Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy - Team In-Game
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Togekiss:
Air Slash
Extrasensory
Flamethower*
Aura Sphere*

Zamiast jednego z nich można dać Nasty Plot.
dużo lepszy set:
- Air slash (flinch, flinch)
- Flamethower (dla pokrycia)
- Aura sphere (dla pokrycia)
- Nasty plot, lub jeśli nie chcesz breedować Roost/Thunder wave
Jestem tuż przed E4 i chce dokonać drobnych zmian ale zacznijmy od początku. To mój skład w SS:

Swampert(50lvl)
- Mud Bomb (będzie Earthquake)
- Ice Beam
- Waterfall
- Surf

Heracross(45lvl)
- Brick Break
- Close Combat
- Horn Attack
- Aerial Ace
na 55 będzie Megahorn

Ampharos(45lvl)
- Thunder Wave
- Signal Beam
- Discharge
- Thunderbolt

Alakazam(45lvl)
- Recover
- Psychic
- Shadow Ball
- Psybeam

Mam jeszcze dwa Charizardy. Jeden to typowy murzyn na hmy (ma cut, fly, strenght). Drugi służył mi do tej pory nieźle ale stwierdziłem, że nie potrzebuje ognistego i chciałbym go wymienić. I tu właśnie pytanie. Kogo wziąć jako ostatniego by dopełniał team? Myślałem o Sceptile i Slakingu ale oba będę miał zdecydowanie za późno.
Co powiecie na coś takiego:

Trypholsion lvl 90
Dragonite lvl 89
Magneton lvl 88
Charizard lvl 88
Dewgong lvl 78
Heracros lvl 79

To mój ostateczny team po pokonaniu E4 i Reda

Zamierzam przejść HG i wymyśliłem, że w moim teamie będą :
-Typlosion
-Gyarados
-Ampharos
-Marowak

Jakie jeszcze 2 pokemony sobie dobrać ? co myślicie?
Może Gengar ? Gastlyego łapiemy już na samym początku. A ostatni pok to HM slave.
HM slave ? sorry ale nie zabardzo wiem co to Tongue a Genagar mi się podoba Big Grin tylko muszę znaleść kogoś kto się wymieni i się nauczyć jak to zrobić bo jeszcze się nie wymieniałem a mam konsolę;p
HM Slave to pokemon, któremu pakuje się do movesetu (zestawu ruchów) same HM-y, żeby nie psuć reszty drużyny.
aaa ok dzięki HM Slave zawsze nosiłem ale nie wiedziałem, że tak się nazywa Tongue
Możesz też sobie wytrenować Alakazama, Bardzo dobry pokemon psychiczny. <cyk>

Nie łamiesz bezpośrednio 12. pkt. regulaminu, więc nie dam Ci warna, ale mimo wszystko, pozwolę sobie wykasować ostatnie zdanie.

~Cynd
Kogo wymienić? Poprosiłbym również o ostatniego pokemona do składu i przykładowe movesety do nich, chociaż raczej sam ułożę, bo lubię się z tym bawić. Co nie zmienia faktu, że mi się przydadzą.

1. Espeon
2. Aagron
3. Lucario
4. Houndoom
5. Roserade

A to do BF, E4, czy czego?

Widzę, że twój skład może mieć duży problem w ziemnymi pokami (3 twoje poki padają od EQ), dlatego zastanów się nad czymś z Levitate lub typem Lot. Ja bym ci zaproponował Bronzonga lub Staraptora.
Chodzi mi o walki z innymi graczami. E4 już przeszedłem. Wink

Z Levitate mam Mismagiusa i Banette'a ale nie za mocno mi odpowiadają. Też myślałem nad typem lot, ew. lód lub woda.
od walk z innymi graczami jest odpowiedni wątek w dziale wifi. Napisz tam według wzoru z 1. posta Wink
Witam,mam pytanie,jakich ataków nauczyc mojego crobata na 30 lvlu zeby kosił w in-game i czy mozna zdobyc water stone w johto?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30