Ice beam. Eq + Dragon Claw daje Ci pokrycie na wszystko poza Skarmorym, Ja bym jechał setem: Dragon Dance, D-Claw, Fire Punch i Brick Break.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30