Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Jeszcze więcej informacji o Filmie 17!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W internecie pojawił się nowy zwiastun nadchodzącego Filmu 17 - Cocoon of Destruction and Diancie!

Przedstawieni zostali także, nowi bohaterowie filmu.
-- Właścicielka Delphoxa, Marilyn Flame.

-- Właściciel Greninjy, Ninja Riot.

-- Młoda trenerka Chesnaught'a, Milis Steel.

-- Argos Steel, ojciec Milis.
[Obrazek: 1507934_225772264281458_1353135680_n.jpg]
[Obrazek: 1901158_225772204281464_1967924394_n.jpg]
Najstarszy z Carbinków - Daii i jego "lokaje": Majima, Knight i Joke.

Krótki opis Filmu 17ego, uwaga spoilery!

_________________________________________________________________________________
Historia rozgrywa się w Diamond Ore - kraju, którego Diancie jest księżniczką.To położone głęboko pod ziemią państwo, gdzie Pokémony Carbinki żyją razem w pokoju i zgodzie .Źródłem energii tego miejsca jest olbrzymi diament o nazwie Sacred Diamond, który stworzyć może tylko Legendarny stworek Diancie. Jednak obecna księżniczka nie posiada jeszcze mocy do stworzenia takiego diamentu, a energia bieżącego Sacred Diamond wkrótce się wyczerpie.
Diancie spotyka Asha i Pikachu by wyruszyć razem z nimi szukać legendarnego Pokemona Xerneasa, który posiada świętą moc. Podczas swojej wędrówki napotkają Milis i Agrosa, którzy zaoferują im pomoc a także Zespół R, połączony złodziejskimi siłami z Ninją i Marylin. Po drodze, znajdują kokon gdzie uśpiony czyha Pokemon Zniszczenia - Yveltal.

_________________________________________________________________________________
(8.03.2014, 13:01)Nilson napisał(a): [ -> ]-- Młody trener Chesnaught'a, Milis Steel.
To chyba dziewczyna. A przynajmniej mam taka nadzieje. W disiejszych czasach trudno rozroznic.
Cytat:-- Właściciel Greninja, Ninja Riot.

-- Młoda trenerka Chesnaught'a, Milis Steel.

-- Argos Steel, ojciec Milisa.
Powinno być:
-- Właściciel Greninjy, Ninja Riot.

-- Młoda trenerka Chesnaughta, Milis Steel.

-- Argos Steel, ojciec Milis

To tyle w kwestii mojego gramar nazi, teraz coś o filmie. A ten zapowiada się coraz ciekawiej. Wygląda na to, że Carbinki będą miały większą rolę niż tło i powstaną dwie frakcje - dobra i zła. Widać, że mają jakiś pomysł na ten film, ciekawe, jak im wyjdzie, ale mam dobre przeczucia.
Zła minka Diance mnie rozwaliła :>
A na serio, to zapowiada się ciekawie, chociaż mam nadzieję, że Yveltal nie będzie zły, gdyż bo go polubiłam (tak samo jak było w filmie z Keldeo, gdzie Kyurem był przedstawiony jako zło, szatan i tak dalej) i że film będzie ambitniejszy niż "Yveltal jest zły, Xerneas i Diance z nim walczą, Ash się poświęca i Yveltal staje się dobry i pomaga fairy".
Na początku myślałam,że ten Carbink powyżej to jakaś nowa MegaEwolucja,która dostępna będzie w przyszłych grach/grze Tongue
(8.03.2014, 16:43)sandy97 napisał(a): [ -> ]mam nadzieję, że film będzie ambitniejszy niż "Yveltal jest zły, Xerneas i Diance z nim walczą, Ash się poświęca i Yveltal staje się dobry i pomaga fairy".

Ale z jakiego powodu miałby być ambitniejszy xD
(8.03.2014, 19:11)ktosieczek napisał(a): [ -> ]
(8.03.2014, 16:43)sandy97 napisał(a): [ -> ]mam nadzieję, że film będzie ambitniejszy niż "Yveltal jest zły, Xerneas i Diance z nim walczą, Ash się poświęca i Yveltal staje się dobry i pomaga fairy".

