Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Mega Evolution Anime Special!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: 1912474_609894899096801_960033058_n.jpg]

Zapowiedziano nowy odcinek specjalny anime XY The Series! Głównym bohaterem jest młody trener Alan, który walczy z Mega Pokemonami. Jego celem jest pokonać je wszystkie i udowodnić, że to on jest najlepszym trenerem Mega Ewoluowanych stworków. W osiągnięciu tego celu pomoże mu Mega Charizard X.

[Obrazek: 1240438_227757620749589_620990469_n.png]

[Obrazek: 1509270_227755894083095_1822374174_n.png]

Bohaterowie:
- Alan
- Manon
- Louis
- Ayaka
- Siebold
Pewnie ten Special będzie ssać, a ludziom i tak się spodoba, bo Mega Charizard X.
Jakby Y Ewolucji nie można było zareklamować...
WAT
Brzmi to niewiarygodnie glupio, wyglada niewiarygodnie kiczowato, a ta okladka brzydka w wuj jest.
11/10 oczywiscie "bende oglondal"

+ 10% do miłości do języka polskiego.
To był taki specjalny zabieg :< Żeby zaznaczyć, że to sarkazm. Bo oczywiście OGLĄDAŁ nie będę, chyba.
Mam nadzieję, że Charizard Y będzie przynajmniej pokazany na jedynym stworku oryginalnego protagonisty (nikt nie lubi Asha, ale może chociaż to mu dadzą)

Swoją drogą, po stokroć wolę design, umiejętności i statystyki Mega Charizarda Y nad wersją X
Wolałabym żeby mega Charizard Y też się pojawił bo wersja X była już w origins(i przynajmniej ja mam jej dość)
Miałem zrobić na takiej bazie krótką opowiastkę z rysunkami ;-;
Szczerze? Prezentuje się licho. Fabuła jest prostsza niż budowa cepa, okładka jest wstrętna, znów trener ma ubiór stylizowany na jego pokemona (O ile właścicielka Chesnaught'a i Delphox'a z nowego filmu jeszcze jakoś wyglądają, to ten "Ninja" i "Człowiek-Charizzard" to porażka). Znowu promowanie Charizzarda który i tak jest tak zajefajny że tego nie potrzebuje (A jeśli na siłę go chcecie dać, to dajcie wersję Y - Wersję X już Red'owi daliście), zamiast jakiegoś mniej popularnego poka, który mógłby zyskać w ten sposób swoją publikę. Jedyne co widzę ciekawego to to że jedną z postaci będzie Ace Trainer'ka (która w XY wygląda cudownie *.*), jednak znając życie dadzą ją w jednej krótkiej scenie, lub sprawią że nie będzie się dało jej lubić, bądź nawet oglądać - Ogólnie póki co szału ni ma...
Słaby zarys fabularny, ale fanom się spodoba, bo overhyped Charizard będzie kosił inne pokemony.
Po trzech zdaniach opisu nie oceniałbym fabuły. Grafiki ładnie się prezentują.
Już chciałam napisać, że Alan ma świetny dizajn, ale spojrzałam na jego spodnie i durny kołnierzyk i mi się odwidziało.
No i ja również wolałabym Mega Charizarda Y, wygląda lepiej. Iksa nie ratuje nawet niebieski kolor.
Pewnie obejrzę, z ciekawości i dla odmiany, bo "asza" nie ma, ale na pewno nie z powodu ambicji tego odcinka :'D
Mega Charizard Y owszem jest o wiele lepszy, ale ten z pewnością wyląduje i boku Asha, więc jeszcze się nam znudzi. Fabuła szykuje się na zwykłą napieprzankę potęg. Mogli się chociaż postarać i zrobić coś w stylu "Złego kogoś, kto chce zawładnąć wszystkimi Mega Poksami, a nasz bohater mu przeszkadza". Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle.
Fajnie
Ja już od dawna nie man nadziei na dobrą fabułę, oczekuję jedynie epickich walk, dla których (bo na takie są szanse) zamierzam obejrzeć. Spodziewam się także déjà vu, po Pokemon Origins. Wtedy spodziewałem się nie wiadomo czego, jakichś fantastycznych wątków z gier, które skrócono do minimum a dano strasznie nudny wątek z Cubonem. W ogóle dziwnie to brzmi: ,, Jego celem jest pokonać je wszystkie ''. Mógłby chociaż spróbować je wszystkie ujarzmić, a nie (oby nie!) napieprzać wszystko Mega Charizardem ,,Ultra Najpotężniejszym, bo Smok'' X.
Pokemon Orgin nie wystarczył w pormocji, wyskakują z czymś innym? Zaskoczyli mnie. Ale to dobrze.
Animacja pewnie będzie powalać, a oglądać będzie się przyjemnie.
Niech zrobią coś z takim samym rozmachem, a mają we mnie widza.
Zapowiada się strasznie okropne. Będę oglądał.

Szkoda, że nie mogą zrobić jakiś ciekawych specjali z postaciami z X/Y tylko fundują nam jakąś mega nawalankę. Pełno dzieciaków i randomów (+Siebold?) używających mega ewolucji, które już kompletnie stracą na swojej wyjątkowości i tajemniczości.

Jednak znalazłem plus, nie będzie Asha.
Stron: 1 2