Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Pikachu na MŚ 2014 w Brazylii!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To nie żart!
Reprezentacja Japonii otrzyma w tym roku "piorunujące wzmocnienie"! Pikachu i 10 innych stworków wyjadą z nią na Mistrzostwa Świata 2014 w Brazylii jako oficjalne maskotki drużyny!
Adidas potwierdził, że kultowe postaci Nintendo wyjadą razem z "Niebieskimi Samurajami" na Mundial 2014 po porozumieniu jakie zawarło Wielkie N z firmą odzieżową.
Chyba wiemy, komu kibicujemy w tym roku Wink
[Obrazek: hA8E1110C]
Wiadomo, Niemcom.

A jeszcze mniej poważnie - drużyna Poksów to kolejny potencjalnie śmiertelnie groźny rywal dla naszych kopaczy. Wsadziłbym między Laponię i Dzieci z Bullerbyn. O Gibraltarze już nie wspomnę z przyzwoitości.
Ciekawe ile Addidas zapłacił Ninny i na jak długo podpisali umowę. Tylko na Mundial, ale czy i także na Puchar Azji 2015? Japonia broni mistrzostwa.

A komu kibicować? Anglikom albo Ruskim. Zależy czy będziemy pod okupacją ... znaczy, czy Rosjanie wpadną do nas w celach "turystycznych".

Cytat:Breaking News/Łamiąca Wiadomość

Polski Związek Piłki Nożnej podał przed kilkoma chwilami, że po serii meczów z piłkarzami z bezludnych wysp, Orły Nawałki zagrają z reprezentacją Pokemonów. Będzie to kolejna faza przygotowania naszych piłkarzy do Eliminacji Mistrzostw Europy 2016 we Francji.
"To groźny rywal, ale można go pokonać. Zaraz to państwo rozrysuje ..." tak całą sytuacje przedstawił Jacek Gmoch (75 lat).
Adam Nawałka nie skomentował jeszcze decyzji PZPNu.
Nie chcę nic mówić, ale to wygląda tak, jakby Pokemony sprzedawały się coraz gorzej i próbowano je wcisnąć już dosłownie wszędzie, by marka była nadal na ustach wielu ludzi...
Nie jestem kibicem sportowym i nie oglądam meczy ale takie wydarzenie nawet dla samego funu chciałbym zobaczyć Big Grin
Mistrzostwa w Brazylii to kibicujemy Brazylii.
A co do drużyny poków, tak jak Kleszcz mówił coś pomiędzy Laponią, a tymi z Bullerbyn i tak jak równy z równym z nimi nie.zagramy bo grać nie umiemy.
Droł jak to ile? Nic muszą oszczędzać bo wojna z ruskimi idzie a hajs musi się zgadzać. Nawałka nie skomentował decyzji pzpnu, bo zastanawia się nad składem, jak znajdzie dobry matchup to powoła kopaczy i się wypowie.

Swoją droga zespół nie za dobrze wybrany. Nawet nie widzę kto mógłby na bramce stanąć. Chociaż w sumie nikt stroju bramkarskiego nie nosi. Czyżby Japonia grała na mś ustawianiem bez bramkarza? Np. 4-4-3?
(15.03.2014, 14:21)Sceptile napisał(a): [ -> ]Swoją droga zespół nie za dobrze wybrany. Nawet nie widzę kto mógłby na bramce stanąć. Chociaż w sumie nikt stroju bramkarskiego nie nosi. Czyżby Japonia grała na mś ustawianiem bez bramkarza? Np. 4-4-3?

Chyba 4 - 3 - 1 - 2

Bramka: Chespin
Obrona: Prawy strona Squirtle, Środek: Bulbasaur, Fennekin, Lewa Strona: Helioptile
Pomoc: Prawy: Litleo, Środek: Meowth Lewy: Pikachu ©
Wysunięty środkowy pomocnik: Froakie
Atak: Charmandar, Pancham
Ddroł pancham powinien zamienić się z fenkiem, a helio z meowthem jeśli już.
Bulba na bramie! Pnączami by bronił XD

Also this:
[Obrazek: august_p11_03.jpg]

TERAZ ROZUMIEM DLACZEGO SUPER TRAINING TO PIŁKA NOŻNA!!
Wszystko było ustawione wcześniej .____.
Widzę, że niektórych ponosi fantazja. Marzy im się jakaś wojna czy coś.
Nie ekscytowałbym się za bardzo, gdyż zapewne tylko pojawi się jakiś gostek przebrany za Pikachu na trybunach. Na MŚ nie bardzo jest miejsce dla maskotek reprezentacji.
A tak poza tym, co to jest "międzynarodowa reprezentacja Japonii"?
________________________
Mój błąd, z rozpędu zostawiłem przy tłumaczeniu.
N
(15.03.2014, 15:36)Dragonite~ napisał(a): [ -> ]A tak poza tym, co to jest "międzynarodowa reprezentacja Japonii"?
Może większość japońskiej reprezentacji to obcokrajowcy? Big Grin

A czy to będzie tylko gościu przebrany za Pikachu, czy jakaś większa akcja to nie ma znaczenia. Fana Pokemonów powinien cieszyć sam fakt, że Pokemony poszerzają horyzonty.
(15.03.2014, 14:09)vulpi napisał(a): [ -> ]Nie chcę nic mówić, ale to wygląda tak, jakby Pokemony sprzedawały się coraz gorzej i próbowano je wcisnąć już dosłownie wszędzie, by marka była nadal na ustach wielu ludzi...
Ja to widzę zupełnie odwrotnie własnie, że to Adidas wciska się wszedzie...

Poki wciąż numer uno w sprzedażach gier Nintendo.
Zresztą skoro Mario czy Sonic wpycha się w każdą imprezę zimową/letnią czyli zimowe bądź letnie igrzyska olimpijskie... to nikt nie narzeka Wink