Ale z jakiego powodu miałby być ambitniejszy xD
Nie można mieć nadziei? Big Grin Wiem, wiem , prędzej polska reprezentacja w piłce nożnej wygra z Wyspami Owczymi, niż powstanie ambitny o Pokemonach, ale nadzieję można mieć.
Ej no, ale Spell of Unown był całkiem ambitny. Jakby. Na standardy swojego pokemonowego gatunku, ale nawet, nawet był.
A nadzieja ma chyba być na ambitność, bo seria ''lepsza się stała'', a zatem musi być zależność wprost proporcjonalna.
Zapowiada się naprawdę ciekawie , chociaż jestem zwolennikiem tych starszych filmów z wcześniejszych generacji , za tymi nowszymi jakoś nie przepadam , ale naprawdę zapowiada się fajnie .
Ciekawie się to zapowiada, bynajmniej lepiej niż przypuszczałem po pierwszych informacjach. Arty starterów są ładne, mógłbym teraz powiedzieć, że przyzwoicie się prezentują. Chesnaught mimo tego kolczastego pancerza jest taki śliczny. Tongue
Czy tylko ja na początku myślałem, że Carbink ma alternatywne formy?
Zapowiada się fajnie (przynajmniej dla mnie).
Pomożecie mi uzupełnić listę i dacie swoje przewidywania, w której grupie najnowszy film wyląduje?
Tak bardzo bym chciał, ze w tej pierwszej...
Cytat:Fabuła o mocnym charakterze pod starszego widza TIER
Film 1 (klonowanie, zabijanie, niszczenie świata ludzi)
Film 3 (śmierć rodziców, samotnosć, osierocenie, smutek)
Film 8 (śmierć, podróżowanie w czasie, poświęcenie, wojna to zło)

Fabuła zabawna, jednak nie infaltywna TIER
Film 4 (podróżowanie w czasie)
Film 5 (poświęcenie, zagrożenie świata ludzi)
Film 10 (wojna pomiędzy wymiarami, wrogi pokemon nie jest wrogiem)
Film 11 (przemieszczanie się pomiędzy wymiarami)

Fabuła 'za słodka', przyjaźń zwyciąży, miłość, ratujmy pokemony itp TĘCZOWE ŻYGI TIER:
Film 6 (ratowanie pokemona)
Film 7 (leczenie pokemonofobii)
Film 9 (ratowanie pokemona-dziecka)
Film 11 (po czesci - j.w)
Film 13 (iluzje, ratowanie pokemona)
Film 15 (historia pokemonów, nie ludzi)

Fabuła, która obraża inteligencje starszego widza TIER:
Film 2 (WYBRANIEC URATUJE ŚWIAT)
Film 12 (ATAKUJESZ MNIE? JA JESTEM BOGIEM, JAK ŚMIESZ?!)
Film 14 (OBA FILMY SA TAKIE SAME!!!!!!!)
Film 16 (NIE JESTEM TYM SAMYM MEWTWO CO W FILMIE PIERWSZYM, TWÓJ ARGUMENT TO INWALIDA)
Imo będzie kolejny do dodania do ostatniej grupy .__.
Do opisu filmu pierwszego dodałbym jeszcze: "Walki są złe! Bardzo złe! Chcę być mistrzem pokemą i wszystkich rozwalić!!"

Poza tym film 10, dodałbym do pierwszej grupy. Jednak film był dość mroczny, pojawiały się wątki śmierci i oceniania po pozorach, a żeby zrozumieć, że walka legend rozwala czasoprzestrzeń, co urzeczywistnia koszmary, rozwala miasto i melodyjka trzeba nieco więcej inteligencji niż do większości filmów.
Cytat:Do opisu filmu pierwszego dodałbym jeszcze: "Walki są złe! Bardzo złe! Chcę być mistrzem pokemą i wszystkich rozwalić!!"
Japoński oryginał nie był taki
To co cytujesz to papka przygotowana dla zachodnich odbiorców, która chciała zakryć elementy bardziej poważne dla młodszych widzów.

Cytat:Poza tym film 10, dodałbym do pierwszej grupy. Jednak film był dość mroczny, pojawiały się wątki śmierci i oceniania po pozorach, a żeby zrozumieć, że walka legend rozwala czasoprzestrzeń, co urzeczywistnia koszmary, rozwala miasto i melodyjka trzeba nieco więcej inteligencji niż do większości filmów.
Przyznaje racje, jednak w porównianiu do filmów z pierwszego Tieru, wypada najsłabiej dlatego Druga grupa niczego mu nie ujmuję.

IMO jeden z moich ulubionych poksowych filmów. Miał ten klimat horroru.
Stron: 1 2