Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Centrum Pomocy - Team In-Game
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(13.08.2011, 12:40)Kyle napisał(a): [ -> ]Jeśli możecie to pomóżcie ; ) No to ja się postaram pomóc ; )

Mój team wygląda następująco:
Froslass lv 36 (shiny)
-Shadow Ball
-Captivate <-- Thunderbolt
-Icy Wind <-- Ice Beam
-Ominous Wind <-- Destiny Bond

Aerodactyl lv 30
-Substitute <-- Taunt
-Ice Fang <-- Earthquake
-Fly <-- Stealth Rock
-Stone Edge

Slowking lv 48
-Psychic
-Ice Beam
-Surf
-Calm Mind
Slowking Good

Flygon lv 46
-Crunch <-- Stone Egde
-Hyper Beam <-- U-Turn
-Earthquake
-Dragon Claw

Tyranitar lv 56
-Dark Pulse <-- Crunch
-Blizzard <-- Fire Punch/Ice Punch
-Earthquake
-Cut <-- Stone Edge

Snorlax lv 53
-Body Slam
-Fire Punch
-Rest
-Curse
Snorlax Good
Wymień naturki innych poczków to może coś się do niech fajnego ułoży.
team ingame/battle tower, nie uzywam wifi.

Mewtwo lv88
Fire Blast
Rock Slide
Psychic
Thunder

Tyranitar lv62
Rock Slide
Crunch
Earthquake
Stone Edge

Shiny Gyarados lv62
Waterfall
Dragon Pulse
Thunderbolt
Ice Beam

Dragonite lv67
Outrage
Draco Meteor
Fly
Dragon Rush

Infernape lv59
Flare Blitz
Grass Knot
Overheat
Close Combat

(rezerwowy) Machamp lv55
Cross Chop
Rock Climb
Submission
DynamicPunch

czekam na oceny w skali od 0 na 10 i ewentualne sugestie.
No to po kolei:
Mewtwo... przy tym s.atk lepiej iść w celność, niż w siłę, Thundera i blasta zmień na słabsze odpowiedniki- flamethowera i thunderbolta. Rock slide'a wywal- na psychici przyda się bardziej shadow ball.

Tyranitar dobry, tylko Rock slide zmień na Fire blast/Ice beam/Fire Punch/aqua tail/cokolwiek.

U Gyaradosa 3 ostatnie ataki możesz wyrzucić i wstawić Stone Edge/DD/Eq lub Bounce

U Draga wyrzuć meteora i rusha, w wstaw Eq i DD

U Infa za Flare blitz daj U-turn

U Machampa zostaw tylko Dynamicpunch i Rock climb (HM), a wstaw Stone edge i Payback (na duchy)

Hmm... ogólnie team nie najgorszy, jak na realia IN-game nawet bez tych poprawek możesz go z powodzeniem używać.
proszę o szybką pomoc z movesetem i drużyną na bf i walki wi-fi mam problem z:
dragonite fly whirlpool dragon rage outrage
zapdos discharge air cutter roost ancient power
snorlax sleep talk rest crunch body slam
gyarados surf waterfall ice fang eq
jakie polecilibyście movest dla egzekutora?
exeggutor:
Sleep Powder
Energy ball/Giga Drain/Leaf Storm (stab)
Psychic
Synthesis/Low Kick
Jeśli zależy Ci na leczeniu pokemona to przyda się rest+ Chesto/Lum berry na itemek. Rest kompletnie Cię wyleczy, berry zlikwidują status sleep, a ability z DW- Harvest odnowią berry kiedy je zużyjesz. Tzn na koniec każdej tury jest 50% szans na odnowienie posiadanej berry, jesli grasz sun teamem to berry odnowią się zawsze.

Edit down:
HG/SS ? oh... faktycznie xD
Halo? Enygma, to jest dział hgss Tongue zapomnij o harvest Tongue
Mi się dobrze gra w hg takim setem:
Sunny Day
Synthesis
Psychic
SolarBeam

Do ingame fajnie działa też:
Dream Eater
Sleep Powder
Energy Ball
Shadow Ball
Potrzebuje jakiegoś niezłego teamu do in-game. Problem polega na tym, ze nie jestem zdecydowany kto ma być w moim teamie. Zastanawiam sie nad tworzeniem zespołu w oparciu o Cyndaquila lub Totodile'a. Drugiego pokemona, którego chce złapać miał być Zubat. Dalej nie mam pojęcia co i jak. Myślałem nad Steelixem, ale jego można złapać dopiero później, chyba po lidze? Jestem już zdesperowany Sad . [cyk]

Prosze zwrócić uwagę na 12. pkt. regulaminu forum.
(przy okazji pozwoliłem poprawić sobie polskie znaki)
~Cynd
Mam problem otóż, jestem przy redzie i nie moge go przejsc,a nie mam pomysłu na movest. Mój team:
Typholsion 52lv-Lava plume, flamethrower, Rock climb, Rollout
Ampharos 51lv-Discharge, thunder wave, thunder punch, Signal beam
Gyardos 50lv-Rain dance, waterfall, ica fang, surf
togekiss 50lv-Acientpower, extrasensory, fly, baton pass
heracros 50lv-Close combat, brick break, arial ace, streinght( w przysłżości chciałem dać mu zamiast tego megahorn)
mamoswine 48lv-Avalanche, ice shard, rock slide, earthquake

Od razu mówie, że nad movestem nie pracowałem. Chciałem dopiero po pokonaniu reda stworzyć dobry movest i sobie dalej grać.

Kilka rzeczy bez zmian - ( togekiss fly musi być, mamoswine rock slide( no chyba , że taka potzreba) )
Przede wszystkim podtrenuj Mamoswina do 60 lvl. Wtedy nie powinien mieć problemów z Pikaczem, dwa Earthquaki powinny go załatwić.
Resztę poków też jeszcze podszkol.
Ampharosowi zamień ThunderPunch na Thunder, (załatwisz nimi Blastoisa, Laprasa i Charizarda.
Z resztą nie powinno być problemów.
Nie wiem czy mogę zapytać ale mam problem.
Gram na emulatorku nds i jak włączam heart golda to jest tylko biały ekran.
Pomocy!!!
To nie ten dział i nie rozmawiamy o pirackich grach tutaj.
Jdnak z mamoswinem nie mam problem, załatwiam go zawsze za pierwszym razem,najgorzej jest ze snorlaxem i blastoisem :p, no ale wiem, musze podtrenować, podałby ktoś dobry movest do togekissa, bo naprawde z nim majakies problemy z dobraniem dobrego movesta Tongue
Batton Pass to in-game jest bezużyteczny. Proponuję:
Ancient Power
Extrasensory
Aura Sphere
Fly
Gdybyś się pozbył Fly mógłbyś dać Nasty Plot.

Powinieneś też poprawić Typhlosiona (Lava Plume -> Eruption, a Rollout nie jest najlepszym pomysłem), u Ampharosa niepotrzebne są dwa elektryczne ataki, a Rain Dance u Gyaradosa jest bezużyteczny.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30